image

350,00Kč/hour

  • 220 users have already contacted her
  • Booked repeatedly
  • Activity 1 day ago
  • Response time: 1 day
  •  Gymnázium
  •  ironing
  •  cleaning windows
  •  Car cleaning
Languages

Petra L.

  • (9)
  • 42 years

Reviews

Andrea J.14/09/2022Cleaning

Pani Petru mohu jedine doporucit. S uklidem jsme byli nad miru spokojeni a komunikace s ni je naprosto bez problemu. Jeste jednou dekujeme :)


Marta h.13/08/2022Cleaning

Paní Petru mohu doporučit. Myla okna včetně střešních velmi kvalitně včetně rámů v našem rodinném domě. Byla rychlá, ani jsem o ní nevěděla. Příjemná, spolehlivá , pečlivá paní. Děkuji moc Marta H.


Kateřina P.17/06/2022Cleaning

Petra je úžasná! Velmi flexibilní, ochotná - přišla ještě ten samý den, kdy jsem úklid poptávala. Přišla přesně a pracovala rychle, efektivně. Extrémně zabordelený byt uklidila za 3 hodiny tak, že se vše lesklo a vonělo. A to vše ještě s úsměvem a laskavým přístupem. Těžko chtít víc. Určitě všem doporučuji a já ještě jednou moc děkuji.


Jana L.17/04/2022Cleaning

Petru mohu doporučit. Domluva ohledně úklidu byla rychlá. Petra spolehlivě dorazila v dohodnutém termínu, krásně mi uklidila hodně zaneřáděný byt a navíc je to příjemný člověk, takže spokojenost.


Dennis W.01/09/2021Cleaning

Petra was very friendly and helpful in all communication, spoke English well. Her cleaning met, and exceeded, the expectations, all done thorough and efficient.


Kateřina J.02/08/2021Cleaning

S paní Petrou jsem moc spokojená. Domluvily jsme se na takový základní úklid a všechno stihla krásně a rychle. Doporučuji.


Bc. M.20/06/2021Cleaning

Paní nám udělala generální úklid před nastěhováním do bytu, který byl proveden velmi dobře. Vše bylo čisté. S paní hodláme spolupracovat i nadále.


Pavla F.15/03/2021Cleaning

Zkušenost s Petrou mám vynikající. Aktivně mi sama odpověděla na inzerát (hledala jsem pomoc s úklidem a hlavně mytím starých vysokých oken) - dokonce nabídla zkušenost s lezením ve výškách (což se v tomto případě velmi hodilo).
Je spolehlivá, samostatná, příjemná, ochotná a vstřícná. U práce přemýšlí a pracuje efektivně - co bych sama uklízela celý víkend, měla za půl dne hotové :-). Nadšeně se vrhá do výzev (např. 4-5m vysoká okna myla ze žebříku, obdivuhodně žonglovala s koštětem i stěrkou ve výškách, ochotně vymýšlela zlepšováky na usnadnění si práce..). Těším se na další spolupráci i příjemnou společnost! Pavla


Richard B.11/03/2021Cleaning

Reliable and easy communication.


About me

Hello , I offer household cleaning , help with normal cleaning , cooking, ironing , shopping, with hard work , or feeding and walking out your pet - according to your needs . I am flexible , decent, hardworking , and I have 10 years experiences. I offer a perfectly done, proffesional work. Thanks to sport - climbing I can offer also cleaning on higher places, which can be not so easy to clean. I can offer you cleaning of carpets, some of my own cleaning machines, and good knowledge of cleaners. I like animals, your pet is absolutely no problem for me, it is bennefit. The cleaning is the way, how to create and maintain your home beautifull. I am looking forward to the contact from you .

Petra L.

Availability

Většinou mohu pondělí až pátek


Current calendar is not availaible

Languages

English and Slovak

Angličtina - english language

Where clean:

Primary city: Praha 10