image

300,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 274 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity 28 minutes ago
 •  Střední odborná škola zakončena maturitní zkouškou
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Groups of kids
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Kateřina K.

 • (19)
 • 26 years
 • 10 years experience
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Maturitní zkouška (obor hotelnictví a turismus)

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

Verified identity

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Nicole B.03/11/2021Babysitting - via this platform

Co dodat víc než již bylo řečeno? Mimo to, že je Káťa spolehlivá a velmi milá, tak nám vytrhla "trn z paty", když nám odešla kvůli nemoci naše paní na hlídání. Hlídá naše dvě děti, přičemž mladší dítě potřebuje delší čas na adaptaci. Ani to ji však nevezme úsměv z tváře. Jsme s ní celá rodina velmi spokojeni a doufáme, že s námi bude i nadále.


Katerina P.28/08/2021Babysitting - via this platform

Káťa nám hlídala tříměsíční dvojčátka a tříletou dceru. Byla jsem velice spokojená. Dcera si jí moc oblíbila. Dvojčátka hravě zvládla. Vždy přišla načas. Určitě u nás nehlídala naposledy.


Šárka J.09/08/2021Babysitting - via this platform

Katka hlídala naši 15 měsíční holčičku. S hlídáním i s komunikací jsem byla velmi spokojená. Katka je moc ochotná, je s ní skvělá domluva a s dětmi to zkrátka umí. Dcerka byla od pohledu naprosto spokojená. Děkuji mnohokrát a Katku doporučuji! :)


Václav K.28/07/2021Babysitting - via this platform

Kateřina hlídala naše dva syny, 4 a 8 let. Byla nesmírně milá, od prvního pohledu sympatická. S kluky si hrála doma i na hřišti. Byla pečlivá a zodpovědná. Těšíme se zase příště.


Marcela B.08/07/2021Babysitting - via this platform

Káťa je světlo naší rodiny, milovaná "teta" našich dětí. A kdyby děti neodrostly a nenastoupily do školky, neloučili bychom se s ní.
Katka u nás strávila dva roky. Za celou tu dobu nenastal jediný problém. Katka je dochvilná, komunikativní, na všem jsme se vždy domluvili, dětem se plně věnovala (ať už u vyrábění, hraní si, pohybu na hřišti, na procházkách), byly společně sehraný tým. Na děti byla hodná, milá, ale zároveň si velmi nenásilně dokázala uchránit hranice a nenechala si od našich loupežníků "skákat po hlavě". Zajistila bez sebemenších problémů nejen zábavu, ale i péči. Vše na jedničku. S dětmi to perfektně umí (to jsem jí vždy záviděla, je to dar, to se nedá naučit). Vřele doporučuju! Naší rodině velmi pomohla, její práce si maximálně vážíme a jsme jí moc vděční!


Tereza K.22/05/2019Babysitting - via this platform

Slecna Kata je moc mila a empaticka; s detmi ma velke zkusenosti. Uz behem prvniho hlidani dokazala nasi triletou dceru zaujmout a zabavit hrou “na masu a medveda”, volba moji dcery), ruznymi “vyrabeckami” a ctenim. Kata je urcite clovek/hlidacka na spravnem miste; mohu jen doporucit.


Ivana D.19/12/2017Babysitting - via this platform

Katka hlídá pravidelně naše děti. Mám srovnání a musím říct, že je výborná. Je naprosto spolehlivá, dokáže si s klidem poradit v praktických věcech, přitom je moc milá a přátelská. Děti jí mají rády, těší se, kdy přijde, často o ní mluví. Dokáže je zaujmout a ony se s ní dobře baví.


Kateřina R.24/07/2017Babysitting - via this platform

Hezký den všem. Káťa nám pravidelně hlídá 11 měsíčního syna. Jsme s ní nadmíru spokojení. Je sympatická, milá, spolehlivá, komunikativní, zodpovědná, vždy chodí na čas. Náš prcek si Kačku hned na první pohled oblíbil. Jsme rádi, že jí máme😊.


Sona S.14/05/2017Babysitting - via this platform

Katka, je velmi mile a slusne dievca. Pomaha mi s opatrovanim dvoch deti (9mesiacov a 2 roky) , takze sa dokaze postarat o male babatko ako aj o vacsie dieta. Vie sa s nimi zahrat, nakrmit aj ulozit spinkat. Deti na nu pozitivne reaguju a vzdy sa tesia ked pride, co je pre mna velmi dolezite. Viem sa na nu spolahnut a ked sa na niecom dohodneme, tak to vzdy plati.


David H.07/04/2017Babysitting - via this platform

S hlídáním jsem byli velmi spokojeni, Kateřina si dokázala poradit i s naším 9měsíčním synem.


Natálie A.07/03/2017Babysitting - via this platform

Naše dvě děti jsou s Katkou rády. Čtou si, malují a bez problému spolu zvládnou celý den. Katka je naprosto spolehlivá (nesmírně vzácná vlastnost). Na hlídání jsme se domluvili vždycky rychle a k naší velké spokojenosti.


Milan S.08/11/2016Babysitting - via this platform

Slečna Káťa nám hlídala v Praze celou noc 3 děti, dostavila se přesně, je komunikativní ,spolehlivá, samostatná, pečlivá a poradí si i v každé situaci. Děti si ji velmi rychle oblíbili byly nadšené a hlídání proběhlo naprosto bez problémů. Slečnu Káťu můžeme jen doporučit! A při naší příští návštěvě Prahy by jsme rádi zase využili jejích služeb.


Mirka S.25/08/2016Babysitting - via this platform

Kacenka nam pravidelne hlida 3 deti ve veku 2, 4 a 8 let. Deti ji maji velmi rady neb si s nimi hraje, tancuje, sportuje, jezdi na vylety, do ZOO, maluje na chodnik, dela lumparny, je stale v dobre nalade, usmevava, mila, vstricna...Ja z pozice maminky ocenuji jeji profesionalni pristup, perfektni vystupovani, zodpovednost, peclivost. To, ze detem pripravi obed, svacinky, deti okoupe, ulozi do postylek, uspi a jeste poklidi hracky a neporadek:) Uzasne. Mirka S.


Marta V.05/02/2016Babysitting - via this platform

Hezký den všem :-), Katka od ledna hlídá 1x týdně mého ročního chlapečka a jsem s ní moc spokojená. Je to mladá, sympatická, akční a usměvavá holka, vždycky přišla na čas, domluva s ní nikdy nebyl problém. Její přístup k Lukáškovi je zodpovědný, během hlídání mi posílá info a mms jak se mají. A za velký bonus považuji, že přijdu domů a tam jsou všechny hračky uklizené a seskládané, nádobí umyté a malý je spokojený :-). Katku můžu vřele doporučit! Marta V.


Drahomíra P.21/12/2015Babysitting - via this platform

Káťa je spolehlivá, co si domluvíme, to platí. Chodí na minutu přesně. Je přátelská, sympatická, nekonfliktní. Hlídala nám naši 6měsíční dcerku a vše bylo v pořádku. Opakovaně se na ni s hlídáním obracíme a všem rodičům ji vřele doporučujeme :)


jana b.02/12/2015Babysitting - via this platform

Katka je moc mila, spolehliva, zodpovedna a pratelska. Pravidelne hlida naseho 4 mesicniho syna bez jakychkoliv problemu. Plne ji duverujeme a tesi nas, ze ji mame...


Zuzana F.20/09/2015Babysitting - via this platform

Slečna Káťa nám pravidelně hlídá 2 děti, které vyzvedává ze školy/školky. Je spolehlivá, samostatná, pečlivá a poradí si i v krizové situaci. Děti si ji velmi rychle oblíbili a hlídání probíhá naprosto bez problémů. Slečnu Káťu můžeme doporučit!


Ivana M.15/08/2015Babysitting - via this platform

Slečnu Kateřinu mohu jen doporučit. Po velmi krátkém seznámení hlídala naší dcerku (8 měsíců) . Vše bylo bez problémů a já už se těším na další spolupráci.


Lenka K.17/08/2015Babysitting - via this platform

Katka nám hlídá dvě děti, kluky 4roky a 2roky. Jsme s ní spokojení.


About me

Krásný den, milí rodiče,
mé jméno je Kateřina a pracuji v tomto oboru jako OSVČ na plný úvazek.
Jako profesionální chůva si s dětmi buduji pevný vztah a věnuji jim veškerý svůj čas. Nejde jen o to dítě zabavit v nepřítomnosti rodičů, ale plně převzít výchovné vzorce dané rodiny a pokračovat v nich.

Zkušenosti s hlídáním dětí mám již 12 let, nejdříve jsem vypomáhala s péčí o děti v naší rodině a teď již desátým rokem působím jako "teta na hlídání" a docházím pravidelně do cizích rodin.
Mám zkušenost s dětmi všech věkových kategorií od novorozenců až po školáky, působila jsem také jako animátorka na dětských akcích. Nejraději trávím čas s dětmi aktivně venku.

Příklad aktivit jednotlivých věkových kategorií:
0-12 měsíců: dbám na rozvoj hrubé i jemné motoriky, poznávací, sociální, mentální i komunikační dovednosti.
1-3 roky: důkladnější zaměření na socializaci například na hřištích nebo v dětských hernách, učení na nočník, poznávání barev i zvířátek a v neposlední řadě také správná výslovnost slov a mluvení.
Později seznamování s výtvarnou činností, dalšími venkovními aktivitami, čtením či zpěvem.

Aktuálně mohu nabídnout hlídání ve 2 pracovních dnech v týdnu.
• Cena za hlídání jednoho dítěte je 300 Kč/h, každé další dítko +50 Kč/h.
• Preferuji hlídání 6 hodin denně a více.
• Není vyjímkou, že spolupracuji s více rodinami současně

Mou velkou vášní se stala Bikram yoga, jsem pro sporty všeho druhu, cestuji nebo také vařím, peču.
Budu se těšit na spolupráci! Káťa

Availability

Volne stredy, ctvrtky 8-16Calendar last updated before 1 day

General Experience

infants

10 years

toddlers

10 years

preschoolers

10 years

schoolers

10 years

teens

10 years

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech

Certification

photos

Where babysit

Primary city: Prague, PragueWhere am I available too?: Praha 18Upřednostňuji lokality: Praha 1, Praha 2, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 14, Praha 18 a 19.