- 63 let
- Praha-Petrovice
- Kontaktovalo ji už 64 uživatelů
- Rezervována opakovaně
- Aktivní před asi měsícem
- Odpovídá do: 9 hodin
- Středni odborná škola s maturitou umělecko průmyslová
- Společnost, povídání, hraní her
- Alzheimer
- Demence
- Problémy s mobilitou
- Pomoc s hygienou
- Příprava jídla
- Doprovod k lékaři
Iva F.
200 Kč/h
- (1)
- 63 let
- covid-19 vakcína
Prošla osobním pohovorem
více o Ověřovacích centrech a procesu ověřeníČistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.
Ověřeno vzdělání a certifikáty
Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze (obor Užitá malba).
Rejstřík trestů
doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců
Hodnocení
Jan B.16/10/2024Úklid
Paní nám uklízela menší rodinný domek. Byla ochotná a milá, na samotný úklid to bývalo chtělo víc času - na základě zkušeností s předchozí výpomocí jsme se domluvili na 4 hodiny a zde to bylo málo, stihla toho výrazně méně, než předchozí paní a bohužel i v nižší kvalitě. Po vyluxování a vytření zbyly po podlaze na X místech chuchvalce drobků/vlasů.
Zároveň jsme s manželkou možná zbytečně přecitlivělí, ale trochu nám vadily drobnosti jako jedny rukavice na úklid záchoda, všeho ostatního i vypití kávy (kterou jsem nabídl) nebo odložení dětského záchodového prkýnka na poličku s jinými věcmi
O mně
Seniorům se věnuji poslední tři roky . Starala jsem se o vlastní rodiče ( maminku s alzheimerem ) i babičku .
Chodila jsem nakupovat a na procházky . Pokud je to nutné podám vám léky , udělám hygienu , uvařim jídlo a podám . Mohu vás doprovodit k lékaři , pomoci s nákupem a úklidem a k tomu společenský kontakt .
Obvyklá dostupnost
Jazyky
Čeština a Angličtina
Anglicky

Hodnocení Hlídačky.cz
Iva pochází z Brna, ale už jako malá ...