Petra
11 hodnocení
 • 23 let zkušeností s hlídáním
 • 40 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 298 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 18 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Veřejnoprávní
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Petra P.

250 Kč/h

 • (11)
 • 40 let
 • 23 let zkušeností s hlídáním

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Lucia Š.10/03/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je naprosto úžasná! Jak směrem k našemu synovi, tak k nám. Milá, hodná, sympatická, věčně dobře naladěná. Domlouvání bylo rychlé, snadné, přátelské. O syna pečovala nádherně, oblíbil si ji a i my se něco přiučili. Petra je zodpovědná, starostlivá, s dětmi má botahé zkušenosti, umí to s nimi. V péči i hrách je velmi přirozená a poctivá. Nebyl jediný problém. Můžeme doporučit!


Lenka01/09/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Peta mi hlidala dceru na plny uvazek od dcerinych dvou let, po dobu jednoho roku. Je absolutne spolehliva, rozumna, vesela, oprimisticka, je s ni legrace, s detmi to neuveritelne umi, deti uci samoobsluze a odpovednosti, umi skloubit laskavost se zasadovosti a vytycenim hranic. Za cely rok nebyla jedinkrat nemocna. A jeste uvari, je-li potreba. Nevymyslim jedinou zapornou vec.


Eva M.30/10/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je zkrátka skvělá. Hlídala u nás dva dny mé dvouměsíční dvojčátka a s přehledem a klidem vše zvládla. Já se díky ní hodila víc do klidu a mohla si odpočinout. Pro mě a chlapečky jen škoda, že u nás nemůže být častěji. Když byla s kluky venku posílala zprávy jak se mají. Také se nabídla na nákup a uvařit oběd. Je milá, zodpovědná a profesionální, za mě TOP!


Jana D.31/08/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Petra nám hlídala 2 děti (syna od 9 měsíců do téměř 3 let, dceru od 1,5 roku do téměr do 4 let) a za celé 2 roky nebyl jediný problém. Vše fungovalo přesně podle domluvy, Petra se o děti skvěle starala, podnikala s nimi mnoho akcí a výletů a naše děti ji opravdu milovali. Teď jdou do školky, ale s tetou Petrou se chtějí vídat i dál. Čeho si velmi cením je, že Petra byla vždy důsledná, děti vedla k zodpovědnosti, pracovitosti a naučila je mnoho věcí. Pod jejím vedením jsem mohla být opravdu v klidu, když jsem je každý den ráno opouštěla. Velký DÍK Petro!


Ondrej T.08/06/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Skvele, dekujeme


Anna K.14/11/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Petru jsem oslovila - díky dobrým referencím - nárazově, zda by mohla pohlídat našeho 6letého syna - byl nemocný a nemohl do školky. A dle dojmu, který udělala Petra na mne, ale především na našeho juniora, musím potvrdit skvělé hodnocení - velmi přátelská, usměvavá a chůva. Postarala se nejen o celodenní zábavu pro syna, ale také podávání kapek do očí, oběd a ještě přitom občas poslala milou zprávu o tom, jak se doma mají. Za mne superskvělé. Jen škoda, že Petra hlídá pravidelně a dlouhodobě jinde, takže nemůžeme její společnosti využít častěji :)


Peter C.25/02/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Petra je prvá Hlídačka, ktorú sme kontaktovali cez tento server a vyšlo to na 100 percent. Pomohla nám s hlídaním nášho dvojročného syna, ktorý si ju okamžite obľúbil. Je vidieť, že Petra má s hlídaním veľké skúsenosti a vie ako sa s deťmi skamarátiť. Veľká spokojnosť.


Michaela R.20/02/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Petra mi doslova vytrhla trn z paty, když jsem - krátce po nástupu do nové práce - akutně hledala záskok za naši onemocnělou chůvu. Od začátku vystupovala zcela zodpovědně a profesionálně (zareagovala na inzerát brzy ráno, takže jsme mohly vše dojednat ještě před mou prací) a myslela zkrátka na vše, včetně toho, zda má nakoupit čerstvé suroviny na uvaření oběda pro syna. V průběhu dne zasílá podrobné zprávy o tom, co s malým dělají, jak se mu to líbí, jak spinkal atd. Vřele doporučuji!


Tomas S.08/05/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Petra hlidala petiletou dceru behem nemoci (nestovice) a jeji pristup byl od zacatku perfektni -- prijemne a pozitivni vystupovani, velky zajem o dite, a schopnost komunikovat, bavit a zaujmout. Dcera si ji hned zpocatku velmi oblibila a tesila se na dalsi hlidani.


Marketa K.13/11/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Byla jsem velmi spokojená. Domluva i první kontakt byl příjemný jak pro mě tak pro dítě. Doma vše proběhlo k mé velké spokojenosti. Ještě jednou děkuji.


Michaela B.11/11/2015Hlídání dětí - rodič na portále

se slečnou Petrou mám mnohaleté zkušenosti. je absolutně zodpovědná a nenahraditelná. Mé dvě dcerky hlídala již od nemluvňat a každý problém dokáže absolutně v klidu vyřešit. není to "teta na hlídání" ale pro děti KAMARÁDKA. Musím s čistým svědomím vřele doporučit. Zvládá i rošťáky, hyperaktivní děti i oslavy s počtem dětí 9. Má mou absolutní důvěru. Pokud hlídá slečna Petra, můžete být absolutně klidní, že je o o Vaše děti perfektně postaráno. Mimo jiné i výborně vaří. Děkuji Michaela Bryxi


O mně

"Milí lidé, neváhejte napsat „tetě Pétě“, na jaře, v zimě, na podzim i v létě,
ráno, večer, ve dne všedního klidu, pohlídám Terezku, Kubu, Lucinku i Lídu ;-)
Praktické zkušenosti mám letité, což záhy stoprocentně zjistíte.
V případě potřeby pofoukám bolístku a setřu slzičku, obstarám děťátka,
domácnost i Vaši kočičku. Uvařím, uklidím a vyperu plínky, radost mít budou
nejen děti, ale i tátové a maminky. Krásný den Vám Péťa přeje, slunce v srdci,
nechť Vás hřeje…"
Jsem 42-letá, zodpovědná, trpělivá, kamarádská a nezdolná asistentka, s více, než 20 letou praxí v hlídání, doučování, od novorozeneckého věku, po pubertu, zkušenostmi s péčí i o zdravotně postižené děti a děti s různými poruchami. Mám ráda děti, přírodu, zvířátka (obzvláště kočičky), procházky, sport, tanec, divadlo, hudbu, vaření, pečení, ráda čtu, zpívám a cestuji a novodobě si s potěchou dělám z balkonu zahrádku ;-)

Dostupnost

Dle dohody a aktuální vytíženosti. Mám nyní v péči dvouletou holčičku, tudíž mohu pohlídat Vaše dítko i s její společností, buď u Vás, venku, či u mě doma.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

8 let

batolata

11 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

9 let

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Epilepsie a Speciální potřeby

Špatná pohyblivost Pohlídám i dítě při horečce, viróze, chřipce, neštovicích, při růstu zubů, aj.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí 1. stupně PŠD, dramatický kroužek, plavání, instruktorka na táborech, psovod, předčítání, podnikám s dětmi výlety do přírody, na hrady a zámky, výstavy, do muzeí, ZOO, učím děti etiketě, plavat, jezdit v MHD, nebát se lidí, zvířátek, socializovat se...

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Slovenština

Slovenština - rozumím velmi dobře, narozena v Československu

Kurzy

BOZP a PO pracovnice Vystudován mimo jiné obor "Bezpečnostně-právní činnost", který umožňuje pracovat u ZZS, HZS, PČR - tudíž první pomoc i vystudována, Sportovní a rekondiční masáže

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4Kde také bývám: Mělník, Středočeský kraj