image

230,00Kč/hour

  • 75 users have already contacted her
  • Activity 36 minutes ago
  • Response time: 6 hours
  •  Obchodní akademie
  •  ironing
  •  cleaning windows
  •  Car cleaning
Languages

Kristýna K.

  • (8)
  • 28 years
  • Covid-19 vaccine

She has passed video verification

more about video verification

ID card checked

check against duplicate registrations · validation date verification

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Reviews

Markéta T.04/07/2022Cleaning

Děkuji Kristýně za milou komunikaci, dochvilnost, spolehlivost a perfektní úklid. Po pár negativních zkušenostech s různými slečnami na úklid už jsem myslela, že to vzdám, ale Kristýna mě přesvědčila, že světlé výjimky existují :-)


Markéta C.23/09/2021Cleaning

Skvělá domluva pro nárazový úklid, pečlivá, dochvilná, velmi milá.


Filip C.11/09/2021Cleaning

S Kristýnou sme boli veľmi spokojní. V domácnosti žijeme s dvomi chlpáčmi, takže udržať poriadok je často nad naše sily. Kristýna však upratovanie, na ktorom v dvoch pracujeme zvyčajne týždeň zvládla za pár hodín. Taký poriadok sme tu ešte rozhodne nemali a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu! Komunikácia výborná, zaručený a rýchly výsledok. Môžeme len doporučiť.


Lucia P.07/09/2021Cleaning

Skvělá domluva, spolehlivá slečna a krásně uklizeno. Jsem velmi spokojená. :-)


Vlastimír N.30/06/2021Cleaning

Slečna je moc šikovná, je s ní výborná komunikace a je vidět, že ji úklid domácnosti opravdu baví! Maximální spokojenost :)


Karolína M.23/06/2021Cleaning

Velmi milá, ochotná a pečlivá slečna. Jsme naprosto spokojeni. Vřele doporučuji.


Medard D.23/05/2021Cleaning

Jsem hodně náročný na kvalitu úklidu a vyházel jsem dost lidí, kteří uklízeli nedostatečně nebo pomalu. Kristý je první a jediná, kdo mi zvládne uklidit, aniž bych nacházel nedodělky, je neuvěřitelně energická a rychlá, zároveň ale pečlivá a spolehlivá, nechodí pozdě. Už od prvního úklidu se v bytě skvěle orientuje a je hodná na našeho psa :) Hodnotím po dvou měsících při četnosti úklidu 2x týdně - a za celou dobu nemám žádných výhrad. Přirovnání k Monice z Přátel v popisku vážně sedí, neměnil bych.


Lada K.10/05/2021Cleaning

S úklidem slečny Kristýny jsem byla velmi spokojená, poptávala jsem úklid v průběhu stěhování a následně generální po stěhování, Kristýna je velmi pečlivá a šikovná, ochotná ,milá , spolehlivá, vždy v domluvený čas přišla ,nebyl pro ni ani problém mi operativně pomoci rychle něco zabalit ,rozhodně budu její služby využívat i nadále. Byt byl vzorně uklizen.


About me

Zdravím,
pokud jste fandy nebo alespoň trochu znáte americký seriál FRIENDS, jsem něco jako Monika - ve skutečnosti ale méně otravná :))
Uklízení je můj koníček, ráda pomůžu udržet i Vaši domácnost čistou.

Vzhledem k již plné klientele přijímám po domluvě pouze jednorázové úklidy. V případě práce o víkendu si účtuji 220kč/hod.

V případě toho, že mne budete kontaktovat na uvedené tel. číslo, zanechte pro kontrolu i SMS, prosím. Dost často mi volají neznámé ,,spam" na které nereaguji.

Děkuji za pochopení :-)

Availability

Current calendar is not availaible

Languages

Czech

Where clean:

Primary city: Brno-Starý Lískovec