image

120,00Kč/hour

  • Activity 1 day ago
  •  Škola užitkového výtvarnictví Josefa Vydru
  • First Aid Certificate
  •  prefers sitting: up to 20 hours/week
  •  I babysit at parents' place
  •  I can take kids by car
  •  she can babysit 5 kids
  • Verified cell phone and email via mojeID
Jazyky

Scarlett G.

  • 24 years
  • 1 year experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Škola užitkového výtvarnictva Josefa Vydru, obor Grafika. Kurz prvej pomoci (školiace stredisko prvej pomoci DAMAR). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2014.

Více...

About me

Milí rodiče! :)
Jmenuji se Scarlett (upřednostňuji přezdívku Skayka), vystudovala jsem obor grafika ve Škole užitkového výtvarnictví Josefa Vydru v Bratislavě. Pracuji jako grafička a fotografka na plný úvazek. Svému oboru se také vzdělávám i v soukromí, takže můžu o sobě obecně říct, že dělám, co mně baví, takže to pro mně neznamená pouze práci. Kdybych se nevěnovala tomuto oboru, tak bych určitě pracovala s dětmi.
Již odmalinka jsem měla blízky vztah k dětem a ráda jsem trávila volný čas v jejich přítomnosti. Ta jejich krásna čistá energie a dělat jim radost nebo pomáhat jim vyvíjet se mi vždycky dělala neskutečnou radost. Přiznám se, že čas strávený s dětmi je pro mně druh relaxu a způsob, jak na chvíli od všeho uniknout. Také se pomocí nich ráda vracím do svého dětského období. Proto jsem ještě během studia vyhledávala volnočasové aktivity s dětmi. Měla jsem možnost vyzkoušet si být vedoucí v táboře nebo pomáhat v dětských jeslích a náramně jsem si to užívala.
Pokud budu hlídat pravě vaše dětičky, tak se s nimi ráda podívám na animované filmy (ty mám moc ráda), zahrajeme si spolu různé hry, necháme se pohltit fantazií a budeme se bavit. Kdysi dávno, jsem se věnovala tancování, hraní, zpívání, jsem však velmi zručná v kreslení a malování. Z mojí strany můžete očekávat podporu dobrých vlastností vašich dětí, tedy pokud to bude možné, tak ráda jim pomůžu i víc, než jen užívat si dětství. Dbám i na vylepšování jejich dobrého vychování. Ráda si s nimi povídám, také je poslouchám a snažím se jim rozumět.
Děti jsou naše budoucnost a jejich komfort a vývoj jsou mojí prioritou. :)
Vaše dětičky jsem schopná hlídat nejdříve od 16:30 během pracovních dnů, pátky obvykle už od 14:30. O víkendech pouze po domluvě předem.

Availability


Calendar last updated before 13 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

no experience

toddlers

no experience

preschoolers

no experience

schoolers

no experience

teens

no experience

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech and Slovak

Angličtina (B2) Čeština spíš slovem

Certification

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 10