image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 53 uživatelů
  • Rezervována opakovaně
  • Aktivní před asi 22 hodinami
  •  SPŠS Rybitví Pardubice
  •  VUT BRNO
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Lucia H.06/09/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Tereza hlídala moju 16-mesačnú dcérku. Bola som s ňou veľmi spokojná, sama prichádzala s nápadmi, čo nové bude s dcérkou robiť a kam sa s ňou vydá na výlet. Takže som v kľude mohla doma pracovať. Aj dcérka bola spokojná. Domluva s ňou bola super, takže môžem len odporučiť.


Eliška S.23/06/2022Úklid domácnosti

Tereza k nám chodila pravidelně na úklid bytu. Vždy došla v domluvený termín a s úklidem jsme byli velmi spokojeni. Určitě moc doporučuji.


Hana M.10/07/2021Úklid domácnosti

Terka perfektne uklidila nas ctyrpodlazni dum, vse se tu ted leskne. Radi ji u nas uvidime i priste. Ma moc rada deti a urcite ji vyuzijeme i jako hlidacku.


Alžběta J.04/04/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Terka nám hlídala naší 10mesicni holčičku a musím říct že hned od začátku jsem věděla že je v dobrých rukou, je moc šikovná a naše holčička si ji zamilovala těším se na každé další hlídání.


O mně

S úklidem se setkávám téměř každý den doma. Zkušenosti mám také z hotelu, kde jsem pracovala brigádně 3 měsíce na pozici pokojská. Mám ráda čistotu a pořádek. U Vás doma vysaji, umyji pohlahy... Samozřejmostí je i úklid dezinfikačními porstředky kuchyně i koupelny. Čistící prostředky použiji Vaše. V případě potřeby vyžehlím + mytí oken.

Kdy má čas

Většinou můžu v úterý, středu a pátek odpoledne cca od 15:00 a víkendy


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Angličtina-A2

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Pardubice VI