Veronika
 Fotky z hlídání
12 hodnocení
 • 38 let
 • Brno-Královo Pole
 • Kontaktovalo ji už 101 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Posílá fotky z hlídání mazlíčků
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Gymnázium (8 leté)
 •  Mendelu, ekonomická fakulta, obor manažersko-ekonomický
 •  Přenocování u mě doma
 •  Přenocování u psa (kočky...) doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Venčení psů
 •  Přes den u mě
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Štěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním kočku
 •  Nevlastním psa
 •  Nemám děti 0-5
 •  Nemám děti 6-12
Jazyky

Veronika K.

190 Kč/h

700 Kč/den

 • (12)
 • 38 let

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně - Ekonomika a management, magisterské studium

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Magdaléna B.15/04/2024Opatrování mazlíčků

Veronika nám strážila psíka - Maggie, počas víkendu. Ešte predtým nám Veronika navrhla spoločné stretnutie, počas ktorého sa zoznámili, aby zistila čo najviac informácii o Maggie, čo sme veľmi ocenili. Stretnutie prebehlo veľmi príjemne a napriek tomu, že sme ohladne Maggie úzkostliví a berieme ju ako naše dieťa, sme hneď po stretnutí vedeli, že Maggie bude v dobrých rukách a tak to aj bolo. :)
Počas hlídaní sme dostávali fotky, informácie ako sa Maggie má, a už z fotiek bolo zrejmé, že je šťastná a spokojná.
Po vyzdvihnutí Maggie od Veroniky nechcela ísť domov! A práve to svedčí o tom, ako jej bolo s Veronikou dobre, ešte dnes chodila kontrolovať, či vonku pred bytovkou nestojí auto, ktorým spolu chodili na výlety.
S kludným svedomím určite každému odporúčam. :)


Eva M.04/09/2023Opatrování mazlíčků

Veronika počas 4 dní strážila nášho psíka, ktorého sme po prvýkrát nechávali na dlhšiu dobu s niekým iným. Naša počiatočná neistota, či všetko prebehne v poriadku, bola úplne zbytočná. Psík sa mal u Veroniky skvelo, bolo o neho výborne postarané a pri vyzdvihnutí sa zdalo, že sa mu ani nechce odísť :) Pravidelne sme dostávali fotky a informácie. Veronike ďakujeme a radi sa na ňu obrátime aj v budúcnosti.


Monika S.17/08/2023Opatrování mazlíčků

Verča hlídala 9 dnů mýho pejska, vrátil se vyvýletovaný, spokojený a vyklidněný. Výborná domluva, určitě se na ní příště zase obrátím. Doporučuji :)


Mariya A.15/08/2023Opatrování mazlíčků

Služby Veroniky vřele doporučuji. Domluva a hlídání mé kočičky proběhly bez problému. Denně jsme dostávali fotky a zprávy o průběhu návštěvy. Maximální spokojenost.


Kateřina G.26/07/2023Opatrování mazlíčků

Veronika je naprostý profesionál a neumím si představit nikoho, komu bych raději svěřila péči o psa. Potřebovala jsem po dobu delší dovolené pohlídat jedenáctiletého kern teriéra , který byl dosud zvyklý pouze na domácí prostředí a není příliš přizpůsobivý. Protože psí hotel nepřicházel v úvahu, poptala jsem hlídačky a s Veronikou jsme se dohodly nejprve na zkušebním víkendu a následně na dobu celé dovolené. Všechno od počáteční komunikace, přes perfektní domluvu až po samotný průběh hlídání bylo skvělé. Veronika dokázala vyřešit zcela věcně a v klidu jakýkoliv problém, pejskovi připravila velmi pestrý program přizpůsobený věku, temperamentu a počasí a díky jejímu klidu a empatii to pejsek zvládnul zcela bez stresu z nové situace. Veroniku mohu jen vřele doporučit.


Nigara A.13/07/2023Opatrování mazlíčků

Veronika took care of my cat for a whole week. She was incredibly polite and kind. Not only did she exceed my expectations, but she also brought toys to play with my cat. What's even more wonderful is her genuine love for animals. We are beyond satisfied and truly grateful to have found Veronika!


Anna S.10/07/2023Opatrování mazlíčků

Slečna Veronika se nám 2 týdny denně starala o naši kočičku. Bylo to poprvé co jsme kočičku opustili a měli tedy velké obavy. Ty byly ale zbytečné, protože Veronika všechno perfektně zvládla, s kočkou se už při druhé návštěvě skamarádily a denně nám posílala fotky, videa a hlavně zprávy o průběhu návštěvy. Veronika to se zvířátky moc umí, je spolehlivá, zodpovědná a velmi vstřícná. Děkujeme Veroniko za všechno! Aňa


Michala G.10/07/2023Opatrování mazlíčků

Veronika hlidala nasu fenku Lunu (8 mes. stene/pubertak) - s jej zodpovednym pristupom sme boli spokojni aj my aj Luna. Potrebovali sme ju pohlidat na 2 noci/3 dni - dopredu sme sa dohodli najprv na celodennom hlidani, spolocnej prechadzke a az sa obe spoznali stravila Luna u nej 2 noci. Luna je velmi energicke stena a zacina byt tvrdohlava pubertacka a Veronika s priatelom jej poskytli nadstandartne vyzitie - bola na vylete, zabehala si a dokonca spolu vyrazili aj k vode. Veronika sa drzala nasich rad a instrukcii a podavala nam pravidelne spravy ako sa Luna ma. V pripade potreby sa s nami radila a doptavala zda nejaku aktivitu Luna pozna a ako reaguje. Kedze to bolo prvykrat co bola bez nas na dlhsie ako 1 noc, tak sme to velmi ocenili. Verim, ze Luna svojou akcnostou a hravostou dala Veronike zabrat, ale hlidani zvladla na vybornu a Luna sa nam vratila vyzita a prijemne unavena :) Este raz dakujeme a vrelo doporucujeme :)


Eva J.02/06/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Veronika je skvělá- milá, zodpovědná, jsem vděčná že se mi na inzerát ozvala... Verčo díky moc :-)


Romana H.25/04/2023Opatrování mazlíčků

Služby Veroniky můžu vřele doporučit. Rychlá domluva, je naprosto spolehlivá, v ničem nebyl zádrhel. Hlídala moje zvířata u mě doma, 4 dny. Kočky i stará fenka byly v naprosté pohodě, když jsem se vrátila. Velká spokojenost.


Simona B.12/04/2023Úklid

Veronika uklízí v naší firmě kancelářské prostory. Veronika je milá a domluva s ní byla velmi rychlá. Při úklidu je precizní, vždy si všimne i toho nejmenšího smítka. Díky ní máme dokonale čisté kanceláře a cítíme se zde o to lépe.
Veroničiny služby mohu doporučit všema deseti.


Vladimír B.19/03/2023Úklid

Verčiny služby považuji za ideální! Velmi rychlá domluva, nadstandardní ochota a vstřícnost, solidní a spolehlivé jednání. Při úklidu je neskutečně pečlivá a nezastaví se ani na okamžik :-)


O mně

Ahoj zvířecí rodino :-)
Odjakživa byli u nás doma (rodinný dům) psi a/nebo kočky, které jsem milovala, mazlila se s nimi, cvičila je, procházkovala s nimi, běhala, pečovala o ně. Asi proto nedokážu dodnes jednoznačně odpovědět na otázku: "PES nebo KOČKA"? :-D
Aktuálně žádné zvíře nemám, takže bych hlídáním/péčí zaplnila prázdné místo - ráda přijdu k Vám a mazlíčka opatřím a strávím s ním čas v bytě/domě, raději vyrazím ven na vzduch (zřejmě spíše se psem) - vyvenčit, dovádět, posílit návyky cvičením, mazlit se; vyrazíme na procházku do parku nebo na cvičiště, aportovat, případně na delší procházku (protože sama ráda chodím) mimo rušné městské ulice, kde by mohli pobíhat i bez vodítka/košíku, nebo do společnosti dalších psů kamarádů.
Kočky ráda pomazlím doma, pohraju si s nimi, vyřeším záchod.
Je též možné, aby u mě v bytě mazlíček přenocoval, pokud potřebujete pohlídat dlouhodoběji.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

O Vašem mazlíčkovi potřebuji vědět, zda je cvičený a na co slyší (které povely, aportování), zda je zvyklý/zvládne kratší/delší procházky/aktivnější pohyb a cestování mhd/vlakem nebo naopak vyžaduje klid, zvládá pohyb na vodítku, jak se chová ve společnosti ostatních zvířat/dětí a cokoli dalšího, co potřebuje nebo na co je zvyklý.

Jazyky

Čeština a Slovenština

angličtina na komunikativní úrovni, procvičit slovíčka nebo běžné fráze zvládnu :-) slovensky rozumím, mám přítele Slováka :-)

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Jihomoravský » Brno-Královo Pole