image

260 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 31 uživatelů
  • Aktivní před asi hodinou
  •  Gymnázium
  •  Vyšší odb.
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Lenka P. PLUS

  • 46 let

PLUS

Co musela hlídačka splnit pro aktivaci PLUS?

Když hodnocena, tak 4.0 a výše

Ověření alespoň druhý stupeň

Rezervace bez starostí

Rychlejší díky appce

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

pro zobrazení textu je třeba aktivovat

O mně

Hezký den drahé, nabízím pravidelný běžný dopolední úklid Vašeho bytu, nejlépe stálá/é rodina/y (byty 3, 4+1 ) v Praze či nejbližším okolí a MHD lehce eko-dostupné.
Mojí vizitkou a referencí pro Vás i inspirací by mohly být mé celoživotní zkušenosti paní ve své velké domácnosti, (několikaleté zahraniční zkušenosti au-pair v celkem dvou spokojených rodinách v mládí, pozitivní rodinné vzory, již 20 l v manželství), loňská letní práce a asistence v několika větších spokojených rodinách/klientech, vše velké POHODOVÉ domácnosti, byty, RD i o 4 i více členech, a v neposlední řadě mé 3 vychované samostatné zdravé děti bez alergií, pravda nejmenší je ještě mazel, ale jeho starší již dospělá sestra, má dcera ochotně zastupuje :o).
Ráda předám organizační zkušenosti, CENNÉ RADY ohledně čehokoliv budete-li mít zájem i Vám. Manažerkám pomohu uklidit tak, aby si ve svém bytě dovedly zrelaxovat a náležitě odpočinout.
Ale, a to hlavně - Vám profesionálně a EKOLOGICKY ZDRAVĚ ANTIALERGICKY uklidím tak, že budete chtít ode mne uklízet pravidelně. Jedná se o přípravu, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost a poté náročnou důkladnou, fyzickou, precizně intuitivní práci a na tom závislou i stálou kondici (Někdo si vydělá stejnou sumu za hodinu práce v kanceláři, hej mistře, jiný v potu tváře poctivě za stejnou sumu umně "lopotí" i 4-5, 6 hodin-tolik k tomu, že jsem "drahá". Jsem. Avšak k oboustranné spokojenosti. Mám vzhledem k situaci 10%VIP SLEVY za PROFESIONÁLNÍ STEJNOU KVALITU - VAŠE RADOST. Naši muži jsou šťastní, když nám smějí být ochotně k dispozici touto laskavostí a přispět k naší radosti, zatímco odpočíváme, či se věnujeme sobě, ratolestem, nebo práci.
První úklid - generální=je seznamovací -nové prostředí- je delší, i zároveň pokud jsou doma všichni členové domácnosti, je nutno brát i zvýšené empatické ohledy na tuto skutečnost, při spokojenosti a poté pravidelné spolupráci jednou za týden či 14 dní většinou postačí, se domlouvá stálá, stabilní, jednotná a zpravidla věrnostní cena při zachování stejné kvality, domluveného času a zároveň záruce, že k Vám nepřijde pokaždé někdo jiný. Již konec hledání. Pokud se stane, že se něco poprvé výjimečně po tak dlouhé době lockdownů nestihne i časově se lze určitě více při příštím úklidu zaměřit např. speciálně na povrchy, vysoké zárubně, podlahu, spáry atp., což je nutné v úvodu upřesnit pokud se jedná o RD či větší domácnosti o 4 a více místnostech a nad 70m2, častěji-li se uklidí, snáze se vše uvede rychleji do požadované čistoty.
Pečlivost, preciznost, zkušenost/profesionalita i inovativnost a takt zapálení pro věc a intuitivnost při úklidu a jeho organizaci i s členy na HO, diskrétnost, loajalita a poté spokojenost Vaše s Vaší rodinou jsou mojí zárukou.
Děti Vám nepohlídám, ale naopak to zařídím tak, že Vás budou intuitivně navnímávat a milovat...budete šťastné...
Pohoda a nerušenost po úvodní konzultaci a seznámení se s požadavky úklidu jsou upřednostňovány- soustředěnost, píle, zkušenost.
EKO - vlastní perfektní BIO čistící prostředky a profesionální pomůcky jsou v mé kompetenci, seznámím Vás s nimi v úvodu, budete-li mít zájem.
Čistý, provoněný, lesknoucí se a útulný uklizený byt bude Vaší zdravou a šťastnou vizitkou při Vašich společně strávených chvílích s nejbližšími.
Mějte připraven POUZE svůj funkční vysavač, mop, kbelík a OSTATNÍ přenechte s důvěrou na mě.
Určitě se těším na spolupráci, cenu domluvíme osobně, doprava a TEST v ceně samozřejmostí

Kdy má čas

Dopoledne již i od rána 8:30/9h - 13/14/15h


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina, Italština, Ruština a Slovenština

Fotografie

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2