Františka
12 reviews
 • 3 years experience
 • 28 years
 • Praha
 • She has already been contacted by 195 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity about 5 hours ago
 • Response time: 1 day
 •  Střední umělěcká škola, Frýdek-Místek
 •  Umprum, ilustrace a grafika
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: more then 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
Languages

Františka K.

400 Kč/hour

 • (12)
 • 28 years
 • 3 years experience

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Stephanie M.01/11/2023Babysitting - via this platform

František is a wonderful and sweet sitter--our daughters (4 and 6) can be a bit nervous about new babysitters but František managed to connect with them both and the whole evening went very smoothly. Highly recommend!


Jana P.30/10/2023Babysitting - via this platform

Fany je úžasná a milá bytost. Vybudovala si s naší dcerkou krásný vztah. Má velkou empatii. Dcerka se na ni vždy těší. Můžeme jen doporučit. S jejími službami jsme moc spokojeni :-).


EVA R.04/10/2023Babysitting - via this platform

Františka nám hlídala skupinku dětí 2,5-5 let na naší svatbě. Se vším jsme byli spokojeni, děti se zabavili a můj mladší syn (2,5 roků), přesto, že ji moc neznal, si ji velmi oblíbil. Mohu vřele doporučit :).


Hristo K.10/02/2023Babysitting - via this platform

Frantiska took care of my younger daughter Kaja who later asked for her to come back next time :). She is very calm and attentive, also inventive with playtime - I could only recommend Frantiska further! Thank you!


Iva S.30/01/2023Babysitting - via this platform

Fany dělá pravidelně společnost našemu ročnímu Tobiáškovi už pátý měsíc a jsme moc spokojení.

Toby si ji oblíbil od prvního dne a vždy se na ni moc těší. Když jsou spolu, tak se Fany Tobymu aktivně věnuje, vymýšlí nové hry a aktivity a často tráví čas venku. Je empatická a dokáže vycítit, co Toby v danou chvíli chce a potřebuje. Toby se s Fany bez problému nají i s ní usne.

Františka se rychle přizpůsobila chodu rodiny a snaží se maximálně vycházet vstříc. Je na ni spolehnutí a domluvené hlídání neruší.

Rádi Františku doporučíme.


Lenka S.03/02/2022Babysitting - via this platform

Slečna Františka hlídá naše dvě dcery (3 a 6 let). Holky ji mají moc rády a vždy se na ni moc těší, dlouze si s nimi hraje, případně je zabaví i jinak (např. různými tvořícími aktivitami) a dokáže si poradit i v méně příjemných situacích, kdy holky nemají zrovna náladu či při řešení sourozeneckých hádek. Zvládá jim v případě potřeby připravit i jednoduchou svačinku, zkrátka je o holky dobře postaráno.


Kristina V.15/11/2021Babysitting - via this platform

Slečna Františka hlídá už cca 5 měsíců našeho 21 měsíčního syna Olivera a nemůžeme si jí vynachválit. Syn si jí oblíbil od prvního seznámení, umí ho vtáhnout do hry a když se spolu vrací z procházky vždycky je příjemně vyřáděný, utahaný a veselý. Františka je velmi spolehlivá, co slíbí to dodrží, vždy je na čas jak při příchodu, tak při předání syna například z procházky domů. Když nastane nějaká komplikace, vždy se s dostatečným předstihem omluví a nabídne náhradní řešení. Přijde mi, že se Františka na syna dokázala velmi rychle naladit a s klidem zvládá všechny stresové situace.


jan r.05/11/2021Babysitting - via this platform

Slečna Františka se skvěle postarala o naše dva kluky (5 a 2). Pro obě děti to bylo poprvé, co byly hlídané "cizí" osobou, navíc od 6 do 10 večer a vše proběhlo bez problému. Když jsme večer přišli, oba kluci spali a byt byl vyzdobený obrázky, co společně s Františkou vyrobili. Mohu jen doporučit :)


Zofie R.19/09/2021Babysitting - outside this platform

Františka je skvělá! Hlídala naší dvou a půl letou dceru a moc se mi líbil její trpělivý a klidný přístup. Oceňuji také její citlivost a empatii, stejně jako respekt k osobnosti dítěte. Rozhodně doporučuji využít Františčin výtvarný talent a nadšení pro tvorbu, které bude děti určitě bavit lákat ke společnému tvoření.


Marie K.14/09/2021Babysitting - via this platform

Když jsou naše děti (syn 5 let, dcera 2 roky) s Františkou, víme, že je o ně velmi dobře postaráno. Františka je velice hodná, skromná, empatická a především na 100% spolehlivá. Co si spolu domluvíme, to vždy platí. S dětmi má trpělivost, umí si s nimi krásně povídat a hrát, přináší s sebou i vlastní pomůcky ke hraní, což také velmi oceňujeme. Pokud je hezké počasí, je s dětmi hodně venku v přírodě. Františka se také rychle přizpůsobila chodu naší rodiny a děti se na ni vždy moc těší. Františku můžeme vřele doporučit!


Lucie R.12/07/2021Babysitting - via this platform

Byla jsem moc spokojená po všech stránkách. Fanynku velmi ráda doporučuji. Můj syn je "živel" a Fany jej dokázala namotivovat ke "škole hrou." Přesně potřeboval takovou přatelskou a vnímavou chůvu. Děkuju ještě jednou, L. Rabochová


daniel t.28/06/2021Babysitting - outside this platform

Františka je velmi vstřícná a podporující. Práce ji baví a je to na ní vidět. Je na ni spolehnutí, což je pro nás důležité. Naše malá se na Františku vždy těší a ráda s ní tráví čas. Vřele doporučuji.


About me

Hello, My name is Frances, I am 26 years old. I have exprerience in leading art circles for childrens and as a teacher - guide in Montessori forest kindergarten. At this time I am looking for more babyssiting children. I studied art college, umprum, ilustration and graphic. I work for children with soul and in style of teaching Montessori . It is a heartbeat. In free time I creative jewellery form cooper, painting and I love nature and everything connected with it. I like sports! I do Yoga and Acroyoga.

Availability

Domluvme se!:)))


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

3 years

toddlers

3 years

preschoolers

3 years

schoolers

3 years

teens

3 years

Special Experience

Hyperactivity, Food Allergies, and Special needs

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Hodně tvoření a hry v přírodě, pohyb!

Languages

Čeština and English

Certification

Mám akreditovaný MŠMT certifikát - tvořívá práce s rytmem. Respektovat a být respektován.

photos

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 15 » Praha 15