Andrea
7 reviews
  • 7 years experience
  • 34 years
  • Praha
  • She has already been contacted by 87 parents
  • Activity about 5 hours ago
  •  Střední škola s maturitou
  • First Aid Certificate
  •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
  •  I have a place for babysitting
  •  I babysit at parents' place
  •  I have a car
  •  I can take kids by car
  •  she can babysit 10 kids
  •   Travel for Vacations
  •   Overnights
  •   Groups of kids
  • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Andrea H.

250 Kč/hour

  • (7)
  • 34 years
  • 7 years experience
  • Covid-19 vaccine

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

She passed document verification (ID or DL)

check against duplicate registrations · validation date verification

Criminal Record

documented online · at the time of inspection not older than 3 months

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

jarro23/12/2023Senior care

Pani se starala o moji 93 letou maminku, když jsem byl v lázních. Vozila maminku k lékaři autem, nakupovala, vařila … vstřícná a rychlá komunikace. Byl jsem velmi spokojen. Doporučuji.


Sebastian D.08/11/2023Babysitting - via this platform

Andrea je profesionálka která se liší od ostatních hlídaček kreativitou a přístupem k hlídání. Vymýšlí aktivity, tvoří s dětmi, vždy přinesou domů nějaký výtvor, krásně fotí ty děti dokonce, a doručí je přebalené (rarita!) a spokojené. Má doporučení na ruzne aktivity a mista, je proaktivni a informuje. Je velmi znat ze je sama matkou dvou deti. Je ochotna se prizpusobit (vyzvednout nebo odevzdat trochu jinde). Nejvíc profi hlídání co jsem zažil.


Alžběta K.07/09/2023Babysitting - via this platform

Andrea hlida pravidelne mou 3-letou dceru a nekdy i 5-leteho syna. Nekdy jsou spolecne s dalsimi detmi, nekdy sami. Jsem s ni moc spokojena, lze se na vsem domluvit. S detmi travi hodne casu venku na zahrade u sveho domu. Vzhledem k tomu, ze je sama mamou, umi si poradit v kazde situaci a s detmi to proste umi.


Tomas P.18/08/2023Senior care

Hledali jsme asistentku do domacnosti pro nasi starnouci maminku, ktera navic trpi Parkinsonovou chorobou. Andrea je spolehliva, sympaticka a pomaha mamince s nejruznejsimi ukoly kolem domacnosti ci osobnich potreb. Chodi spolu na prochazky, a pokud je potreba, jako doprovod k lekari. Andree se brzy podarilo vyvinout s maminkou vrely vztah, cehoz si jako synove moc vazime. Uklidnuje nas, ze se Andrea o nasi maminku stara skvele, spolehlive a starostlive. Lepsi asistentku jsme si nemohli prat!
Synove Tomas & Filip


Jitka N.16/05/2023Babysitting - via this platform

Paní Andrea hlídá pravidelně našeho 18mesicniho syna. Jsme velmi spokojeni a syn také :).


Oravcová I.04/09/2022Babysitting - via this platform

Hledali jsme chůvu, která by hlídala více dětí, protože jsme chtěli, aby měl náš syn kontakt se stejně starými dětmi ... našli jsme Andreu ... a byla to výborná volba.
Andrea hlídala našeho syna pravidelně, spolu s jejími dvěma dětmi. Trávili čas venku (co bylo pro nás důležité), bud na zahradě u Andrei nebo v lese. Andrea vymýšlela úžasné aktivity a náš syn byl po příchodu domu vždy nadšený!
Vřele ji doporučuji. Rozumí dětem a dokáže je nadchnout. Je spolehlivá, flexibilní a dobře se s ní komunikuje.


Petra L.02/05/2022Senior care

Dostali jsme se do situace, kdy potrebujeme pomoci s peci o 82 letou maminku. Nebydlime ve stejne domacnosti, tak jsme hledali nekoho spolehliveho v okoli, kdo by mamce pomohl hlavne o vikendech. Pres |link hidden| jsme se seznamili s pani Andreou. O maminku pecuje uz nekolik tydnu uplne dokonale, s pochopenim pro potreby cloveka ve vysokem veku, ktery uz neni sobestacny. Podle potreby pomuze s pripravou jidla, poda leky, poklidi a hlavne taky s mamkou popovida. Skvela spoluprace!!!!!


About me

Hello, I am a mother of 2 children (3.6 years old). We like to be outside in any weather around the neighborhood or in our garden near Jezerka Park Prague 4, we walk with a backpack with a snack and explore the world or we create at our home, it depends on what the children feel like, I accompany them and accompany them. I create entertainment, programs and culture. We can drive to your location. I have experience with childhood asthma, eczema and food allergies of all kinds. I am respectful, our children are friendly, we look forward to meeting you. We currently have a group of 0-3 children (3-6 years old) on some days, we would like to expand the group with other children, preferably English speakers. In the case of multiple children, I also work with a colleague.
If you are interested, we will be happy to meet you. Greetings and looking forward to seeing you.

Availability

kdykoli na domluvěCalendar last updated before 9 days

General Experience

infants

6 years

toddlers

6 years

preschoolers

6 years

schoolers

6 years

teens

10 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Food Allergies, Sleep Disorders, and Special needs

Mám zkušenosti s dětským Astmatem, Atopickým Ekzémem, potravinovými alergiemi, zvířecími i pylovými alergiemi. Zkusila jsem si i práci s autistickými dětmi 4,7 let.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Mám zkušenosti s výukou školkových dětí v institucích i soukromě. Angličtina, barvy, tvary, abeceda, atd.. Vzdělávání o životě a o všem co je samotné zajímá. Rada s dětmi trávím čas venku za každého počasí pokud mají ony chuť. Jsem kreativní člověk, když je chuť být spíše doma v teple, tvoříme u nás, pečeme, blbneme.

Tutoring children

Czech language

English

Individual
general preparation

Languages

Čeština and English

Angličtina základní

Certification

Eva Kiedroňová - Něžná náruč rodičů, manipulace s dětmi do 1 roku PlayWisely - školení a praxe v Mezinarodní sportovní školce Kurz první pomoci Aktivní řidič - dodávka, osobák - 16 let aktivně

photos

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 4