- 25 let
- Prostějov 1
- Posílá fotky z hlídání mazlíčků
- Aktivní před asi 24 hodinami
- Design oděvu, Prostějov
- Návštěva a hraní
- Venčení psů
- Přes den u mě
- Malý (do 5kg)
- Střední (do 25kg)
- Velký (do 40kg)
- Štěně
- Dospělý
- Senior
- Nevlastním kočku
- Nemám děti 0-5
- Nemám děti 6-12
Lucie M.
110 Kč/h
500 Kč/den
- 25 let
O mně
Ke zvířatům mám opravdu blízko už od malička – vyrůstala jsem v domácnosti, kde byla vždy součástí rodiny. Dnes se starám o andulky, rybičky, králíka a svoji fenku z útulku Mayu (4 roky), která mi dělá skvělou společnost.
Díky rodičům, kteří mají bígla a foxteriéra, jsem zvyklá i na aktivnější a trochu „tvrdohlavější“ pejsky 😊 Zkušenosti mám jak s většími plemeny (např. labrador), tak s energickými parťáky (např. border kolie).
Ke každému zvířátku přistupuji s trpělivostí, respektem a láskou. Poradím si i se specifickými potřebami – ať už jde o starší pejsky nebo zvířata, která potřebují trochu více péče.
Ráda trávím čas venku, chodím na procházky a baví mě i hravý trénink nebo procvičování základní poslušnosti. Nejvíc mi záleží na tom, aby se zvířátko cítilo v klidu, bezpečně a spokojeně.
Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi
Vše je pro mě hlavně o domluvě s majitelem – ráda se přizpůsobím potřebám i zvyklostem vašeho mazlíčka. Nemám žádné konkrétní preference, každý živý tvor si zaslouží péči, pozornost a laskavý přístup.
Kurzy
Pedagog v ZUŠ, skupinová výuka