image

300 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 68 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Střední umělěcká škola, Frýdek-Místek
 •  Umprum, ilustrace a grafika
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Františka K.

 • (7)
 • 25 let
 • 3 roky zkušeností s hlídáním

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Lenka S.03/02/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Františka hlídá naše dvě dcery (3 a 6 let). Holky ji mají moc rády a vždy se na ni moc těší, dlouze si s nimi hraje, případně je zabaví i jinak (např. různými tvořícími aktivitami) a dokáže si poradit i v méně příjemných situacích, kdy holky nemají zrovna náladu či při řešení sourozeneckých hádek. Zvládá jim v případě potřeby připravit i jednoduchou svačinku, zkrátka je o holky dobře postaráno.


Kristina V.15/11/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Františka hlídá už cca 5 měsíců našeho 21 měsíčního syna Olivera a nemůžeme si jí vynachválit. Syn si jí oblíbil od prvního seznámení, umí ho vtáhnout do hry a když se spolu vrací z procházky vždycky je příjemně vyřáděný, utahaný a veselý. Františka je velmi spolehlivá, co slíbí to dodrží, vždy je na čas jak při příchodu, tak při předání syna například z procházky domů. Když nastane nějaká komplikace, vždy se s dostatečným předstihem omluví a nabídne náhradní řešení. Přijde mi, že se Františka na syna dokázala velmi rychle naladit a s klidem zvládá všechny stresové situace.


jan r.05/11/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Františka se skvěle postarala o naše dva kluky (5 a 2). Pro obě děti to bylo poprvé, co byly hlídané "cizí" osobou, navíc od 6 do 10 večer a vše proběhlo bez problému. Když jsme večer přišli, oba kluci spali a byt byl vyzdobený obrázky, co společně s Františkou vyrobili. Mohu jen doporučit :)


Zofie R.19/09/2021Hlídání dětí - rodič mimo portál

Františka je skvělá! Hlídala naší dvou a půl letou dceru a moc se mi líbil její trpělivý a klidný přístup. Oceňuji také její citlivost a empatii, stejně jako respekt k osobnosti dítěte. Rozhodně doporučuji využít Františčin výtvarný talent a nadšení pro tvorbu, které bude děti určitě bavit lákat ke společnému tvoření.


Marie K.14/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Když jsou naše děti (syn 5 let, dcera 2 roky) s Františkou, víme, že je o ně velmi dobře postaráno. Františka je velice hodná, skromná, empatická a především na 100% spolehlivá. Co si spolu domluvíme, to vždy platí. S dětmi má trpělivost, umí si s nimi krásně povídat a hrát, přináší s sebou i vlastní pomůcky ke hraní, což také velmi oceňujeme. Pokud je hezké počasí, je s dětmi hodně venku v přírodě. Františka se také rychle přizpůsobila chodu naší rodiny a děti se na ni vždy moc těší. Františku můžeme vřele doporučit!


Lucie R.12/07/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Byla jsem moc spokojená po všech stránkách. Fanynku velmi ráda doporučuji. Můj syn je "živel" a Fany jej dokázala namotivovat ke "škole hrou." Přesně potřeboval takovou přatelskou a vnímavou chůvu. Děkuju ještě jednou, L. Rabochová


daniel t.28/06/2021Hlídání dětí - rodič mimo portál

Františka je velmi vstřícná a podporující. Práce ji baví a je to na ní vidět. Je na ni spolehnutí, což je pro nás důležité. Naše malá se na Františku vždy těší a ráda s ní tráví čas. Vřele doporučuji.


O mně

Krásný den!
Jmenuji se Františka a mám 25 let. Mám praxi ze soukromého hlídání miminek a dětí až do věku 14let, více dětí neni problém. Věnuji se této prací profesionálně, stylem Montessori/to moje srdcová zalezitost. Předtím jsem vedla výtvarné kroužky pro děti a také jsem pracovala jako průvodkyně v Montessori lesní školce.

Děti podporuji v jejich přirozeném vývoji směrem k osobnímu talentu. Ve volném čase se věnuji párové akrobacii, tvořím měděné šperky, maluji a miluji přírodu. Kontaktujte mě, jsem zde pro Vás!

Kdy má čas

Volné Po od 15.00 a pátek od 12.15. Od Září budu mít dostupné úterý a středu celý den! Ozvěte se!:))


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

3 roky

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Alergie na potraviny a Speciální potřeby

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Hodně tvoření a hry v přírodě, pohyb!

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Angličtina

Kurzy

Mám akreditovaný MŠMT certifikát - tvořívá práce s rytmem. Respektovat a být respektován.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2