Petra
9 reviews
 • 42 years
 • Praha
 • 261 users have already contacted her
 • Booked repeatedly
 • Activity about 1 hour ago
 • Response time: 1 day
 •  Gymnázium
 •  ironing
 •  cleaning windows
 •  Car cleaning
Languages

Petra L.

350 Kč/hour

 • (9)
 • 42 years

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Karlínské gymnázium Praha. Řidičský průkaz skupiny B od roku 2010.

Verified e-mail and phone number

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Andrea J.14/09/2022Cleaning

Pani Petru mohu jedine doporucit. S uklidem jsme byli nad miru spokojeni a komunikace s ni je naprosto bez problemu. Jeste jednou dekujeme :)


Marta h.13/08/2022Cleaning

Paní Petru mohu doporučit. Myla okna včetně střešních velmi kvalitně včetně rámů v našem rodinném domě. Byla rychlá, ani jsem o ní nevěděla. Příjemná, spolehlivá , pečlivá paní. Děkuji moc Marta H.


Kateřina P.17/06/2022Cleaning

Petra je úžasná! Velmi flexibilní, ochotná - přišla ještě ten samý den, kdy jsem úklid poptávala. Přišla přesně a pracovala rychle, efektivně. Extrémně zabordelený byt uklidila za 3 hodiny tak, že se vše lesklo a vonělo. A to vše ještě s úsměvem a laskavým přístupem. Těžko chtít víc. Určitě všem doporučuji a já ještě jednou moc děkuji.


Jana L.17/04/2022Cleaning

Petru mohu doporučit. Domluva ohledně úklidu byla rychlá. Petra spolehlivě dorazila v dohodnutém termínu, krásně mi uklidila hodně zaneřáděný byt a navíc je to příjemný člověk, takže spokojenost.


Dennis W.01/09/2021Cleaning

Petra was very friendly and helpful in all communication, spoke English well. Her cleaning met, and exceeded, the expectations, all done thorough and efficient.


Kateřina J.02/08/2021Cleaning

S paní Petrou jsem moc spokojená. Domluvily jsme se na takový základní úklid a všechno stihla krásně a rychle. Doporučuji.


Bc. M.20/06/2021Cleaning

Paní nám udělala generální úklid před nastěhováním do bytu, který byl proveden velmi dobře. Vše bylo čisté. S paní hodláme spolupracovat i nadále.


Pavla F.15/03/2021Cleaning

Zkušenost s Petrou mám vynikající. Aktivně mi sama odpověděla na inzerát (hledala jsem pomoc s úklidem a hlavně mytím starých vysokých oken) - dokonce nabídla zkušenost s lezením ve výškách (což se v tomto případě velmi hodilo).
Je spolehlivá, samostatná, příjemná, ochotná a vstřícná. U práce přemýšlí a pracuje efektivně - co bych sama uklízela celý víkend, měla za půl dne hotové :-). Nadšeně se vrhá do výzev (např. 4-5m vysoká okna myla ze žebříku, obdivuhodně žonglovala s koštětem i stěrkou ve výškách, ochotně vymýšlela zlepšováky na usnadnění si práce..). Těším se na další spolupráci i příjemnou společnost! Pavla


Richard B.11/03/2021Cleaning

Reliable and easy communication.


About me

Hello, I offer household cleaning, throbing carpets, cauches etc. and also window cleaning in your household. I have 12 years experiences and I really love my job. I offer regular cleaning, and also one time cleanings according to your needs. I can help you to choose the right cleaners or I can bring my own stuff. Thanks to climbing, which is my hobby, I can offer you also cleaning on higher places, which can be not so easy to clean. For throbing and window cleaning I use my own proffesional tools from Kärcher Company. The price for cleaning starts on 350/hour, for window cleaning it starts on 380/hour. For throbing there will be an individual price based of size of cleaned area and pollution rate. I love animals, your pet is absolutely no problem for me, it is bennefit. The cleaning is the way, how to create and maintain your home beautifull. I am looking forward to the contact from you .

Petra L.

Availability

Většinou mohu pondělí až pátek


Current calendar is not availaible

Languages

English and Slovak

Angličtina - english language

Where clean:

Primary city: Praha 10