Jana
 Fotky z hlídání
12 hodnocení
 • 56 let
 • Písková Lhota
 • Kontaktovalo ji už 156 uživatelů
 • Posílá fotky z hlídání mazlíčků
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 3 hodiny
 •  střední ekonomická škola
 •  UK,paed uč.1.stupně
 • Kurz první pomoci
 •  Přenocování u mě doma
 •  Přenocování u psa (kočky...) doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Venčení psů
 •  Přes den u mě
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Štěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním kočku
 •  Nevlastním psa
 •  Nemám děti 0-5
 •  Nemám děti 6-12
Jazyky

Jana P.

170 Kč/h

900 Kč/den

 • (12)
 • 56 let
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

2 semestry na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity, roční praxe jako vychovatelka na ZŠ, roční praxe jako učitelka na I. stupni ZŠ, kvalifikační kurz pro osobní asistenty (součástí první pomoc), kurz integrace žen na trhu práce, absolventka 1. stupně REIKI (Feng-šuej), ŘP sk. A, B od ledna 1985 - aktivní řidič, živnostenský list - péče o dítě od narození

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

OC07/12/2023Ověřovací centra

Paní Jana u nás pracovala několik let jako osobní asistentka, přes rok jako zástupce vedoucí osobní asistence a pak dva roky přímo jako vedoucí asistence.
Asistenci u klientů prováděla pečlivě…
Osobní kontakt s klientem byl pro ní důležitý, stejně tak jako spokojenost klienta. S klienty s fyzickým omezením vyjížděla i na tehdy pořádané letní pobyty.


Markéta R.19/10/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Janu bych ráda doporučila. Starala se o moji dceru od jejího roku do dvou let a vždy byla moc milá. S dcerou chodila ven na procházky nebo hřiště. Co se mi moc líbilo, bylo, že mi vždy po hlídání poslala fotky s dcerou.
Vždy byla s paní Janou dobrá komunikace a na všem jsme se dohodly a vyšla nám maximálně vstříc.


Andrea S.18/10/2023Hlídání dětí - rodič mimo portál

Jana (pro naši rodinu už teta Jana:) nám svou flexibilitou pomohla v náročné životní situaci, dva roky hlídala denně dopoledne našeho nejmladšího syna (od jeho dvou do čtyř let), když bylo potřeba, ochotně k němu přibrala i jeho o dva roky staršího brášku. Je moc milá, pozitivní a aktivní, každý den v téměř jakémkoliv počasí brala děti ven, což bylo super, protože naši kluci mají extrémně hodně energie a potřebují se vyběhat. Kluci ji mají moc rádi a dodnes se s ní rádi vidí, děkujeme Jani:)
A samozřejmě doporučujeme Janu dalším rodičům!


Magda M.18/11/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana hlídala nejdřív naši dceru od 1 roku do 2,5 let a pak následně našeho syna od narození dodnes. Nejvíce si na ní cením, že se na ni můžu stoprocentně spolehnout. Je moc milá, opatrná a zodpovědná. Je trpělivá a ráda si s dětmi hraje. Jsme moc rádi, že ji máme. :-)


Hana Z.02/11/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana u nás pravidelně hlídala napřed staršího syna od 1 roku a nyní mladšího syna prakticky od narození. Jsme s ní velmi spokojení, je spolehlivá, dochvilná, maximálně se snaží vyjít vstříc našim potřebám a s dětmi to umí. Když jsou s ní, mám jistotu, že je o ně dobře postaráno. Velmi paní Janu doporučuji.


LUCIE B.31/10/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana mi občas hlídá mladšího syna od jeho 4 měsíců (teď je mu 9m) a jsem s ní velmi spokojena. Vydrží jí spát v kočárku i 2 hodiny :) cením si, že s ním chodí ven i za nepříznivého počasí. Domluva s ní je vždy velmi dobrá, pokaždé se mi snaží vyjít vstříc. Má v sobě hodně pozitivní energie a poradí si i s náročnými situacemi. Vřele ji ostatním maminkám doporučuji.


Lenka T.30/10/2020Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Janu známe devět let, kontakt jsme dostali tenkrát od známých na doporučení.
Hlídala postupně všechny 3 naše syny (asi od 8-12m) většinou 1x týdne dopoledne, často i 2 najednou. Kluci se vždycky těšili, že budou modelovat, tvořit, stavět z lega, dělat bábovky na pískovišti, procházky na hřiště... opravdu se jim hodně věnovala.
Teď jsou už kluci ve školce a škole, chodí hlídat občas odpoledne, večer.
Je moc spolehlivá, hodná, vstřícná, určitě neváhejte její služby využít. Vždy se nám snažila časově přizpůsobit.


Gabriela S.29/10/2020Hlídání dětí - rodič mimo portál

Jana hlídala naše dvě děti ( 20 měsíců a 5 let) celkem tři měsíce před začátkem školního roku. Děti s ní trávili 1 - 2x celý den v týdnu a vše probíhalo naprosto úžasně. Často na nás čekal nějaký výrobek, byla velmi starostlivá a spolehlivá. S dětmi trávili čas doma, na zahradě, hřišti i v bazénu. Často jen tak napsala zprávu, či poslala fotku a my věděli, že je vše v pořádku. Janu jednoznačně doporučuji.


Juroskova14/06/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Komunikace byla v pořádku.


Simona M.11/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana mi pravidelně vodí dceru na taneční kroužek a jsme s ní moc spokojeni. Je dochvilná, spolehlivá, dcera si ji oblíbila a já jí mohu důvěřovat. Je pro mě důležité vědět, že je o dcerku dobře postaráno, i když já zrovna sedím v práci. Dává mi pokaždé vědět, že je dcera v pořádku na místě, také mě informuje o všech zprávách pro rodiče před začátkem kroužku a dokonce dceři v rychlosti před tancem plete úhledné copánky :-)
Vřele doporučuji paní Janu všem rodičům!


Jitka R.15/09/2015Hlídání dětí - rodič mimo portál

S hlídačkou jsme byli velmi spokojeni. Je spolehlivá a flexibilní, snaží se vyjít vstříc časovým požadavkům. S dětmi to dobře umí, mají ji rády. Zvládne i víc dětí najednou.

Hlídačku bychom určitě doporučili.


Jitka R.28/06/2015Hlídání dětí - rodič na portále

pani Jana nam hlidala pravidelne prvni dceru,nyni ji rada a bez jakychkoliv obav sverim i druhou dceru,obcas hlida obe najednou. je velmi pecliva,vstricna a hlavne trpeliva,holky ji maji rady a to je pro nas nejdulezitelsi,dekujeme ;-)


O mně

Dobrý den,od malička jsem příznivcem všech zvířat,takže hlavně i psů a koček,až v dospělosti jsem mohla svým dětem koupit obojí,postupně jsme si vyzkoušeli je vlastnit.Začalo to morčaty,osmáky degu,křečkem,králíkem,pak přišla koťata,nakonec i pejsek - kříženec dalmatina a vlčáka,ale v domě ve 4.patře to bylo složitější,než v domě se zahradou :-)
Nyní děti už jsou dospělé,tak zvířata jenom hlídáme známým,každý rok o prázdninách u nás doma,jinak venčím občas psy v rámci hlídání :-)
Od května-června mohu hlídat mazlíčky o víkendech,od léta dle domluvy,v okolí Mladé Boleslavi.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Na rase při hlídání nezáleží,protože zatím doma zvířata nemám.Hlídám v okolí Mladé Boleslavi o víkendech do června (kvůli práci),v létě pak dle domluvy.

Dostupnost

Momentálně jsem k dispozici nárazově v pondělí x v pátek.občas odpo úterý a čtvrtek.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Ruština a Slovenština

Angličtina,Ruština a Slovenština pasivně

Kurzy

Kvalifikační kurz pro osobní asistenty v Hewer-pracovník v sociálních službách,Feng shui,Reiki,kurz červeného kříže on line a proškolení v hlídací agentuře bibo s.r.o.

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Fotografie

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Středočeský » Mladá Boleslav » Písková Lhota, Středočeský krajKde také bývám: Židněves, Středočeský krajBydlím v Zámostí(Písková Lhota)-1x týdně ve středu hlídám v Praze,nárazově Mladá Boleslav,Nymburk a okolí.