Nahrávám...

Andrea G.

150 Kč/hod   
(13)

image

Aktivní před 8 dny
Odpovídá do: 7 hodin
Absolvovala speciální kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Cck praha1 logo
Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Cck praha1 logo

Ověření


ověřený e-mail, telefon a adresa
Podporujeme


Badge Small 16b40b662752d9921e9172bc5cd66ec555fc7193
Prošla osobním pohovorem
Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.
 
Ověřeno vzdělání a certifikáty
        

Hodnocení Hlídačky.cz
V pěkný zimní den do našeho pražského...

Hodnocení

Andrea nám hlídala našeho šestiměsíčního chlapečka v den naší svatby. Byli jsme s ní naprosto spokojeni nejen my, ale zejména i náš Viktůrek :-) Andrea je velice příjemná, komunikativní a dokáže pružně a ochotně vyjít vstříc i v neplánovaných situacích. Přestože se s Vikouškem viděli poprvé, malý na ni dobře reagoval a dokonce nám ho i bez problémů uspala, přestože s usínáním přes den často bojujeme. Vřele doporučujeme a děkujeme za výpomoc :-)

— Hana H. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Andrea nám hlídala našeho 7 měsíčního syna. Bylo to jeho první hlídání a oba to zvládli na jedničku. Pokud bude třeba, jejich služeb opět využijeme, byli jsme moc spokojeni.

— Barbora B. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám hlídá naše 2 děti (3 a 6 let) už asi půl roku, jednou za týden vždy večer. Má za úkol děti uložit, tzn. vyčistit zoubky, přečíst pohádku atd... Hned od prvního dne si Andreu naše děti oblíbily, nebylo žádné ostýchání, Andrea s dětmi dobře vychází, povídá si s nimi, zajímá se o jejich "problémy". :-) Je vždy dochvilná, spolehlivá, dobře s námi komunikuje, vše vždy proběhne hladce a bez problémů. I když jsou naše děti velmi upovídané, Andrea je zvládá s přehledem, s dětmi to umí a my jí můžeme jen doporučit.

— Eva G. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S paní Andreou jsem byla maximálně spokojená. Báječně se postarala o mého dvouměsíčního syna, i když to s ním není vždy lehké. Je velmi příjemná, flexibilní a spolehlivá. Mohu jen doporučit ostatním rodičům :-)

— Alena C. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea mi pravidelně hlídá syna od jeho půl roku, je milá, ochotná, spolehlivá, na čem se domluvíme to platí a hlavně syn je s ní rád a spokojený. Brává ho ven na procházky, hrají si doma, postará se o něj od a do z, včetně svačin, obědů. Mohu Andreu rozhodně doporučit.

— Pavla B. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andreu jsem využila, když mi vypadlo pravidelné hlídání a byla jsem moc spokojená. Jednala velmi profesionálně, zároveň operativně improvizovala (přišla bouřka a změnila mé plány, kterým se Andrea hned přizpůsobila) - hlavně se ale skvěle zafungovala s mým dvouletým synem. velmi ji doporučuji.
Hana

— Hana K. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám hlídá 7 mesačného syna a s ňou veľmi spokojní. Je milá, zhovorčivá a s malým to naozaj vie. Pri domlouvání vždy rýchlo reaguje, je ochotná sa prispôsobiť tak, aby hlídaní vedela pokryť, je spoľahlivá a dohodnuté termíny nikdy neruší.

— Linda H. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea je neuvěřitelně milá a ochotná. Hlídá mi 17měsíční holčičku a vždy bylo vše bez problémů. Umí pro děti vymýšlet zábavu, dokáže je rozptýlit a zaujmout. Líbí se mi její klidný, vstřícný a otevřený přístup. Navíc vždy respektovala všechna má přání a zvyklosti co se hlídání týče. Andrea je velmi spolehlivá a svou dcerku ji vždy s důvěrou ráda svěřím.

— Blanka O. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám několikrát hlídala naše 8měsíční dvojčátka a i když to je náročná disciplína a dvojčátka byla hlídaná člověkem mimo rodinu poprvé, zvládli to společně v pohodě. Andrea je příjemná, k dětem velmi hodná a rodičům se snaží vyjít vždy vstříc. Příště jejích služeb využijeme určitě znovu.
Katka

— Kateřina B. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Andrea u nás byla několikrát hlídat děti maminkám, které k nám chodí cvičit a děti si berou s sebou do studia. Andrea je sympaticka, prijemna, deti byly v pohode a ani neplakaly. Naprostá spokojenost

— Linda A. | Vedla mé děti v kroužku, (na táboře,...)

S paní Andreou proběhlo hlídání hladce, je flexibilní a ochotná, dokáže děti zaujmout a má milé vystupování. Mohu ji jen doporučit.

— Klára V. | Úklid domácnosti

Milá a spolehliva! Moje dcera při každé jízdě kočárkem spala jak zabita a byla spokojená. A ja také. Mohu jedině doporučit!

Liba

— Libuše O. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S pani Andreou jsem moc spokojena. Pani mi hlidava kluky od 2let veku. Vyzvedani ze skolky, hlidani vecer, nebo v pripade nutnosti. Vzdy si s nima umela porad. 100% spokojenost :)

— Ivana Š. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

O mně

Milí rodičové,
věnuji se hlídání dětiček už od mých 15let. Hlídám děti nejen své sestře, ale také děti kamarádek, známých a na doporučení (věk dětí od 0-11let). Čas s dětmi přizpůsobuji jejich věku, potřebám, povaze a zajetému režimu a hlavně požadavkům rodičů. Možnost hlídání (jednorázové i pravidelné) kdykoliv dle dohody - dopoledne, odpoledne, večer, v noci i víkendy. Také na různých akcích - svatby, oslavy aj.. Jsem časově flexibilní. Mým koníčkem je domácnost, vaření-pečení, četba, procházky, kosmetika-líčení. Jsem klidnější povahy. Vstřícná, zodpovědná a spolehlivá.

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheck15 let
ToddlerbatolataCheck15 let
PreschoolerpředškoláciCheck15 let
Schoolerdětský školní věkCheck15 let
TeennáctiletíCheck15 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita a Dětské nemoci

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doporučte hlídačku

Kdy má čas

Můžu hlídat v odpoledních, večerních i nočních hodinách. Nebo individuálně dle dohody s rodiči. Jsem časově flexibilní. Některé dny se mi uvolní i dopolední hodiny. Prosím spíš napište nebo zavolejte a doladíme děkuji a budu se těšit. Andrea


Nemá aktuální kalendář

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10Kde také bývám: Praha 5  • Like 36 let
  • Check 15 let zkušeností s hlídáním
  • Teen Rodinná škola

Jazyky

  • Check preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
  • Check Mám vlastní prostory
  • Check Hlídám v domě rodiny
  • Check Vlastním auto
  • Check Můžu vozit děti
  • Check Je ochotna hlídat 10 dětí

Hlídání při příležitostech

Oslavy, Dovolená, Přes noc a Skupinky dětí