image

350 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 191 uživatelů
  • Rezervována opakovaně
  • Aktivní před asi hodinou
  • Odpovídá do: 1 den
  •  Gymnázium
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Petra L.

  • (6)
  • 42 let

Hodnocení

Jana L.17/04/2022Úklid domácnosti

Petru mohu doporučit. Domluva ohledně úklidu byla rychlá. Petra spolehlivě dorazila v dohodnutém termínu, krásně mi uklidila hodně zaneřáděný byt a navíc je to příjemný člověk, takže spokojenost.


Dennis W.01/09/2021Úklid domácnosti

Petra was very friendly and helpful in all communication, spoke English well. Her cleaning met, and exceeded, the expectations, all done thorough and efficient.


Kateřina J.02/08/2021Úklid domácnosti

S paní Petrou jsem moc spokojená. Domluvily jsme se na takový základní úklid a všechno stihla krásně a rychle. Doporučuji.


Bc. M.20/06/2021Úklid domácnosti

Paní nám udělala generální úklid před nastěhováním do bytu, který byl proveden velmi dobře. Vše bylo čisté. S paní hodláme spolupracovat i nadále.


Pavla F.15/03/2021Úklid domácnosti

Zkušenost s Petrou mám vynikající. Aktivně mi sama odpověděla na inzerát (hledala jsem pomoc s úklidem a hlavně mytím starých vysokých oken) - dokonce nabídla zkušenost s lezením ve výškách (což se v tomto případě velmi hodilo).
Je spolehlivá, samostatná, příjemná, ochotná a vstřícná. U práce přemýšlí a pracuje efektivně - co bych sama uklízela celý víkend, měla za půl dne hotové :-). Nadšeně se vrhá do výzev (např. 4-5m vysoká okna myla ze žebříku, obdivuhodně žonglovala s koštětem i stěrkou ve výškách, ochotně vymýšlela zlepšováky na usnadnění si práce..). Těším se na další spolupráci i příjemnou společnost! Pavla


Richard B.11/03/2021Úklid domácnosti

Reliable and easy communication.


O mně

Dobrý den, nabízím Vám úklid Vaší domácnosti. Pomohu Vám s úklidem, či mytím oken, podle potřeby s úkony napříč Vaší domácností. Nabízím také úklidy na míru, kdy úklid přizpůsobím Vašim aktuálním prioritám a potřebám. Jsem spolehlivá, pracovitá a mám zkušenosti - dva roky jsem se starala o dvě domácnosti pravidelně jednou týdně, rok a půl jsem pečovala o dvoupokojový být, pronajímaný přes Air bnb, a půl roku o úklid penzionu v Praze Vršovicích, a další obdobné zkušenosti mám ve svém portfoliu. Celkem se věnuji úklidům 10 let. Tři roky jsem pracovala jako zahradnice, mohu proto nabídnout také péči o Vaše rostliny. Díky sportovnímu lezení, kterému se věnuji, mohu nabídnout také úklid na hůře přístupných a výše položených místech. Mohu Vám nabídnout čištění koberců, práci s ekologickými prostředky, vlastní ověřené úklidové nástroje, dobrou znalost čistících prostředků, jakož i zkušenosti v oblasti i náročnějšího čištění a úklidu. Mám ráda zvířata, zvíře v domácnosti pro mě není problém, nybrž benefit. Nabízím perfektně odvedenou, profesionální práci a lidský přístup. Úklid je pro mne způsob, jak pomoci mým klientům tvořit a udržovat krásný domov. Těším se na kontakt od Vás.

Petra.

Kdy má čas

Většinou mohu pondělí až pátek


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Angličtina a Slovenština

Angličtina - english language

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10