Andrea
14 reviews
 • 15 years experience
 • 44 years
 • Slatina
 • She has already been contacted by 286 parents
 • Activity about 2 months ago
 • Response time: 9 hours
 •  Rodinná škola
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 1 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Andrea G.

270 Kč/hour

 • (14)
 • 44 years
 • 15 years experience
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Michaela A.28/11/2017Babysitting - via this platform

Andrea je spolehlivá, vždy splní to na čem se předem domluvíme. Syna dokáže zaujmout a ten se na ni těší, je sní rád a spokojený. Komunikace je bezproblémová, dokáže vyjít vstříc a hlavně ochotně pomohla, když jsem potřebovala hlídání nečekaně ze dne na den. Za sebe můžu určitě ostatním rodičům doporučit. Děkuji Andree za pomoc.


Hana H.11/08/2017Babysitting - via this platform

Andrea nám hlídala našeho šestiměsíčního chlapečka v den naší svatby. Byli jsme s ní naprosto spokojeni nejen my, ale zejména i náš Viktůrek :-) Andrea je velice příjemná, komunikativní a dokáže pružně a ochotně vyjít vstříc i v neplánovaných situacích. Přestože se s Vikouškem viděli poprvé, malý na ni dobře reagoval a dokonce nám ho i bez problémů uspala, přestože s usínáním přes den často bojujeme. Vřele doporučujeme a děkujeme za výpomoc :-)


Barbora B.28/01/2017Babysitting - via this platform

Paní Andrea nám hlídala našeho 7 měsíčního syna. Bylo to jeho první hlídání a oba to zvládli na jedničku. Pokud bude třeba, jejich služeb opět využijeme, byli jsme moc spokojeni.


Eva G.28/09/2016Babysitting - via this platform

Andrea nám hlídá naše 2 děti (3 a 6 let) už asi půl roku, jednou za týden vždy večer. Má za úkol děti uložit, tzn. vyčistit zoubky, přečíst pohádku atd... Hned od prvního dne si Andreu naše děti oblíbily, nebylo žádné ostýchání, Andrea s dětmi dobře vychází, povídá si s nimi, zajímá se o jejich "problémy". :-) Je vždy dochvilná, spolehlivá, dobře s námi komunikuje, vše vždy proběhne hladce a bez problémů. I když jsou naše děti velmi upovídané, Andrea je zvládá s přehledem, s dětmi to umí a my jí můžeme jen doporučit.


Alena C.05/09/2016Babysitting - via this platform

S paní Andreou jsem byla maximálně spokojená. Báječně se postarala o mého dvouměsíčního syna, i když to s ním není vždy lehké. Je velmi příjemná, flexibilní a spolehlivá. Mohu jen doporučit ostatním rodičům :-)


Pavla B.18/08/2016Babysitting - via this platform

Andrea mi pravidelně hlídá syna od jeho půl roku, je milá, ochotná, spolehlivá, na čem se domluvíme to platí a hlavně syn je s ní rád a spokojený. Brává ho ven na procházky, hrají si doma, postará se o něj od a do z, včetně svačin, obědů. Mohu Andreu rozhodně doporučit.


Hana K.28/06/2016Babysitting - via this platform

Andreu jsem využila, když mi vypadlo pravidelné hlídání a byla jsem moc spokojená. Jednala velmi profesionálně, zároveň operativně improvizovala (přišla bouřka a změnila mé plány, kterým se Andrea hned přizpůsobila) - hlavně se ale skvěle zafungovala s mým dvouletým synem. velmi ji doporučuji.
Hana


Linda H.16/04/2016Babysitting - via this platform

Andrea nám hlídá 7 mesačného syna a s ňou veľmi spokojní. Je milá, zhovorčivá a s malým to naozaj vie. Pri domlouvání vždy rýchlo reaguje, je ochotná sa prispôsobiť tak, aby hlídaní vedela pokryť, je spoľahlivá a dohodnuté termíny nikdy neruší.


Blanka O.04/04/2016Babysitting - via this platform

Andrea je neuvěřitelně milá a ochotná. Hlídá mi 17měsíční holčičku a vždy bylo vše bez problémů. Umí pro děti vymýšlet zábavu, dokáže je rozptýlit a zaujmout. Líbí se mi její klidný, vstřícný a otevřený přístup. Navíc vždy respektovala všechna má přání a zvyklosti co se hlídání týče. Andrea je velmi spolehlivá a svou dcerku ji vždy s důvěrou ráda svěřím.


Kateřina B.30/03/2016Babysitting - via this platform

Andrea nám několikrát hlídala naše 8měsíční dvojčátka a i když to je náročná disciplína a dvojčátka byla hlídaná člověkem mimo rodinu poprvé, zvládli to společně v pohodě. Andrea je příjemná, k dětem velmi hodná a rodičům se snaží vyjít vždy vstříc. Příště jejích služeb využijeme určitě znovu.
Katka


Linda A.10/03/2016Afterschool activity etc.

Paní Andrea u nás byla několikrát hlídat děti maminkám, které k nám chodí cvičit a děti si berou s sebou do studia. Andrea je sympaticka, prijemna, deti byly v pohode a ani neplakaly. Naprostá spokojenost


Klára V.04/03/2016Cleaning

S paní Andreou proběhlo hlídání hladce, je flexibilní a ochotná, dokáže děti zaujmout a má milé vystupování. Mohu ji jen doporučit.


Libuše M.01/03/2016Babysitting - via this platform

Milá a spolehliva! Moje dcera při každé jízdě kočárkem spala jak zabita a byla spokojená. A ja také. Mohu jedině doporučit!

Liba


Ivana Š.08/02/2016Babysitting - via this platform

S pani Andreou jsem moc spokojena. Pani mi hlidava kluky od 2let veku. Vyzvedani ze skolky, hlidani vecer, nebo v pripade nutnosti. Vzdy si s nima umela porad. 100% spokojenost :)


About me

Milí rodičové,
věnuji se hlídání dětiček už od mých 15let. Možnost hlídání jednorázové i pravidelné. Hlídám pouze jedno dítě od jedné rodiny. Ne víc dětí najednou. Momentálně můžu hlídat v době kdy je dcera ve školce. Nehlídam v podvečer. V noci jen s možností spaní dítěte u nás. Neváhejte mě kontaktovat. Budu se moc těšit 😊

Availability

Můžu momentalne hlidat dalsi dítě u me nebo u vás doma, venku společně s mou 2,5letou dcerou. Časově dle dohody. Více info můj profil. Andrea


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

15 years

toddlers

15 years

preschoolers

15 years

schoolers

15 years

teens

15 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Čeština

Certification

Where babysit

Primary city: Plzeňský » Kralovice » Praha 10