image

200 Kč/hod

500 Kč/den

 • Kontaktovalo ji už 119 uživatelů
 • Aktivní před asi 9 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Střední škola,Praha
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Velký (do 40kg)
 •  Obrovský (nad 40kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nemám děti 6-12
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Jakub R.13/07/2021Úklid domácnosti

Our apartment was completely saved thanks to Eva! She did an excellent deep clean of every corner and surface especially the kitchen which was a proper disaster zone. This is an impressive feat considering our cat sheds his own weight in fur every day, yet after Eva is done we cannot find a single pet hair. Her English is perfect and she’s very professional and reliable. We can only recommend her to everyone!


Eva N.21/08/2020Úklid domácnosti

Spolupráce s paní Evou je od samého začátku radost.
Komunikace a domluva s ní je rychlá a jednoduchá. Paní Eva dorazila na minutu přesně, dokonce si přinesla pár vlastních věcí "kdyby náhodou".
Úklid byl velmi systematický a opravdu detailní.
Byt s malým dítětem je uklizeno opravdu precizně, úklidu si všiml i můj muž 😊
Příště už nechám paní Evu pracovat o samotě a půjdu se projít se synem.
Jsem naprosto nadšená, mám obrovskou radost, že jsme hned napoprvé narazili právě na paní Evu. Těším se na naši spolupráci a mohu vřele doporučit všem.


Eliška S.20/11/2019Úklid domácnosti

Eva dorazila na první úklid včas, perfektně nám uklidila a je moc milá. Můžu jen doporučit a těším se na další setkání :)


Pavlína V.24/10/2019Úklid domácnosti

Eva k nám chodí pravidelně od začátku června 2019 a je to "poklad". Úklid je naprosto precizní a při své práci je velmi systematická. Věci, které jsou potřeba vidí a není třeba vůbec nic říkat. Je to první paní na úklid, které jsem nikdy nic nevytkla. Pokud hledáte někoho, kdo vám perfektně uklidí byt, potěší vás milým slovem a po příchodu do krásně uklizeného bytu najdete navíc bonusy, jako prázdnou myčku, uklizené hračky v pokojíčku, čisté flakónky na poličkách v koupelně a umytá zákoutí, která se tváří, že v bytě ani nejsou, tak Eva je ta pravá. Jinak Eva u nás nejdřív uklízela, když jsme byli všichni doma a zvládala to skvěle. Nyní ale preferuji model, že se přivítáme, prohodíme pár slov a já opouštím byt a vracím se do čistého. Eva je naprosto spolehlivá, rychle komunikuje a má mou plnou důvěru.


Vanessa M.05/09/2019Úklid domácnosti

* Čeština níže

I´m truly satisfied with Eva´s services. She is 100% reliable and does a great job in cleaning and assisting you in what you need. She is also very personable, smart and nice, so it´s really enjoyable to speak with her. She has been providing cleaning services to me 2 x week for the last few months and I´m very happy with the cooperation. I would definitely recommend her for any of the jobs in this website.

*S Evinými službami jsem opravdu spokojený. Je stoprocentně spolehlivá a dělá skvělou práci při čištění a pomoci vám v tom, co potřebujete. Je také velmi vstřícná, chytrá a milá, takže je opravdu příjemné s ní mluvit. Posledních několik měsíců mi poskytuje úklidové služby 2 x týdně a jsem s touto spoluprací velmi spokojen. Rozhodně bych ji doporučil pro jakoukoli práci na tomto webu.


Ludvik H.28/08/2019Úklid domácnosti

Paní Eva mi den před domluveným termínem napsala že nemůže kvůli jednání na úřadě a navrhla nový termín. když jsem na něj přistoupil okamžitě navrhla další termín - vypadá nespolehlive


Evi F.14/04/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Evičku jsme kontaktovali, protože jsme hledali někoho "multifunkčního", na koho se můžeme obrátit jak s úklidem našeho domu, tak zároveň s hlídáním našich ratolestí. Spolupracujeme s ní zhruba měsíc a poradí si jak s úklidem většího domu, tak i s hlídáním a naše dcerky (3 a 1 rok), zejména naše mladší, kterou aktivně hlídá, se na Evičku vždy těší. Považuji zároveň za velké plus, že má Evička vlastní dítě, takže má vše zažité a pro hlídání dětí je to zdaleka ta nejlepší praxe.. Těšíme se na další spolupráci :-)


Kristina B.12/04/2019Úklid domácnosti

Evicka je velice prijemna, spolehliva a dusledna :)


Vendula Š.26/03/2019Úklid domácnosti

Když už jsme byly předběžné domluvené na úklidu, přestala Ema reagovat na zprávy či sms.


Kristýna V.17/03/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Eva je maximálně spolehlivá, děti ji zbožňují, domluva jasná. Mohu jen doporučit (hlídá mé děti 5 a 6 let).


O mně

S pečováním o zvířátka mám zkušenosti již od útlého věku,kdy jsme měli barák a zahradu plnou nejrůznějších zvířat,takže starání se o ně je pro mě zábava a samozřejmost.Momentálně mám doma dva pejsky (staforda a mix) a vodní želvu.Nedaleko máme velký park,kde se můžou psi vyběhat a nebo je můžu vzít na vodítku na delší procházku,podle možností pejska.Pokud by bylo hlídání či venčení u vás,přizpůsobím se přání majitele.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Nemám problém s jakoukoliv rasou či zvířetem.Vždy jen poprosím o info,pokud se jedná o psy,jestli se snese s ostatními.Vše záleží na domluvě.

Kdy má čas

Pondělí až pátek,nebo dle domluvy.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Slovenština

Slovensky rozumím bez problémů,domluvím se i anglicky.

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha 3Kde také bývám: Horoměřice, Středočeský krajVšední dny, popřípadě po domluvě dojedu kamkoliv.