Viktoriia
14 hodnocení
 • 59 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 280 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 8 hodinami
 •  Středni škola 17, Mykolajiv, Ukrajina
 •  Pedagogická Univerzita, Odessа, Ukrajina
 • Kurz první pomoci
 •  Žehlení
Jazyky

Viktoriia S.

250 Kč/h

 • (14)
 • 59 roků
 • covid-19 vakcína

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Kateřina J.27/11/2023Úklid

Paní Viktoriia je skvělá! Efektivní a rychlý úklid. Žádné zbytečné řeči, vše chápala, nebylo potřeba ji nic zbytečně vysvětlovat. :) Výborná domluva a moc milá a laskavá žena. Moc děkujeme a doporučuji mile ráda. Jsem naprosto spokojena.


Andrea H.14/11/2023Úklid

Perfektni komunikace, s uklidem jsem byla moc spokojena, urcite budeme radi ve spolupraci pokracovat.


Taťána L.19/09/2023Úklid

Paní Viktoriia je flexibilní, druhý den po kontaktování jsme se domluvily na hodinu, kdy přijde. Uklízela byt u mé 92 leté maminky, vyluxovala, utřela prach, uklidila koupelnu, záchod a kuchyň včetně vytření podlahy. Nakonec mamince umyla i okna. Maminka byla velmi spokojená a budeme se domlouvat na další spolupráci.
Děkuji Vám Viktoriia nejen za sebe, ale i za maminku.


Katerina S.18/07/2023Úklid

Paní Viktoriia nám pečlivě uklidila byt a tím ušetřila čas a práci v tomto uspěchaném období. Moc doporučuji a budu se těšit příště 👍🏼


Jaroslava S.09/07/2023Úklid

Vse probehlo presne podle ocekavani. Snadna komunikace, dochvilnost, precizne odvedeny uklid. Maminka je s pani Viktorii velmi spokojena. Tesime se na dlouhodobou spolupraci a ja mohu jen vrele doporucit.


Martina M.07/04/2023Úklid

S paní Viktorií jsme byli maximálně spokojeni. Je velmi pečlivá, spolehlivá a lidská.
Vřele doporučuji!


Anna R.20/02/2023Úklid

S paní Viktorií jsme navázali spolupráci v rámci úklidu našeho terapeutického centra a vysoce oceňujeme její preciznost v úklidu, rychlost v komunikaci a milý přístup. Velmi kladně hodnotíme také její důvěryhodnost. Vřele doporučujeme.


Blanka K.15/02/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Viktorie hlídala naší dvouletou holčičku v době zkoušky sboru, přišla včas, dokonce s předstihem. Dcera byla v její přítomnosti velice spokojená i přes ztížené podmínky prostoru ZŠ. Hlídání jsme domluvily přes WhatsApp rychle a hladce. Mohu jí vřele doporučit.


Monika M.30/01/2023Úklid

Pani Viktorie byla šikovná, milá a dochvilná, a komunikovala velmi pohotově - mohu doporučit:)


Michael R.10/01/2023Úklid

Viktoriia has done great work with our restaurant. She has been reliable and hard-working and generally lovely to be around. I highly recommend her and her services.


Natalie K.27/12/2022Úklid

Paní Viktorie je naprosto skvělá. Uklidila celý byt naprosto dokonale jen na základě psaných instrukcí, na nic nezapomněla a má skvělý cit pro dtaily. Moc děkuju!


Aurélien C.02/12/2022Úklid

Viktoria provided an exceptional cleaning of the floor and bathroom appliance. Even though this task was especially difficult as it was just after a flat renovation. I recommend her


Kateřina K.29/11/2022Úklid

Paní Viktoriia je velmi příjemná a sympatická žena se smyslem pro pořádek. Vše na čem jsme se domluvily splnila do nejmenšího detailu a ještě více. Byt je nyní precizně čistý a útulný. Jsem nadšená! Paní Viktorii opravdu ráda doporučuji a pokud budu mít možnost, s radostí ji oslovím znovu. Děkujeme ❤


Klára V.07/10/2022Úklid

Úklid byl moc hezky proveden a paní Viktoriia je velice milá. Ráda se na ni znovu obrátím příště.


O mně

Ahoj všem, kteří milují čistotu a objednávku! Jmenuji se Victoria! Jsem z Ukrajiny, takže nemluvím česky, ale snažím se učit. Začnu trochu rozumět. Každá žena se snaží udržet svůj domov v takovém stavu, že je pohodlná a útulná. A pokud čištění dává pocit obnovy a radosti, pak váš domov bude vypadat úhledně a perfektně. Miluji pořádek a čistotu. Nevystavuji si, jak by to mohlo být jiné! Ve svém životě měla zkušenosti s úklidem v hotelu. Hlavním zážitkem je však udržovat svůj vlastní domov v dokonalém stavu. Rád vyzkouším své dovednosti doma. Budu vděčný za pozvání.

Dostupnost

každý den a podle potřeby i o víkendech


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Ruština

ruština, ukrajinština čeština A1

Kurzy

Diplom z hudební školy v klavírní třídě Certifikáty v hudební výchově

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2