image

120 Kč/hod

  • Aktivní před asi 17 hodinami
  •  Škola užitkového výtvarnictví Josefa Vydru
  • Kurz první pomoci
  •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  •  Hlídám v domě rodiny
  •  Můžu vozit děti
  •  Je ochotna hlídat 5 dětí
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Scarlett G.

  • 24 let
  • 1 rok zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Škola užitkového výtvarnictva Josefa Vydru, obor Grafika. Kurz prvej pomoci (školiace stredisko prvej pomoci DAMAR). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2014.

Více...

O mně

Milí rodiče! :)
Jmenuji se Scarlett (upřednostňuji přezdívku Skayka), vystudovala jsem obor grafika ve Škole užitkového výtvarnictví Josefa Vydru v Bratislavě. Pracuji jako grafička a fotografka na plný úvazek. Svému oboru se také vzdělávám i v soukromí, takže můžu o sobě obecně říct, že dělám, co mně baví, takže to pro mně neznamená pouze práci. Kdybych se nevěnovala tomuto oboru, tak bych určitě pracovala s dětmi.
Již odmalinka jsem měla blízky vztah k dětem a ráda jsem trávila volný čas v jejich přítomnosti. Ta jejich krásna čistá energie a dělat jim radost nebo pomáhat jim vyvíjet se mi vždycky dělala neskutečnou radost. Přiznám se, že čas strávený s dětmi je pro mně druh relaxu a způsob, jak na chvíli od všeho uniknout. Také se pomocí nich ráda vracím do svého dětského období. Proto jsem ještě během studia vyhledávala volnočasové aktivity s dětmi. Měla jsem možnost vyzkoušet si být vedoucí v táboře nebo pomáhat v dětských jeslích a náramně jsem si to užívala.
Pokud budu hlídat pravě vaše dětičky, tak se s nimi ráda podívám na animované filmy (ty mám moc ráda), zahrajeme si spolu různé hry, necháme se pohltit fantazií a budeme se bavit. Kdysi dávno, jsem se věnovala tancování, hraní, zpívání, jsem však velmi zručná v kreslení a malování. Z mojí strany můžete očekávat podporu dobrých vlastností vašich dětí, tedy pokud to bude možné, tak ráda jim pomůžu i víc, než jen užívat si dětství. Dbám i na vylepšování jejich dobrého vychování. Ráda si s nimi povídám, také je poslouchám a snažím se jim rozumět.
Děti jsou naše budoucnost a jejich komfort a vývoj jsou mojí prioritou. :)
Vaše dětičky jsem schopná hlídat nejdříve od 16:30 během pracovních dnů, pátky obvykle už od 14:30. O víkendech pouze po domluvě předem.

Kdy má čas


Kalendář naposledy aktualizován před 8 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

žádná zkušenost

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Slovenština

Angličtina (B2) Čeština spíš slovem

Kurzy

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10