image

320 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 105 uživatelů
  • Rezervována opakovaně
  • Aktivní před 4 dny
  •  Gymnázium
  •  Vyšší odb.
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Lenka P.

  • 46 let

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

O mně

Hezký den,
nabízím pravidelný EKOúklid vlastními prostředky pro Váš byt-dostupnost P2, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, nejlépe (byty 3, 4+1) generální důkladné úklidy-TOP reference se smyslem pro pečlivost a detail, budete nadšené) v Praze, Metro B, MHD, Ráda dělám běžné i generální úklidy pro spokojenost klientů rozložené ve větších bytech/domech i na vícero dní dle členitosti bytu, povrchů a ploch, při následující poté lehké údržbě, včetně koberců, čalounění, veškerých povrchů, atp. s důrazem celkovou čistotu a estetičnost při předání i mimo rámec domluvených služeb.
Mojí vizitkou a referencí jsou úklidy a práce u několika spokojených klientů, vše POHODOVÉ domácnosti, standartní byty, RD ve výše uvedených lokalitách, a v neposlední řadě mé 3 vychované samostatné děti bez alergií(eko) pravda nejmenší je ještě mazel, ale jeho starší již dospělá sestra, má dcera ochotně zastupuje :o).
Ráda předám organizační zkušenosti, nejen zahraniční ale i celoživotní CENNÉ RADY ohledně čehokoliv, budete-li mít zájem i Vám. Manažerkám pomohu uklidit tak, aby ve svém bytě dovedly zRELAXOVAT a náležitě si odpočinout.
Profesionálně Vám EKOLOGICKY ZDRAVĚ ANTIALERGICKY uklidím tak, že se budete pravidelně těšit na další VOŇAVÉ setkání. Jedná se o pečlivou přípravu, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost a poté důkladný, precizně intuitivní tichý trpělivý úklid. Využívám svůj smysl pro detail a PROFESIONÁLNĚ Vám zútulním, vyčistím a provoním čistotou Váš "HRAD" za tuto cenu, že se v něm budete cítit jako v bavlnce - ovšem zpravidla až po generálním úklidu, jež zabere někdy i vícero návštěv pro větší nebo členitější byt. Včetně údržby květin, čalounění, veškerých povrchů. Oboustranná spokojenost a poté už pouze lehčí udržování, nebo přidání vždy něčeho navíc, a něčeho zase méně, co se stihne s tím, že je obvykle toto kolečko po několika dnech, či týdnech znovu nutné zopakovat. PROFESIONÁLNÍ KONSTANTNÍ STEJNÁ KVALITA = VAŠE RADOST. Naši muži jsou šťastní, když nám smějí být ochotně k dispozici touto laskavostí a přispět k naší radosti, zatímco odpočíváme, či se věnujeme sobě, ratolestem, nebo práci.
První úklid - generální=je seznamovací -nové prostředí- je delší, i zároveň pokud jsou doma všichni členové domácnosti, je nutno brát i zvýšené empatické ohledy na tuto skutečnost.
Při spokojenosti a poté pravidelné spolupráci jednou za týden či 14 dní většinou postačí, se domlouvá stálá, stabilní, jednotná a zpravidla věrnostní cena při zachování stejné kvality, domluveného času a zároveň záruce, že k Vám nepřijde pokaždé někdo jiný. Již konec hledání.
Pečlivost, preciznost, zkušenost/profesionalita i inovativnost a takt zapálení pro věc a intuitivnost při úklidu a jeho organizaci i s členy na HO, diskrétnost, loajalita a poté spokojenost Vaše s Vaší rodinou jsou mojí zárukou.
Děti Vám nepohlídám, ale naopak to zařídím tak, že Vás budou intuitivně navnímávat a milovat...budete šťastné...
Pohoda a nerušenost po úvodní konzultaci a seznámení se s požadavky úklidu jsou upřednostňovány- soustředěnost, píle, zkušenost.
EKO - perfektní veškeré VLASTNÍ BIO čistící prostředky a profesionální pomůcky jsou v mé kompetenci a již zahrnuty v ceně, seznámím Vás s nimi v úvodu, budete-li mít zájem.
Čistý, provoněný, lesknoucí se a útulný uklizený byt bude Vaší vizitkou při společně strávených chvílích s Vašimi nejbližšími.
Mějte připraven POUZE svůj funkční vysavač, mop, kbelík a OSTATNÍ přenechte s důvěrou na mě.
Určitě se těším na spolupráci, cenu domluvíme osobně - doprava, čistící prostředky a TEST v ceně jsou samozřejmostí

Kdy má čas

Dopoledne již i od rána 8:30/9h - 13/14/15h


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina, Italština, Ruština a Slovenština

Fotografie

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2