Lenka
 
  • 49 roků
  • Praha
  • Kontaktovalo ji už 130 uživatelů
  • Rezervována opakovaně
  • Aktivní před 24 hodinami
  •  Gymnázium
  •  Vyšší odb.
Jazyky

Lenka P.

350 Kč/h

  • 49 roků

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

O mně

Hezký den,
nabízím pravidelný “pečovatelsky klidný, spolehlivě maminkovský” EKOúklid vlastními prostředky bez nákupů//poradenství/ zkušenosti / pro Váš byt-dostupnost P2, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, nejlépe (byty 3+1) generální důkladné úklidy-TOP reference se smyslem pro pečlivost a detail/budete nadšené) v Praze, Metro B, MHD, Ráda dělám běžné i generální úklidy pro spokojenost klientů rozložené i na vícero dní dle členitosti bytu, povrchů a ploch, při následující poté lehké údržbě, včetně koberců, čalounění, dlažeb, oken, veškerých povrchů, atp. s důrazem celkovou čistotu a estetičnost. Mojí vizitkou a referencí jsou úklidy a práce u několika spokojených klientů, vše POHODOVÉ domácnosti, standardní byty ve výše uvedených lokalitách. Manažerkám, či maminkám s dětmi pomohu uklidit tak, aby ve svém bytě dovedly zRELAXOVAT a náležitě si odpočinout.
Profesionálně Vám EKOLOGICKY ZDRAVĚ ANTIALERGICKY uklidím. Jedná se o pečlivou přípravu, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost a poté důkladný, precizně intuitivní tichý trpělivý úklid. Využívám svůj smysl pro detail a PROFESIONÁLNĚ Vám zútulním, vyčistím a provoním čistotou Váš "HRAD" za tuto cenu, že se v něm budete cítit jako v bavlnce. Včetně údržby květin, čalounění, veškerých povrchů. Oboustranná spokojenost a poté už pouze lehčí udržování, nebo přidání vždy něčeho navíc. PROFESIONÁLNÍ KONSTANTNÍ STEJNÁ KVALITA = VAŠE RADOST.
První úklid - generální=je seznamovací -nové prostředí- je delší, i zároveň pokud jsou doma všichni členové domácnosti, je nutno brát i zvýšené empatické ohledy na tuto skutečnost. Zpravidla většinou postačí 1x za 14 dní udržovat při zachování stejné kvality, domluveného času a zároveň záruce, že k Vám nepřijde pokaždé někdo jiný.
Pečlivost, preciznost, zkušenost/profesionalita i inovativnost a intuitivnost při úklidu a jeho organizaci i s členy na HO, diskrétnost, loajalita a poté spokojenost Vaše s Vaší rodinou jsou mojí zárukou.
Děti Vám nepohlídám, ale naopak to zařídím tak, že budete šťastné.
Pohoda a nerušenost po úvodní konzultaci a seznámení se s požadavky úklidu jsou upřednostňovány- soustředěnost, píle, zkušenost.
EKO - perfektní veškeré VLASTNÍ BIO čistící prostředky a profesionální pomůcky jsou v mé kompetenci a již zahrnuty v ceně.
Čistý, provoněný, lesknoucí se a útulný uklizený byt bude Vaší vizitkou při společně strávených chvílích s Vašimi nejbližšími.
Mějte připraven POUZE svůj funkční vysavač, mop, kbelík a OSTATNÍ přenechte s důvěrou na mě.
Určitě se těším na spolupráci, doprava a čistící prostředky jsou v ceně samozřejmostí

Dostupnost

Dopoledne preferuji již od rána 8:30- 9h- 13/14/15h


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Angličtina

Fotografie

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2