Kateřina
19 hodnocení
 • 10 roků zkušeností s hlídáním
 • 26 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 293 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 3 dny
 •  Střední odborná škola zakončena maturitní zkouškou
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Kateřina K.

350 Kč/h

 • (19)
 • 26 roků
 • 10 roků zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Maturitní zkouška (obor hotelnictví a turismus)

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Nicole B.03/11/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Co dodat víc než již bylo řečeno? Mimo to, že je Káťa spolehlivá a velmi milá, tak nám vytrhla "trn z paty", když nám odešla kvůli nemoci naše paní na hlídání. Hlídá naše dvě děti, přičemž mladší dítě potřebuje delší čas na adaptaci. Ani to ji však nevezme úsměv z tváře. Jsme s ní celá rodina velmi spokojeni a doufáme, že s námi bude i nadále.


Katerina P.28/08/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Káťa nám hlídala tříměsíční dvojčátka a tříletou dceru. Byla jsem velice spokojená. Dcera si jí moc oblíbila. Dvojčátka hravě zvládla. Vždy přišla načas. Určitě u nás nehlídala naposledy.


Šárka J.09/08/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Katka hlídala naši 15 měsíční holčičku. S hlídáním i s komunikací jsem byla velmi spokojená. Katka je moc ochotná, je s ní skvělá domluva a s dětmi to zkrátka umí. Dcerka byla od pohledu naprosto spokojená. Děkuji mnohokrát a Katku doporučuji! :)


Václav K.28/07/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Kateřina hlídala naše dva syny, 4 a 8 let. Byla nesmírně milá, od prvního pohledu sympatická. S kluky si hrála doma i na hřišti. Byla pečlivá a zodpovědná. Těšíme se zase příště.


Marcela B.08/07/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Káťa je světlo naší rodiny, milovaná "teta" našich dětí. A kdyby děti neodrostly a nenastoupily do školky, neloučili bychom se s ní.
Katka u nás strávila dva roky. Za celou tu dobu nenastal jediný problém. Katka je dochvilná, komunikativní, na všem jsme se vždy domluvili, dětem se plně věnovala (ať už u vyrábění, hraní si, pohybu na hřišti, na procházkách), byly společně sehraný tým. Na děti byla hodná, milá, ale zároveň si velmi nenásilně dokázala uchránit hranice a nenechala si od našich loupežníků "skákat po hlavě". Zajistila bez sebemenších problémů nejen zábavu, ale i péči. Vše na jedničku. S dětmi to perfektně umí (to jsem jí vždy záviděla, je to dar, to se nedá naučit). Vřele doporučuju! Naší rodině velmi pomohla, její práce si maximálně vážíme a jsme jí moc vděční!


Tereza K.22/05/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Slecna Kata je moc mila a empaticka; s detmi ma velke zkusenosti. Uz behem prvniho hlidani dokazala nasi triletou dceru zaujmout a zabavit hrou “na masu a medveda”, volba moji dcery), ruznymi “vyrabeckami” a ctenim. Kata je urcite clovek/hlidacka na spravnem miste; mohu jen doporucit.


Ivana D.19/12/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Katka hlídá pravidelně naše děti. Mám srovnání a musím říct, že je výborná. Je naprosto spolehlivá, dokáže si s klidem poradit v praktických věcech, přitom je moc milá a přátelská. Děti jí mají rády, těší se, kdy přijde, často o ní mluví. Dokáže je zaujmout a ony se s ní dobře baví.


Kateřina R.24/07/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Hezký den všem. Káťa nám pravidelně hlídá 11 měsíčního syna. Jsme s ní nadmíru spokojení. Je sympatická, milá, spolehlivá, komunikativní, zodpovědná, vždy chodí na čas. Náš prcek si Kačku hned na první pohled oblíbil. Jsme rádi, že jí máme😊.


Sona S.14/05/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Katka, je velmi mile a slusne dievca. Pomaha mi s opatrovanim dvoch deti (9mesiacov a 2 roky) , takze sa dokaze postarat o male babatko ako aj o vacsie dieta. Vie sa s nimi zahrat, nakrmit aj ulozit spinkat. Deti na nu pozitivne reaguju a vzdy sa tesia ked pride, co je pre mna velmi dolezite. Viem sa na nu spolahnut a ked sa na niecom dohodneme, tak to vzdy plati.


David H.07/04/2017Hlídání dětí - rodič na portále

S hlídáním jsem byli velmi spokojeni, Kateřina si dokázala poradit i s naším 9měsíčním synem.


Natálie A.07/03/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Naše dvě děti jsou s Katkou rády. Čtou si, malují a bez problému spolu zvládnou celý den. Katka je naprosto spolehlivá (nesmírně vzácná vlastnost). Na hlídání jsme se domluvili vždycky rychle a k naší velké spokojenosti.


Milan S.08/11/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Káťa nám hlídala v Praze celou noc 3 děti, dostavila se přesně, je komunikativní ,spolehlivá, samostatná, pečlivá a poradí si i v každé situaci. Děti si ji velmi rychle oblíbili byly nadšené a hlídání proběhlo naprosto bez problémů. Slečnu Káťu můžeme jen doporučit! A při naší příští návštěvě Prahy by jsme rádi zase využili jejích služeb.


Mirka S.25/08/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Kacenka nam pravidelne hlida 3 deti ve veku 2, 4 a 8 let. Deti ji maji velmi rady neb si s nimi hraje, tancuje, sportuje, jezdi na vylety, do ZOO, maluje na chodnik, dela lumparny, je stale v dobre nalade, usmevava, mila, vstricna...Ja z pozice maminky ocenuji jeji profesionalni pristup, perfektni vystupovani, zodpovednost, peclivost. To, ze detem pripravi obed, svacinky, deti okoupe, ulozi do postylek, uspi a jeste poklidi hracky a neporadek:) Uzasne. Mirka S.


Marta V.05/02/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Hezký den všem :-), Katka od ledna hlídá 1x týdně mého ročního chlapečka a jsem s ní moc spokojená. Je to mladá, sympatická, akční a usměvavá holka, vždycky přišla na čas, domluva s ní nikdy nebyl problém. Její přístup k Lukáškovi je zodpovědný, během hlídání mi posílá info a mms jak se mají. A za velký bonus považuji, že přijdu domů a tam jsou všechny hračky uklizené a seskládané, nádobí umyté a malý je spokojený :-). Katku můžu vřele doporučit! Marta V.


Drahomíra P.21/12/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Káťa je spolehlivá, co si domluvíme, to platí. Chodí na minutu přesně. Je přátelská, sympatická, nekonfliktní. Hlídala nám naši 6měsíční dcerku a vše bylo v pořádku. Opakovaně se na ni s hlídáním obracíme a všem rodičům ji vřele doporučujeme :)


jana b.02/12/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Katka je moc mila, spolehliva, zodpovedna a pratelska. Pravidelne hlida naseho 4 mesicniho syna bez jakychkoliv problemu. Plne ji duverujeme a tesi nas, ze ji mame...


Zuzana F.20/09/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Káťa nám pravidelně hlídá 2 děti, které vyzvedává ze školy/školky. Je spolehlivá, samostatná, pečlivá a poradí si i v krizové situaci. Děti si ji velmi rychle oblíbili a hlídání probíhá naprosto bez problémů. Slečnu Káťu můžeme doporučit!


Ivana M.15/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Slečnu Kateřinu mohu jen doporučit. Po velmi krátkém seznámení hlídala naší dcerku (8 měsíců) . Vše bylo bez problémů a já už se těším na další spolupráci.


Lenka K.17/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Katka nám hlídá dvě děti, kluky 4roky a 2roky. Jsme s ní spokojení.


O mně

*Aktuálně mohu nabídnout hlídání jeden až dva dny v týdnu.*
Krásný den, milí rodiče,
mé jméno je Kateřina a pracuji v tomto oboru jako OSVČ na plný úvazek.
Jako profesionální chůva si s dětmi buduji pevný vztah a věnuji jim veškerý svůj čas. Nejde jen o to dítě zabavit v nepřítomnosti rodičů, ale plně převzít výchovné vzorce dané rodiny a pokračovat v nich.

Zkušenosti s hlídáním dětí mám již 12 let, nejdříve jsem vypomáhala s péčí o děti v naší rodině a teď již desátým rokem působím jako "teta na hlídání" a docházím pravidelně do cizích rodin.
Mám zkušenost s dětmi všech věkových kategorií od novorozenců až po školáky, působila jsem také jako animátorka na dětských akcích. Nejraději trávím čas s dětmi aktivně venku.

Příklad aktivit jednotlivých věkových kategorií:
0-12 měsíců: dbám na rozvoj hrubé i jemné motoriky, poznávací, sociální, mentální i komunikační dovednosti.
1-3 roky: důkladnější zaměření na socializaci například na hřištích nebo v dětských hernách, učení na nočník, poznávání barev i zvířátek a v neposlední řadě také správná výslovnost slov a mluvení.
Později seznamování s výtvarnou činností, dalšími venkovními aktivitami, čtením či zpěvem.

Aktuálně mohu nabídnout nárazové hlídání dle kalendáře.
• Cena za hlídání jednoho dítěte je 350 Kč/h, každé další dítko +50 Kč/h.
• Preferuji hlídání 6 hodin denně a více.
• Není vyjímkou, že spolupracuji s více rodinami současně

Mou velkou vášní se stala Bikram yoga, jsem pro sporty všeho druhu, cestuji nebo také vařím, peču.
Budu se těšit na spolupráci! Káťa

Dostupnost

Nárazově dle kalendáře.Kalendář naposledy aktualizován před 14 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

10 roků

batolata

10 roků

předškoláci

10 roků

dětský školní věk

10 roků

náctiletí

10 roků

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Prague, PragueKde také bývám: Praha 9Upřednostňuji lokality: Praha 1, Praha 2, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 14, Praha 18 a 19.