image

130,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 110 parents
 • Activity 7 days ago
 •  Střední zdravotnická škola Jaselská 7/9, Brno - obor zdravotnický asistent
 •  JAMU
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 5 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
She attended the first aid course with certificate.
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Ilona P.

 • (4)
 • 25 years
 • 8 years experience

Reviews

Dominika V.27. February 14:36Pet care

S Ilonou jsem domluvila hlídání pro své dva kocoury. Nechtěla jsem je nechat bez dozoru, protože jeden z nich měl před Vánocemi problémy s močovými kameny a strávil čtyři dny na veterinární klinice. Když jsem se vrátila z dovolené, byt byl v šíleném stavu. Čtyři kočičí záchody byly plné, protože do každého z nich šly kočky 3 - 4 krát. Jeden z nich šel proto několikrát na záchod do postele, druhý to v sobě držel do našeho příjezdu. Voda v miskách byla špinavá a zakalená a krmení dostali zhruba o půl kila víc, než měli.
Ilona řekla, že v bytě byla den před mým příjezdem a vše bylo v pořádku. Na otázku, jak se dvě kočky běhěm 24 hodin mohou 11 krát vyčůrat a 5 krát vykadit mi odpovědět nedokázala. Při osobním setkání souhlasila, že mi vráti všechny peníze. Na účet mi ale přišla jen část.
Ilona mi několikrát lhala a už bych ji nikdy nesvěřila klíče od bytu ani svoje mazlíčky.

Mrzí mě, že musíme tuto situaci řešit. V bytě jsem byla každý den, jeden den dokonce dvakrát jelikož jednomu z kocourů se nechtělo jíst. Vodu i jídlo měli tedy pravidelně. Dle domluvy jsem z kočičích WC vysypávala stolici do koše na balkóně. nebyla jsem se slečnou Dominikou doma, když dorazila atak nemohu říct jak to vypadalo. Když jsem byt opouštěla byly v pokoje kde jsem chodila (kuchyně, obývák, koupelna) ve stejném stavu jako při převzetí. Ohledně financí - dohoda byla že pokud si chci něco nechat - tak prosím, podle Dominiky jsem tam byla "jen jednou" takže jsem 600,-Kč vrátila, běžně za den návštěvy beru 150,-Kč. Kocouři byli moc mazliví a rozhodně nevyadali nějak zvlášť nešťastně, pouze bylo znát jejich odcizení od páníčků. Za sebe mohu říct, že jsem Dominice nelhala, a sama bych s n už po této zkušenosti nespolupracovala.
Sitter's response

Erika P. 4. November 19:49Babysitting - via this platform

Slečnu Ilonku si deti obľúbili už pri zoznamovacej návšteve,ani ju nehceli pustiť domov. Je veľmi milá a vie deti zaujať. Je spoľahlivá, vždy príde v dohodnutý deň a na minútu presne, o deti sa postará a odvedie ich kam treba. Sme moc spokojní.


Barbora K.24. January 15:44Babysitting - via this platform

Slecna Ilona u nas jiz nekolik mesicu hlida a jsme s ni maximalne spokojeni - jak ja, tak i nase 2 deti. Urcite bych ji doporucila. Je velmi ochotna, mila a deti skutecne miluje.


Víťa J. 9. June 15:06Babysitting - via this platform

Slečna se bohužel vůbec nedostavila na hlídání, proto ji nemůžu doporučit. Den předem jsem se s ní domlouval na hlídání a potvrdila mi, že má čas. Potom, když se nedostavila, tak jsem zjišťoval co se stalo. Údajně jí nepřišla SMS s adresou, tak už to dál neřešila a ani se neozvala.


About me

Zdravím maminky a tatínky :)
Mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině i venku, bohatou praxi z dětských nemocničních oddělení. Od nejmenších, až po velké školáky.
Ráda vypomůžu například i s učením nebo logopedií.
4 roky jsem vedla skautský oddíl (děti 5 – 15 let).
Přítomnost dětí vyhledávám.
Postarám se i o nemocné dítě, nebo pomůžu uklidit. Uvařit Vašim dětem oběd nebo večeři pro mě není problém, stejně tak jako chození na procházky, hraní her, čtení knížek, koupání a ukládání do postýlek.

Availability

Kalednář je stále aktualizován.
7:00 - 16:30 Pondělí - Pátek jsem běžne v práci ale vyjímečně mohu končit dříve či začít později..
Víkendy a večery mám volné vždy, dle domluvy.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

3 years

toddlers

2 years

preschoolers

2 years

schoolers

6 years

teens

6 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Diabetes, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, and Special needs

Jako dobrovolník navštěvuji ústav Kociánka. Umím si poradit s poruchami chování, prvky autismu. Mám kurz první pomoci v rámci školy. Dále se zaměřuji na logopedii, procvičuji i učím. Mám spoustu svých materiálů.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Ráda tančím,hraju na kytaru, maluji, vyrábím různé věci, jezdím na kole a čtu - předčítám. Miluji všechna zvířata. Proto mohu nabídnou procházky i s Vašim zvířecím miláčkem. Mohu pomoci i s úklidem a vařením :)

Languages

Czech and Slovak

Nemám problém mluvit s dětmi angicky.

Certification

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Brno-Bystrc