image

200,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 228 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity about 16 hours ago
 • Response time: 1 day
 •  Veřejnoprávní
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Petra P.

 • (10)
 • 40 years
 • 22 years experience

Reviews

Lenka01/09/2019Babysitting - via this platform

Peta mi hlidala dceru na plny uvazek od dcerinych dvou let, po dobu jednoho roku. Je absolutne spolehliva, rozumna, vesela, oprimisticka, je s ni legrace, s detmi to neuveritelne umi, deti uci samoobsluze a odpovednosti, umi skloubit laskavost se zasadovosti a vytycenim hranic. Za cely rok nebyla jedinkrat nemocna. A jeste uvari, je-li potreba. Nevymyslim jedinou zapornou vec.


Eva M.30/10/2018Babysitting - via this platform

Petra je zkrátka skvělá. Hlídala u nás dva dny mé dvouměsíční dvojčátka a s přehledem a klidem vše zvládla. Já se díky ní hodila víc do klidu a mohla si odpočinout. Pro mě a chlapečky jen škoda, že u nás nemůže být častěji. Když byla s kluky venku posílala zprávy jak se mají. Také se nabídla na nákup a uvařit oběd. Je milá, zodpovědná a profesionální, za mě TOP!


Jana D.31/08/2018Babysitting - via this platform

Petra nám hlídala 2 děti (syna od 9 měsíců do téměř 3 let, dceru od 1,5 roku do téměr do 4 let) a za celé 2 roky nebyl jediný problém. Vše fungovalo přesně podle domluvy, Petra se o děti skvěle starala, podnikala s nimi mnoho akcí a výletů a naše děti ji opravdu milovali. Teď jdou do školky, ale s tetou Petrou se chtějí vídat i dál. Čeho si velmi cením je, že Petra byla vždy důsledná, děti vedla k zodpovědnosti, pracovitosti a naučila je mnoho věcí. Pod jejím vedením jsem mohla být opravdu v klidu, když jsem je každý den ráno opouštěla. Velký DÍK Petro!


Ondrej T.08/06/2018Babysitting - via this platform

Skvele, dekujeme


Anna K.14/11/2017Babysitting - via this platform

Petru jsem oslovila - díky dobrým referencím - nárazově, zda by mohla pohlídat našeho 6letého syna - byl nemocný a nemohl do školky. A dle dojmu, který udělala Petra na mne, ale především na našeho juniora, musím potvrdit skvělé hodnocení - velmi přátelská, usměvavá a chůva. Postarala se nejen o celodenní zábavu pro syna, ale také podávání kapek do očí, oběd a ještě přitom občas poslala milou zprávu o tom, jak se doma mají. Za mne superskvělé. Jen škoda, že Petra hlídá pravidelně a dlouhodobě jinde, takže nemůžeme její společnosti využít častěji :)


Peter C.25/02/2017Babysitting - via this platform

Slečna Petra je prvá Hlídačka, ktorú sme kontaktovali cez tento server a vyšlo to na 100 percent. Pomohla nám s hlídaním nášho dvojročného syna, ktorý si ju okamžite obľúbil. Je vidieť, že Petra má s hlídaním veľké skúsenosti a vie ako sa s deťmi skamarátiť. Veľká spokojnosť.


Michaela R.20/02/2017Babysitting - via this platform

Petra mi doslova vytrhla trn z paty, když jsem - krátce po nástupu do nové práce - akutně hledala záskok za naši onemocnělou chůvu. Od začátku vystupovala zcela zodpovědně a profesionálně (zareagovala na inzerát brzy ráno, takže jsme mohly vše dojednat ještě před mou prací) a myslela zkrátka na vše, včetně toho, zda má nakoupit čerstvé suroviny na uvaření oběda pro syna. V průběhu dne zasílá podrobné zprávy o tom, co s malým dělají, jak se mu to líbí, jak spinkal atd. Vřele doporučuji!


Tomas S.08/05/2016Babysitting - via this platform

Petra hlidala petiletou dceru behem nemoci (nestovice) a jeji pristup byl od zacatku perfektni -- prijemne a pozitivni vystupovani, velky zajem o dite, a schopnost komunikovat, bavit a zaujmout. Dcera si ji hned zpocatku velmi oblibila a tesila se na dalsi hlidani.


Marketa K.13/11/2015Babysitting - via this platform

Byla jsem velmi spokojená. Domluva i první kontakt byl příjemný jak pro mě tak pro dítě. Doma vše proběhlo k mé velké spokojenosti. Ještě jednou děkuji.


Michaela B.11/11/2015Babysitting - via this platform

se slečnou Petrou mám mnohaleté zkušenosti. je absolutně zodpovědná a nenahraditelná. Mé dvě dcerky hlídala již od nemluvňat a každý problém dokáže absolutně v klidu vyřešit. není to "teta na hlídání" ale pro děti KAMARÁDKA. Musím s čistým svědomím vřele doporučit. Zvládá i rošťáky, hyperaktivní děti i oslavy s počtem dětí 9. Má mou absolutní důvěru. Pokud hlídá slečna Petra, můžete být absolutně klidní, že je o o Vaše děti perfektně postaráno. Mimo jiné i výborně vaří. Děkuji Michaela Bryxi


About me

"Milí lidé, neváhejte napsat „tetě Pétě“, na jaře, v zimě, na podzim i v létě,
ráno, večer, ve dne všedního klidu, pohlídám Terezku, Kubu, Lucinku i Lídu ;-)
Praktické zkušenosti mám letité, což záhy stoprocentně zjistíte.
V případě potřeby pofoukám bolístku a setřu slzičku, obstarám děťátka,
domácnost i Vaši kočičku. Uvařím, uklidím a vyperu plínky, radost mít budou
nejen děti, ale i tátové a maminky. Krásný den Vám Péťa přeje, slunce v srdci,
nechť Vás hřeje…"
Jsem 39-letá, zodpovědná, trpělivá, kamarádská a nezdolná asistentka, s více, než 20 letou praxí v hlídání, doučování, od novorozeneckého věku, po pubertu, zkušenostmi s péčí i o zdravotně postižené děti a děti s různými poruchami. Mám ráda děti, přírodu, zvířátka (obzvláště kočičky), procházky, sport, tanec, divadlo, hudbu, vaření, pečení, ráda čtu, zpívám a cestuji a novodobě si s potěchou dělám z balkonu zahrádku ;-)

Availability

Dle vzájemné dohody


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

7 years

toddlers

10 years

preschoolers

8 years

schoolers

8 years

teens

4 years

Special Experience

Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Epilepsy, and Special needs

Špatná pohyblivost Pohlídám i dítě při horečce, viróze, chřipce, neštovicích aj.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Doučování dětí 1. stupně PŠD, dramatický kroužek, plavání, instruktorka na táborech, psovod, předčítání, podnikám s dětmi výlety do přírody, na hrady a zámky, výstavy, do muzeí, ZOO, učím děti etiketě, plavat, jezdit v MHD, nebát se lidí, zvířátek, ...

Languages

Czech and Slovak

Slovenština - rozumím velmi dobře, narozena v Československu

Certification

BOZP a PO pracovnice Vystudován mimo jiné obor "Bezpečnostně-právní činnost", který umožňuje pracovat u ZZS, HZS, PČR - tudíž první pomoc i vystudována, Sportovní a rekondiční masáže

Where babysit

Primary city: Praha 4Where am I available too?: Mělník, Středočeský kraj