image

150 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 215 rodičů
 • Aktivní před asi 12 hodinami
 • Odpovídá do: 7 hodin
 •  Rodinná škola
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Cck praha1 logo Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Andrea G.

 • (14)
 • 36 let
 • 15 let zkušeností s hlídáním
Small 16b40b662752d9921e9172bc5cd66ec555fc7193 Personally verified

CheckProšla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

CheckČistý trestní rejstřík, archivován O.P.

CheckOvěřeno vzdělání a certifikáty

Více...

Hodnocení

Michaela A.28. listopad 23:34Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea je spolehlivá, vždy splní to na čem se předem domluvíme. Syna dokáže zaujmout a ten se na ni těší, je sní rád a spokojený. Komunikace je bezproblémová, dokáže vyjít vstříc a hlavně ochotně pomohla, když jsem potřebovala hlídání nečekaně ze dne na den. Za sebe můžu určitě ostatním rodičům doporučit. Děkuji Andree za pomoc.


Hana H.11. srpen 19:29Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám hlídala našeho šestiměsíčního chlapečka v den naší svatby. Byli jsme s ní naprosto spokojeni nejen my, ale zejména i náš Viktůrek :-) Andrea je velice příjemná, komunikativní a dokáže pružně a ochotně vyjít vstříc i v neplánovaných situacích. Přestože se s Vikouškem viděli poprvé, malý na ni dobře reagoval a dokonce nám ho i bez problémů uspala, přestože s usínáním přes den často bojujeme. Vřele doporučujeme a děkujeme za výpomoc :-)


Barbora B.28. leden 10:05Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Andrea nám hlídala našeho 7 měsíčního syna. Bylo to jeho první hlídání a oba to zvládli na jedničku. Pokud bude třeba, jejich služeb opět využijeme, byli jsme moc spokojeni.


Eva G.28. září 17:56Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám hlídá naše 2 děti (3 a 6 let) už asi půl roku, jednou za týden vždy večer. Má za úkol děti uložit, tzn. vyčistit zoubky, přečíst pohádku atd... Hned od prvního dne si Andreu naše děti oblíbily, nebylo žádné ostýchání, Andrea s dětmi dobře vychází, povídá si s nimi, zajímá se o jejich "problémy". :-) Je vždy dochvilná, spolehlivá, dobře s námi komunikuje, vše vždy proběhne hladce a bez problémů. I když jsou naše děti velmi upovídané, Andrea je zvládá s přehledem, s dětmi to umí a my jí můžeme jen doporučit.


Alena C. 5. září 11:37Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S paní Andreou jsem byla maximálně spokojená. Báječně se postarala o mého dvouměsíčního syna, i když to s ním není vždy lehké. Je velmi příjemná, flexibilní a spolehlivá. Mohu jen doporučit ostatním rodičům :-)


Pavla B.18. srpen 0:00Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea mi pravidelně hlídá syna od jeho půl roku, je milá, ochotná, spolehlivá, na čem se domluvíme to platí a hlavně syn je s ní rád a spokojený. Brává ho ven na procházky, hrají si doma, postará se o něj od a do z, včetně svačin, obědů. Mohu Andreu rozhodně doporučit.


Hana K.28. červen 14:18Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andreu jsem využila, když mi vypadlo pravidelné hlídání a byla jsem moc spokojená. Jednala velmi profesionálně, zároveň operativně improvizovala (přišla bouřka a změnila mé plány, kterým se Andrea hned přizpůsobila) - hlavně se ale skvěle zafungovala s mým dvouletým synem. velmi ji doporučuji.
Hana


Linda H.16. duben 23:12Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám hlídá 7 mesačného syna a s ňou veľmi spokojní. Je milá, zhovorčivá a s malým to naozaj vie. Pri domlouvání vždy rýchlo reaguje, je ochotná sa prispôsobiť tak, aby hlídaní vedela pokryť, je spoľahlivá a dohodnuté termíny nikdy neruší.


Blanka O. 4. duben 22:10Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea je neuvěřitelně milá a ochotná. Hlídá mi 17měsíční holčičku a vždy bylo vše bez problémů. Umí pro děti vymýšlet zábavu, dokáže je rozptýlit a zaujmout. Líbí se mi její klidný, vstřícný a otevřený přístup. Navíc vždy respektovala všechna má přání a zvyklosti co se hlídání týče. Andrea je velmi spolehlivá a svou dcerku ji vždy s důvěrou ráda svěřím.


Kateřina B.30. březen 10:28Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Andrea nám několikrát hlídala naše 8měsíční dvojčátka a i když to je náročná disciplína a dvojčátka byla hlídaná člověkem mimo rodinu poprvé, zvládli to společně v pohodě. Andrea je příjemná, k dětem velmi hodná a rodičům se snaží vyjít vždy vstříc. Příště jejích služeb využijeme určitě znovu.
Katka


Linda A.10. březen 13:06Vedla mé děti v kroužku, (na táboře,...)

Paní Andrea u nás byla několikrát hlídat děti maminkám, které k nám chodí cvičit a děti si berou s sebou do studia. Andrea je sympaticka, prijemna, deti byly v pohode a ani neplakaly. Naprostá spokojenost


Klára V. 4. březen 19:39Úklid domácnosti

S paní Andreou proběhlo hlídání hladce, je flexibilní a ochotná, dokáže děti zaujmout a má milé vystupování. Mohu ji jen doporučit.


Libuše O. 1. březen 14:09Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Milá a spolehliva! Moje dcera při každé jízdě kočárkem spala jak zabita a byla spokojená. A ja také. Mohu jedině doporučit!

Liba


Ivana Š. 8. únor 14:19Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S pani Andreou jsem moc spokojena. Pani mi hlidava kluky od 2let veku. Vyzvedani ze skolky, hlidani vecer, nebo v pripade nutnosti. Vzdy si s nima umela porad. 100% spokojenost :)


O mně

Milí rodičové,
věnuji se hlídání dětiček už od mých 15let. Hlídám děti nejen své sestře, ale také děti kamarádek, známých a na doporučení (věk dětí od 0-11let). Čas s dětmi přizpůsobuji jejich věku, potřebám, povaze a zajetému režimu a hlavně požadavkům rodičů. Možnost hlídání (jednorázové i pravidelné) kdykoliv dle dohody - dopoledne, odpoledne, večer, v noci i víkendy. Také na různých akcích - svatby, oslavy aj.. Jsem časově flexibilní. Mým koníčkem je domácnost, vaření-pečení, četba, procházky, kosmetika-líčení. Jsem klidnější povahy. Vstřícná, zodpovědná a spolehlivá.

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

15 let

Toddler

batolata

15 let

Preschooler

předškoláci

15 let

Schooler

dětský školní věk

15 let

Teen

náctiletí

15 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita a Dětské nemoci

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doporučte hlídačku

Kdy má čas

Můžu hlídat v odpoledních, večerních i nočních hodinách. Nebo individuálně dle dohody s rodiči. Jsem časově flexibilní. Některé dny se mi uvolní i dopolední hodiny. Prosím spíš napište nebo zavolejte a doladíme děkuji a budu se těšit. Andrea


Nemá aktuální kalendář

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10Kde také bývám: Praha 5