image

120 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 277 rodičů
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 5 hodin
 •  Střední odborná škola pedagogická, obor předškolní a mimoškolní pedagogika
 •  Česká zemědělská univerzita, FAPPZ, obor speciální chovy
 • Kurz první pomoci
 •  Přenocování u mě doma
 •  Přes den u mě
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním kočku
 •  Nemám děti 0-5
 •  Nemám děti 6-12
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Anna Z.

 • (10)
 • 24 let

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

maturitní vysvědčení ze střední školy pedagogické (předškolní a mimoškolní pedagogika), maturita z německého jazyka, 2 roky vzdělávacího kurzu pro vedoucí mládeže, absolvovány školní kurzy (plavání, lyžování, sportovně turistický kurz), dobrovolník - hlídání dětí v rámci kurzu pro maminky, praxe - úklid domu (02/2014 - 12/2014), kurz první pomoci, ŘP sk. A, B od ledna 2014 - aktivní řidič

Více...

Hodnocení

Lenka S.25. září 10:59Hlídání dětí - rodič na portále

Milá a ochotná slečna. Moc jí to jde i s dětmi. Perfektně zvládla ohlídat dvojčata.


Anna B.18. červenec 10:42Hlídání dětí - rodič na portále

Rychlá domluva, seriózní jednání, spolehlivost. Je vidět, že slečna se s dětmi dost rozumí a je profík. Vše perfektní. Určitě doporučuju!


Jana M. 6. červen 21:44Hlídání dětí - rodič na portále

Jak s hlídáním, tak s domluvou jsem byla velmi spokojena, Hlídačka reagovala velmi ochotně, rychle a efektivně na urgentní prosbu o hlídání. Dcera (nemluvně) byla od pohledu naprosto spokojené miminko a já byla opravdu nadšena. Děkuji mnohokrát!


Marie K.20. leden 21:27Hlídání dětí - rodič na portále

S Aničkou se vídáme již druhý měsíc pravidelně 1x týdně, vyzvedává nám dvě děti ze školky, a pak si s nimi hraje, povídá, rozvíjí staršího předškoláka. Je velmi šikovná, spolehlivá a milá a samozřejmě děti ji mají rády :-) a já jsem tedy spokojená. Když potřebuji, ochotně mi pomůže i s pochováním miminek-dvojčátek či s jejich zabavením. Jsem ráda, že jsme se potkaly.


Ivana Š.24. září 21:13Hlídání dětí - rodič na portále

Anna narychlo hlídala naši 14m dcerku u nás doma. K dcerce se velmi hezky měla a k situaci s neznámým miminkem se velmi dobře postavila.


Igor K. 8. září 21:48Hlídání dětí - rodič na portále

Byli jsme moc spokojeni. Vse probehlo presne podle dohody. Urcite vrele doporucujeme.


Sára L.29. červenec 11:01Ověřovací centrum

Hodnocení praktické maturity hlídačky Anny R. - maturitní projekt dramatické výchovy: „Zvířata v naší mysli“:

Předložený projekt je velice pěkně zpracovaný, jednotlivé části vždy plní konkrétní cíl a vzájemně se prolínají. Je dodržena chronologie získávání nových a prohlubování již získaných vědomostí s možností dát prostor dítěti, činnosti plynule přecházejí v jednotlivé aktivity. Studentka využila v průběhu 4 dnů znalosti a praktické dovednosti z hudební, výtvarné, pracovní, tělesné výchovy, dramatickou výchovu – pantomimu, verbální i neverbální komunikační prostředky, etickou výchovu a environmentální výchovu, kde uplatnila propojenost klíčových témat, bezpečnost a ochranu dětí.
Projekt byl vypracován pro věkovou skupinu 9-10letých dětí, což jsou žáci 3. a 4. tříd a již mají základní znalosti z hodin prvouky a přírodovědy. Metody, prostředky a formy, jimiž děti získávaly nové informace a dovednosti, byly velmi citlivě a promyšleně zvolené, neustále udržovaly děti v pozornosti a aktivitě. Jednotlivé činnosti se střídaly dle biorytmu této věkové skupiny- pozornost, pohyb, hudební aktivita, výtvarná a pracovní kreativita. Jednotlivé úkoly měly možnost plnit děti s různými schopnostmi. Studentka vždy ihned reagovala na děti, které si nevěděly rady a potřebovaly pomoci. Klidně opakovala pravidla her a s velikou trpělivostí zadávala požadované úkoly. Nedopustila, aby některé z dětí mělo pocit, že to nezvládne a nebude moci s ostatními dále pokračovat. Projekt byl vypracován tak, že i děti, které se nemohly vždy zapojit do projektu v daný čas, pro plnění svých povinností v kroužcích, vstoupily do další činnosti, což je velmi pozitivní. Výsledky jednotlivých činností, vzniklých prací, vytyčených cílů, nadšení a spousta práce s promyšlení každého kroku přineslo zábavu, smích, rozzářené oči dětí, chuť poznávat, soutěžit a naučit se nové nebo známé, ale jinak.

Studentku hodnotím na výbornou pro její přístup k dětem, pracovitost, smysl pro povinnost, ví, co znamená být zodpovědná, nezlomí se při neúspěchu, nechce být všední, hledá jak a co a proč, hlavně byla po celou dobu milována a vyhledávána dětmi ze všech skupin a to je ta nejlepší vizitka.

Mgr. Ota B., ředitel školy


Sára L.29. červenec 11:04Ověřovací centrum

Hodnocení hlídačky Anny R. - souvislá pedagogická praxe ve 4. ročníku 13. 1. - 14. 2. 2014:

Studentka po dobu jednoho měsíce prokázala schopnost propojit teoretické znalosti z jednotlivých předmětů do vlastní práce s dětmi.

Po úvodním proškolení o bezpečnosti, seznámení se školním řádem, řádem školní družiny, s rámcovým vzdělávacím plánem a ostatní dokumentací se studentka plně soustředila na vlastní přímou práci s dětmi. Každý den měla vypracované písemné přípravy, zkonzultovala s vychovatelkou a přizpůsobila dle potřeby, vytíženosti žáků, dle rozvrhu a mimoškolních aktivit.Vždy kladně reagovala na případné změny, byla schopná se ihned přizpůsobit a najít způsob jak předem připravený výstup obměnit a to jak věku, počtu dětí, tak prostředí. Na jednotlivé výstupy si vždy předem zajišťovala pomůcky, které si i často připravila sama a po ukončení praxe nechala dětem k dalšímu využití. Během samostatných výstupů ukázala žákům nové techniky a to hlavně ve výtvarných a pracovních činnostech. Zároveň respektovala podněty a zájmy dětí. Dokázala nejen děti zaujmout vhodnou motivací, ale i srozumitelně vysvětlit a předvést vybranou techniku. Využívala citlivě různé formy práce a dokázala i pracovat s integrovanými dětmi / cizinci a autisty – asperger, které jsou u nás ve škole v každé třídě /, kterým se věnovala individuálně.

Dokázala navázat kontakt se všemi skupinami, kde měla průběžně výstupy. S lehkostí vedla rozhovory s dětmi, používala vhodné jazykové prostředky, trpělivě odpovídala na nespočet otázek, uměla děti zaujmout svoji klidnou, přátelskou a přívětivou povahou a zároveň ji respektovaly. Na požádání vždy s dítětem řešila problémy, umí naslouchat a dát dítěti prostor k jeho vlastnímu názoru a postoji.

Při rozborech jednotlivých činností dokáže přesně popsat, které situace ji v průběhu překvapily, zeptat se proč děti reagovaly v danou chvíli tak či onak, jestli má příště použít jinou metodu, aby dosáhla daného cíle. Nebrání se rady, neodmítá ani kritiku, projevila lítost, když nabízená činnost nezaujala děti dle představ. Hledala pak důvody proč se tak stalo a sama si pak vlastně dokázala odpovědět a příště jít jinou cestou. Dokázala porovnávat aktivity, jednotlivé vztahy dětí. Všímala si rozdílností reakcí na dané podněty v různých věkových skupinách, na rozdílné povahy dětí, správně uměla popsat jednotlivé role dětí ve skupinách.

Během její praxe naučila děti spoustu kolektivních her, které byly zaměřeny na vzájemné poznávání, procvičování paměti, na rozvoj hmatového, sluchového, zrakového vnímání, postřehu, obratnosti, verbální i neverbální komunikace, atd., využívala znalosti etické , ale i estetické výchovy.

Ivana M., vychovatelka ŠD


Alexandra V.29. červen 20:05Rodinný příslušník

Děkuji Aničce, že perfektně zvládla pomoci mně s celodenní péčí o moji dvouapůletou vnučku. Měla jsem nohu v nechodící sádře a Anička se rychle přizpůsobila jak rodinným, tak výchovným zvyklostem rodiny. Můžu Aničku vřele doporučit, dítě v její péči bude naprosto v bezpečí.


Kateřina S.20. květen 20:49Hlídání dětí - rodič na portále

S Aničkou je celá naše rodina moc spokojená. Dokázala si získat obě mé děti (2,5 a 1r) hned od prvního setkání. Dcerka ji miluje, výborně si poradila se synovou separační úzkostí, a zvládla k tomu bez potíží ukočírovat i naše rozverné štěně.
Je spolehlivá a dochvilná. Rádi s ní budeme i nadále na hlídání počítat.


O mně

Dobrý den, jmenuji se Anna a právě jsem dokončila studium na České zemědělské univerzitě, obor Speciální chovy (chov zvířat). Nabízím převážně trénink psů a hlídání drobných zvířat.
Psům se věnuji přes 8 let. Neustále se účastním kurzů a seminářů na různá témata českých i zahraničních světově uznávaých trenérů a etologů (např. agrese mezi psy, strach u psů, výcvik a chování zvířat, krmení psů přirozenou stravou, trénink zvířat pozitivním posilováním, komunikace mezi psy, nosework, canisterapie, obedience, hersenwerk, aj.).
Trénuji psy pomocí pozitivní motivace, bez zbytečného násilí a trestů, ale na vzájemném citu a porozumění. Vedu skupinové lekce na Letné každé úterý, ale lze se domluvit i na individuálních hodinách u Vás doma.
Nabízím také lekce pro děti a jejich psy, kde se děti učí, jak se svým psem komunikovat, jak se o něj starat a jak ho učit nové dovednosti.

Dále nabízím HLÍDÁNÍ DROBNÝCH ZVÍŘAT, zejména králíků, křečků, morčat a jiných domácích zvířat. Ptáci a plazi dle domluvy. Ceny od 70 Kč/noc. Zkušenosti jsou samozřejmostí.

Venčení a hlídání psů a hlídání koček momentálně neposkytuji!
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat přes zprávy.
Jestliže nemám v kalendáři volno, zkuste se ozvat a třeba se domluvíme ;)

Vlastním dospělou fenu křížence, se kterou se aktivně věnuji různým psím aktivitám.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Pes - v případě tréninku preferuji do začátku pár individuálních hodin, před začátkem tréninku mne bude zajímat věk, plemeno, velikost, pohlaví psa, zkušenosti s tréninkem, apod.
Drobné zvíře - denní režim, zvyklosti, četnost krmení, zdravotní omezení, aj.

Kdy má čas

Momentálně nabízím hlídání pouze na kveten, červen a začátek července. Hlídam pouze na Praze 6. Aktuálně je možné hlídání ve středu nebo čtvrtek dopoledne, vždy do cca 12ti hodin.
Pravidelně vedu trénink psů na Letné každé úterý a středu večer. Po domluvě i u Vás doma.
Časy v kalendáři jsou orientační, v případě zájmu mne prosím kontaktujte.Kalendář naposledy aktualizován před 6 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština a Němčina

Němčina na úrovni B1 Angličtina na úrovni A2

Kurzy

Osvědčení o absolvování čtyřvíkendového kurzu: Práce s mládeží. Lyžařský kurz, plavecký kurz, turistický kurz , kurz první pomoci pro děti.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha 6Kde také bývám: Praha 6Hlídání nabízím v Praze 6