Petra
5 hodnocení
 • 47 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 90 uživatelů
 • Aktivní před 7 dny
 • Odpovídá do: 1 den
 •  SOU obchodní akademie, SOŠ sociální činnost
 •  UK - sociální a pastorační činnost, probíhající studium
 • Kurz první pomoci
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
Jazyky

Petra Z.

300 Kč/h

 • (5)
 • 47 roků
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Michal H.23/06/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Petra hlídala našeho 4-leteho syna a vybudovala si k němu nádherný vztah. Moc si vazim toho, ze spolu trávili čas, protoze Petra se mu na 100% věnovala a syn o zážitcích rad vyprávěl. Vždy přijela na čas, přicházela s vlastními nápady pro syna a my jsme byli nadmíru spokojeni. Vřele ji doporučujeme a je nam lito, ze uz nemůžeme kvůli stěhování pokračovat.


Mária S.25/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

S Petrou som bola maximálne spokojná, Hlídala syna nejdriv jednou tydne od 9 mesicu a nasledne 2xtydne vyzvedavala ve skolce. Petra ma s hlidanim bohate skusenosti a ma paradni prostory (ja sama by som sa rada vratila do detskych let a zahrala sa v jejim pokoji plnym hracek :)) Navic je flexibilni a da se s ni domluvit i na posledni chvili. Doporucujem!


Barbara L.24/07/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Petra has been taking care of my son since he turned 7 months. I leave him with her with a great feeling that he is well taken care of and also enjoys a playful and fun day with her. For parents who are looking for a secure and fun place for their little ones, I can only recommend Petra!


Zuzana H.24/06/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je velice milá a hodná hlídačka. Každý den syna ve škole vyzvedla a hlídala celé odpoledne. Syn byl velice spokojený, prý je u Petry mnohem lépe než v družině. Ani jednou se u Petry nenudil a já jsem byla v klidu, protože Petra je opravdu velice spolehlivá. Kéž by ve školách a školkách byly paní učitelky jako je hlídačka Petra. Opravdu doporučuji, veliká spokojenost byla i ze synovi strany. Nechtěl odpoledne ani domů. Takže 100% spokojenost, nemám, co vytknout.


Ludmila C.05/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je skvělá. Lidská, milá, sympatická, ochotná, vstřícná. Dům má vybavený lépe, než kdejaká školka a děti jsou u ní moc spokojené. Jsme moc rádi, že jsme na ni na Hlídačkách narazili a doufáme, že jim to s naší dcerou vydrží co nejdéle. Spokojenost veliká. Doporučujeme!


O mně

Jmenuji se Petra, doposud jsem pečovala o děti, nyní jsem se rozhodla svou péči, rozšířit o péči každého, kdo ji potřebuje.
Jsem empatická, trpělivá, komunikativní. Zkušenost mám z praxe, z domova pro seniory, kde jsem byla při studiu na SOŠ, kdy byla komunikace úplně přirozená, také jsem se starala o svojí babičku, když mi bylo 16 let.

Dostupnost

Od dubna 2022 mám prostor 3 dny v týnu od 8-8:30,dále dle domluvy (vikendy, večery dojíždění po Praze i mimo ni ).


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

angličtin úroveň A1

Kurzy

Kurzy a semináře: - Rozšířený kurz odborné způsobilosti k péči o děti od 0-7 let u PM familien service( jeho součástí vývojová psychologie ) - 7 let se vzdělávám v terapeutické výchově a péči o děti - První pomoc v roce 2013,2016,2018 - Kurz NRP Natama, - Kurz NRP státní - Bez vztahu nelze vychovávat - Jak nastavovat dítěti hranice při používání elektroniky - Šikana a kyberšikana ve školách - Závislosti a jak se jim vyhnout - Jak se s dětmi učit doma

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 12Kde také bývám: Dolní Břežany, Středočeský krajPraha 4, 12, 15