image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 175 uživatelů
 • Aktivní před 24 hodinami
 •  Střední ekonomická škola
 • Kurz první pomoci
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Problémy s mobilitou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Zuzana B.

 • (15)
 • 59 let

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Závěrečná zkouška ze střední ekonomické školy v oboru hospodářská administrativa. Závěrečná zkouška z Ruského jazyka. Certifikát za absolvování odborného kurzu pro chůvy. Absolvování kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Certifikát z kurzu první pomoci u dětí od Českého červeného kříže.

Více...

Hodnocení

Mariana S.11. říjen 15:11Ověřovací centrum

Kontakt na paní Zuzanu jsme získali na doporučení maminky, která má podobně staré dítě, jako my. Dojem z prvního setkání s paní Zuzanou byl výborný, a i náš 2,5 letý syn se na další setkávání tvářil pozitivně. Paní Zuzana hlídala našeho syna po dobu cca 4 měsíců, 2x týdně po 6 hodinách. Poté syn začal chodit do školky. Paní Zuzanu můžeme určitě doporučit, vždy se snažila vyjít vstříc i v případě nenadálých změn (čas a místo předání syna) Vedle samotného hlídání, které probíhalo u paní Zuzany v bytě, organizovala různé aktivity a procházky po Praze. Syn se na setkávání těšil.
Marta K.


Ověřovací c.26. září 8:25Ověřovací centrum

Paní Zuzana |příjmení skryto| je skvělá, spolehlivá, velice nám pomohla.
Její přístup k dětem je velmi přátelský, osobní.
S naším synem výborně vycházela a dodnes máme vřelý kontakt.
Velice ji doporučuji


Ověřovací c.26. září 8:31Ověřovací centrum

Maximální spokojenost, milá, pečlivá, čistotná paní. Určitě budeme dlouhodobě spolupracovat. S dětmi si velmi rozumí.


Ověřovací c.26. září 8:40Ověřovací centrum

S paní Bucherovou jsem maximálně spokojená. Syna mi hlídá od jeho cca půl roku cca 3 x týdně nebo podle individuální domluvy. Asi před rokem jsme pojali podezření na PAS. Paní |příjmení skryto| se synovi věnovala a pracovala s ním dle rad psychiatričky i rad z Nautis. S její prací jsem spokojena a ráda ji doporučím i ostatním rodičům.


Ověřovací c.26. září 8:48Ověřovací centrum

Zuzka nám hlídá děti již 3 roky a s jejími službami jsme velice spokojeni. Komunikaci s ní je rychlá a efektivní, velice spolehlivá a svědomitá. Jako paní na hlídání ji mohu vřele doporučit.


Ověřovací c.26. září 8:20Ověřovací centrum

S paní Zuzkou jsme byli nadmíru spokojeni. Vždy to, na čem jsme se domluvily, platilo, ba co víc, kolikrát dostala naše dcera víc, než jsme si domluvili. Paní Zuzka je k dětem velmi přátelská, láskyplná a vytváří pro ně krásné prostředí, kde se cítí v bezpečí. Její přístup k dětem je pečlivý, vstřícný, hravý. Paní Zuzku bych rozhodně doporučila všem maminkám, které pro své děti chtějí to nejlepší.


Veronika B.19. září 20:33Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Zuzana hlídala našeho syna od 1 roku až do jeho 3 let. Byly jsme s ní naprosto spokojení. Všem bych vřele doporučila. Syn se k ní vždy těšil, byla naprosto spolehlivá.


Ludek K.19. srpen 18:13Hlídání dětí - rodič na portále

První hlídání 7mi mesicni dcery, naprosto úžasné! Velmi milá a vstřícná paní Zuzana.


Sára L.12. červen 16:16Ověřovací centrum

Paní Zuzana hlídá našeho tříletého chlapečka od dubna 2017. S hlídáním jsme naprosto spokojené, paní Zuzana si váží našich požadavků, malý je taky spokojený, a učí se česky s radosti. Paní Zuzana vždy přichází včas, s úsměvem a doma má vždy připravený oběd. S paní Zuzanou budeme pracovat i delší dobu. Polina L.


Jana P.16. únor 11:27Hlídání dětí - rodič na portále

Výborná komunikace, laskavý přístup a ochota vyjít ve všem vstříc. To jsou asi hlavní rysy paní Zuzany, která nám nárazově hlídá malého synka Vítka, a kterou mohu z naši krátké vzájemné zkušenosti jen a jen doporučit.


Hana P.24. prosinec 10:56Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Zuzka je opravdu skvělá. Hlídá nám dva kluky (3 a 7 let).

Kluci si na ní ihned zvykli a těší se pokaždé, až zase přijde.

Myslím, že jsme nemohli najít na hlídání nikoho lepšího, než "tetu" Zuzanku.

A já, jako máma, oceňuji i to, že je na ní stoprocentní spolehnutí.


Lisette A.25. říjen 11:09Hlídání dětí - rodič na portále

Zuzana B. pravidelně hlídá naší 10 měsíční dceru - přibližně tři krát týdně.

Paní je spolehlivá, dochvilná a příjemně se s ní jedná.

O dceru se stará dva a půl měsíce a za tu dobu jsme nabyli dojmů, že má skutečně hezký vztah k dětem.

Často se nám snaží pomoci i nad rámec naší dohody.


Sára L.27. září 10:18Ověřovací centrum

Paní Zuzka je velmi spolehlivá, flexibilní, milá. Velice rychle se stala nedílnou součástí naší rodiny a především padla do oka naší Vivi, která si hned tak někoho k sobě nepřipustí :.) A my můžeme být v klidu, že je o naší malou Vivien vždy spolehlivě postaráno po všech stránkách, nemluvě o tom, že Zuzka bez váhání zachraňuje naše pořádkové úlety, za což jsem jí nesmírně vděčná.

Radka D.


Sára L.22. září 8:09Ověřovací centrum

Milá, ochotná, starostlivá :) Dana V.


Sára L.13. září 9:54Ověřovací centrum

Spolehlivá a přátelská paní na hlídání, velmi pečlivá a zodpovědná. Dětem se věnuje a rychle s nimi navazuje kontakt. Vřele doporučuji. Blanka K.


O mně

Dobrý den, jmenuji se Zuzana, pocházím z Bratislavy, v Praze žijí již 12 let. Po ukončení střední školy jsem pracovala dlouhá léta v administrativě. V mimopracovní době jsem se věnovala hlídání dětí a opatrovaní seniorů. Absolvovala jsem akreditovaný kurz pro pečovatelky, kurzy první pomoci navštěvuji pravidelně. Bydlím v Praze na Malé Straně, nedaleko Malostranského náměstí. V současné době jsem už v důchodu (předčasném), pečuji často o miminka. Nabízím taky výpomoc starším lidem z mého okolí, rada nakoupím, zařídím něco na úřadech, zajdu s Vámi k lékaři, přečtu dobrou knížku, nebo zahrají karty. Můžu taky uvařit, uklidit, nebo jen tak dělat společnost. Těším se a děkuji za Vaše zprávy a taky případnou spolupráci.

Kdy má čas

Většinou můžu večer, o víkendech, v noci u mne doma. Nejraději hlídám venku, za každého počasí, procházky, hřiště, poznávání města, nových věcí, všeho kolem, památek ...Kalendář naposledy aktualizován před 8 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Ruština a Slovenština

Kurzy

Kurz pro chůvy od Avedonna agency, s.r.o., Praha, akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách - pečovatelky, od ACZ, s.r.o. Praha

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 1