Ilona
4 hodnocení
 • 11 let zkušeností s hlídáním
 • 31 let
 • Kontaktovalo ji už 158 rodičů
 • Aktivní před asi 2 měsíci
 •  Střední zdravotnická škola Jaselská 7/9, Brno - obor zdravotnický asistent
 •  JAMU, Divadelní fakulta
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 5 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
Jazyky

Ilona P.

200 Kč/h

 • (4)
 • 31 let
 • 11 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Dominika V.27/02/2019Opatrování mazlíčků

S Ilonou jsem domluvila hlídání pro své dva kocoury. Nechtěla jsem je nechat bez dozoru, protože jeden z nich měl před Vánocemi problémy s močovými kameny a strávil čtyři dny na veterinární klinice. Když jsem se vrátila z dovolené, byt byl v šíleném stavu. Čtyři kočičí záchody byly plné, protože do každého z nich šly kočky 3 - 4 krát. Jeden z nich šel proto několikrát na záchod do postele, druhý to v sobě držel do našeho příjezdu. Voda v miskách byla špinavá a zakalená a krmení dostali zhruba o půl kila víc, než měli.
Ilona řekla, že v bytě byla den před mým příjezdem a vše bylo v pořádku. Na otázku, jak se dvě kočky běhěm 24 hodin mohou 11 krát vyčůrat a 5 krát vykadit mi odpovědět nedokázala. Při osobním setkání souhlasila, že mi vráti všechny peníze. Na účet mi ale přišla jen část.
Ilona mi několikrát lhala a už bych ji nikdy nesvěřila klíče od bytu ani svoje mazlíčky.

Mrzí mě, že musíme tuto situaci řešit. V bytě jsem byla každý den, jeden den dokonce dvakrát jelikož jednomu z kocourů se nechtělo jíst. Vodu i jídlo měli tedy pravidelně. Dle domluvy jsem z kočičích WC vysypávala stolici do koše na balkóně. nebyla jsem se slečnou Dominikou doma, když dorazila atak nemohu říct jak to vypadalo. Když jsem byt opouštěla byly v pokoje kde jsem chodila (kuchyně, obývák, koupelna) ve stejném stavu jako při převzetí. Ohledně financí - dohoda byla že pokud si chci něco nechat - tak prosím, podle Dominiky jsem tam byla "jen jednou" takže jsem 600,-Kč vrátila, běžně za den návštěvy beru 150,-Kč. Kocouři byli moc mazliví a rozhodně nevyadali nějak zvlášť nešťastně, pouze bylo znát jejich odcizení od páníčků. Za sebe mohu říct, že jsem Dominice nelhala, a sama bych s n už po této zkušenosti nespolupracovala.
Odpověď od hlídačky

Erika P.04/11/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Slečnu Ilonku si deti obľúbili už pri zoznamovacej návšteve,ani ju nehceli pustiť domov. Je veľmi milá a vie deti zaujať. Je spoľahlivá, vždy príde v dohodnutý deň a na minútu presne, o deti sa postará a odvedie ich kam treba. Sme moc spokojní.


Barbora K.24/01/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Slecna Ilona u nas jiz nekolik mesicu hlida a jsme s ni maximalne spokojeni - jak ja, tak i nase 2 deti. Urcite bych ji doporucila. Je velmi ochotna, mila a deti skutecne miluje.


Víťa J.09/06/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna se bohužel vůbec nedostavila na hlídání, proto ji nemůžu doporučit. Den předem jsem se s ní domlouval na hlídání a potvrdila mi, že má čas. Potom, když se nedostavila, tak jsem zjišťoval co se stalo. Údajně jí nepřišla SMS s adresou, tak už to dál neřešila a ani se neozvala.


O mně

Zdravím maminky a tatínky :)
Mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině i venku, bohatou praxi z dětských nemocničních oddělení. Od nejmenších, až po velké školáky.
Ráda vypomůžu například i s učením nebo logopedií.
4 roky jsem vedla skautský oddíl (děti 5 – 15 let).
Přítomnost dětí vyhledávám.
Postarám se i o nemocné dítě, nebo pomůžu uklidit. Uvařit Vašim dětem oběd nebo večeři pro mě není problém, stejně tak jako chození na procházky, hraní her, čtení knížek, koupání a ukládání do postýlek.

Dostupnost

Hlídám kdykoli je potřeba, jsem OSVČ a pracuji z domu.
Každých 14 dní máme na víkend partnerovy děti (holčičky 2,4)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

4 roky

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

8 let

náctiletí

8 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Jako dobrovolník navštěvuji ústav Kociánka. Umím si poradit s poruchami chování, prvky autismu. Mám kurz první pomoci v rámci školy. Dále se zaměřuji na logopedii, procvičuji i učím. Mám spoustu svých materiálů.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Ráda tančím,hraju na kytaru, maluji, vyrábím různé věci, jezdím na kole a čtu - předčítám. Miluji všechna zvířata. Proto mohu nabídnou procházky i s Vašim zvířecím miláčkem. Mohu pomoci i s úklidem a vařením :)

Jazyky

Čeština a Slovenština

Nemám problém mluvit s dětmi angicky.

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Jihomoravský » Brno » Brno-sever