image

180 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 3 uživatelé
  • Aktivní před 2 dny
  • Odpovídá do: 30 minut
  •  SOU Potravinářské, Masérska škola nižší zdravotník
  •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
  •  Problémy s mobilitou
  •  Pomoc s hygienou
  •  Příprava jídla
  •  Doprovod k lékaři
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborné učiliště potravinářské Střížkov. Kurz pro nižší zdravotnické pracovníky, obor Masér. Řidičský průkaz od roku 2008.

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

Chtěla bych moc doporučit paní Jitku na hlídání pejsků a zároveň jí i tímto ještě jednou poděkovat. Paní Jitka má skvělý přístup jak k pejskům, tak i k majitelům. Nejenom já, ale i můj pejsek byl velice spokojený, až se mu naposled nechtělo domů. Určitě to nebylo naposledy, co jsem se na paní Jitku obrátila. Markéta L.


Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

Moc doporučuji paní Jitku, která nám hlídala našeho jorkšíra. Hned bylo jasné, že s hlídáním má zkušenosti. Opravdu maximální spokojenost. Pavel F.


Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

Super zkušenost! S hlídáním i přístupem jsem byl moc spokojen. Paní je moc milá, vstřícná a bylo vidět, že psy miluje a má bohaté zkušenosti. O pejska bylo skvěle postaráno. Rozhodně doporučuju! Martin V.


Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

S hlídáním našeho pejska u paní Jitky jsme nad míru spokojeni. Jitka je strašně hodná a moc ochotná, před hlídáním jsme se sešli, seznámili a pejska k ní dávali postupně na den, 2, 3, aby si zvykl. Hlídání trvalo 14 dní a nebyl jediný problém. To, jak se pejskovi věnovala, je neskutečné. Moc si ji a její dceru oblíbil. Chodily nám i fotky a každodenní zprávy, co je nového. Nikomu jinému bych pejska nesvěřila, protože vím, že Jitka je s pejsky nějak propojena a umí to s nimi. Vše bylo v naprostém pořádku a já jí moc děkuji za to, že když potřebuju, tak vím, že pejsek u ní bude v bezpečí. Tereza P.


O mně

Mé jméno je Jitka a myslím si, že jsem u starších lidí oblíbená. 6let jsem pracovala na kardiologii, kde jsem denně přicházela se staršími lidmi do styku a vždy jsme si spolu povídali, pomáhala jsem jim v různých situacích a hlavně si ke mě chodili rádi třeba jen popovídat nebo postěžovat z toho usuzuji, že za mnou chodili rádi. Jsem empaticka, obětavá, slušná a obzvláště ke starším lidem se chovám s úctou.

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9