image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 72 uživatelů
  • Aktivní před 3 dny
  • Odpovídá do: 6 hodin
  •  Obchodní akademie
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Kristýna K.

  • (8)
  • 28 let
  • covid-19 vakcína

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Markéta T.04/07/2022Úklid domácnosti

Děkuji Kristýně za milou komunikaci, dochvilnost, spolehlivost a perfektní úklid. Po pár negativních zkušenostech s různými slečnami na úklid už jsem myslela, že to vzdám, ale Kristýna mě přesvědčila, že světlé výjimky existují :-)


Markéta C.23/09/2021Úklid domácnosti

Skvělá domluva pro nárazový úklid, pečlivá, dochvilná, velmi milá.


Filip C.11/09/2021Úklid domácnosti

S Kristýnou sme boli veľmi spokojní. V domácnosti žijeme s dvomi chlpáčmi, takže udržať poriadok je často nad naše sily. Kristýna však upratovanie, na ktorom v dvoch pracujeme zvyčajne týždeň zvládla za pár hodín. Taký poriadok sme tu ešte rozhodne nemali a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu! Komunikácia výborná, zaručený a rýchly výsledok. Môžeme len doporučiť.


Lucia P.07/09/2021Úklid domácnosti

Skvělá domluva, spolehlivá slečna a krásně uklizeno. Jsem velmi spokojená. :-)


Vlastimír N.30/06/2021Úklid domácnosti

Slečna je moc šikovná, je s ní výborná komunikace a je vidět, že ji úklid domácnosti opravdu baví! Maximální spokojenost :)


Karolína M.23/06/2021Úklid domácnosti

Velmi milá, ochotná a pečlivá slečna. Jsme naprosto spokojeni. Vřele doporučuji.


Medard D.23/05/2021Úklid domácnosti

Jsem hodně náročný na kvalitu úklidu a vyházel jsem dost lidí, kteří uklízeli nedostatečně nebo pomalu. Kristý je první a jediná, kdo mi zvládne uklidit, aniž bych nacházel nedodělky, je neuvěřitelně energická a rychlá, zároveň ale pečlivá a spolehlivá, nechodí pozdě. Už od prvního úklidu se v bytě skvěle orientuje a je hodná na našeho psa :) Hodnotím po dvou měsících při četnosti úklidu 2x týdně - a za celou dobu nemám žádných výhrad. Přirovnání k Monice z Přátel v popisku vážně sedí, neměnil bych.


Lada K.10/05/2021Úklid domácnosti

S úklidem slečny Kristýny jsem byla velmi spokojená, poptávala jsem úklid v průběhu stěhování a následně generální po stěhování, Kristýna je velmi pečlivá a šikovná, ochotná ,milá , spolehlivá, vždy v domluvený čas přišla ,nebyl pro ni ani problém mi operativně pomoci rychle něco zabalit ,rozhodně budu její služby využívat i nadále. Byt byl vzorně uklizen.


O mně

Zdravím,
pokud jste fandy nebo alespoň trochu znáte americký seriál FRIENDS, jsem něco jako Monika - ve skutečnosti ale méně otravná :))
Uklízení je můj koníček, ráda pomůžu udržet i Vaši domácnost čistou.

Vzhledem k již plné klientele přijímám po domluvě pouze jednorázové úklidy. V případě práce o víkendu si účtuji 220kč/hod.

V případě toho, že mne budete kontaktovat na uvedené tel. číslo, zanechte pro kontrolu i SMS, prosím. Dost často mi volají neznámé ,,spam" na které nereaguji.

Děkuji za pochopení :-)

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Starý Lískovec