Tetiana
23 hodnocení
 • 33 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 251 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 9 hodinami
 •  University
 •  Dnepropetrovska narodni univerzita zeleznicns dopravy
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
 •  Mytí auta
Jazyky

Tetiana K.

300 Kč/h

 • (23)
 • 33 roků
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Novooleksiiv Secondary School.

Ověřen e-mail a telefon

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Jan Z.02/10/2023Úklid

Slečnu mohu jen doporučit. Velmi precizně provedeno, dorazila přesně podle domluvy a vše perfektně zvládla. Objednám určitě znovu.


Lenka Š.29/09/2023Úklid

Paní Tetiana uklízela náš třípokojový byt, podlahy a dvě koupelny. Úklid trval přibližně 4 hodiny a byl velmi pěkně proveden.


David K.22/09/2023Úklid

Moje první zkušenost s |odkaz skryt| byla díky Tetianě velmi příjemná, za mě mohu určitě doporučit! Děkuji, určitě se ozvu znovu.


Lenka Š.19/09/2023Úklid

Paní Tetiana uklízí u mé 94leté maminky bez mojí přítomnosti mimo prvního dne, kdy jsem jí vše ukázala a domluvily se. Nyní komunikujeme přes watshap, paní mi píše česky a já jí rusky pomocí překladače, funguje to na 100%. Nemusím připomínat další termín, paní Tetiana chodí přesně na domluvený čas. Úklid, komunikaci i chování hodnotím jako super. Doporučuji dalším klientům. Lenka Š.


Dana Č.22/08/2023Úklid

Úklid proběhl v pořádku. Jen podle mého subjektivního názoru ta cena neodpovídá kvalitě, je to úklid spíš za 200-250 Kč/hod. Sem tam zbytky prachu, mop ždíme málo, proto zůstávají někde šmouhy. Na zapomenutou neumytou digestoř jsem musela upozornit, polštářů ani peřin se vůbec nedotkla, ale to všechno jsou drobnosti. Koupelnu a kuchyň umyla moc hezky. Nelíbilo se mi však, že i přesto, že mi v koupelně rozbila dekorativní vázu ze sady kde byly původně 3 vázy vedle sebe, tak chtěla naúčtovat plnou cenu, neomluvila se a bylo to pro ni naprosto v pořádku.

Dobrý den, paní Dano. Váš subjektivní názor samozřejmě velmi respektuji. Ale za tuto cenu uklízím na jiných místech a rodiny jsou velmi spokojené jak s kvalitou mého úklidu, tak s cenou. Uklízel jsem Váš byt 6 hodin bez sezení, utíral prach všude, na všech površích, stěhoval všechny předměty, utíral prach, špínu, mastnotu. Když byl požádán, abys mi ukázal, kde jsi viděl prach, odmítl jsi mi ukázat špatně vyčištěná místa. Ohledně polštářů a péřových přikrývek jsem se původně ptal, zda vyměnit ložní prádlo nebo ne, na což jste odpověděli, že není nutné sahat na postel, takže jsem na postel nesáhl. Opravdu, v koupelně u zrcadla jsem náhodou chytil malý květináč, ve kterém byl umělý kaktus a ten se rozbil, okamžitě jsem posbíral všechny trosky a omluvil se ti, Dano. Je mi líto této rozbité věci, proto jsem navrhl, abyste si cenu za úklid určili sami. Na svém profilu mám spoustu dobrých recenzí. Jsem si jist, že jsem odvedl skvělou práci, ale velmi mě mrzí, že došlo k nespokojenosti. Ale děkuji Dana za tvůj komentář, i když je negativní, měj se hezky
Odpověď od hlídačky

Hana B.13/08/2023Úklid

Tetiana je velmi milá, spolehlivá, dochvilná, ochotná a pečlivá. S úklidem jsem naprosto spokojená, precizně provedený, domluvily jsme se bez problémů na dlouhodobé spolupráci a jsem za to velmi ráda. Mohu jedině doporučit!


Katarina C.11/08/2023Úklid

Paní Tetiana je milá, důsledná a šikovná. Domluvit se s ní dá i bez překladače. Doporučuji :)


Petra N.09/08/2023Úklid

Tetianu mohu po první zkušenosti doporučit - decentní, pracovitá, svědomita, milá, je snadné se s ní domluvit.


Adéla N.07/06/2023Úklid

Úklid byl proveden velmi pečlivě, těším se na pravidelnou spolupráci a moc doporučuji 🙏🏻


Tereza G.14/05/2023Úklid

Slečnu mohu jen doporučit. Krásně a rychle nám uklidila. Objednám určitě znovu.


Tereza K.14/05/2023Úklid

Tetiana byla milá a pečlivá. Úklid proběhl podle mých představ.


Andrea R.11/05/2023Úklid

Byli jsme z úklidu nadšeni. Velmi precizně provedeno. Slečna milá, ochotná, skromná, svědomitá a hlavně pracovitá.

Můžeme jenom vřele doporučit.


Matouš P.09/05/2023Úklid

Paní Tatiana byla dochvilná a uklidila důkladně, první návštěva tedy zcela ke spokojenosti a domlouváme se na pravidelné návštěvy.


Pavlína H.08/05/2023Úklid

Paní Tetiana dorazila přesně a perfektně zvládla úklid celého domku. Je to milá a energická žena a oceňuji, že vymetla všechny kouty a uklidila pečlivě. Budu ráda za dlouhodobou spolupráci.


Pavlína Z.04/05/2023Úklid

S Tetianou jsme velmi spokojeni, pravidelně u nás uklízí. Je ochotná, milá a spolehlivá. Mohu jen doporučit.


Vojtěch P.04/05/2023Úklid

Tetiana je precizní, pečlivá a spolehlivá. Pravidelně u mě uklízí už několik měsíců a vždy jsem naprosto spokojený, rozhodně bych sám tak dobře nikdy uklidit nezvládl. Výborná a bezproblémová komunikace, rychlá domluva, ochota a vstřícnost, já tady nemůžu nic vytknout. Můžu jedině doporučit! Děkuji!


Eva K.03/05/2023Úklid

Tetiana je spolehlivá a pracovitá. Pravidelně nám uklízí byt a jsme spokojení. Komunikace není problém - Tetiana umí pracovat s on-line překladačem.


Michaela N.03/05/2023Úklid

Se slečnou Tetianou jsem se velmi ráda domluvila na pravidelný úklid. Je moc milá, spolehlivá a pečlivá. Práce jí jde od ruky. Mohu jen doporučit. Domluvily jsme se i bez překladače.


Zuzana F.22/04/2023Úklid

Velmi - vše jak má být a rychle a dobře.


Daniel P.25/02/2023Úklid

Oceňuji Tetianinu důkladnost a pracovitý postoj k práci: když měla něco hotové hned se přišla zeptat, co má dělat dál. Je vidět, že už má zkušenosti, práce jí šla pěkně od ruky. Domluva s překladačem byla v pohodě, jen si moc nepopovídáte.


Silvie K.29/01/2023Úklid

Slečna Tetiana je velmi pečlivá, komunikace s ní je naprosto bez problémů. Vše proběhlo podle mých představ, určitě doporučuji.


Michaela B.21/11/2022Úklid

Paní Táňa už u mě byla dvakrát a jsme domluvené na další návštěvě. Sice nemluví česky, ale google translate funguje i na mluvené slovo. Vše uklízí precizně, pokud chci něco specifického, stačí říct. Je dochvilná a moc milá. Určitě ji doporučuji.


Petr Š.08/11/2022Jiné

Tetiana nám ve firmě velmi pomohla. Dorazila přesně podle domluvy a vše perfektně zvládla, děkujeme :-).


O mně

Dobrý den, Kvůli válce na Ukrajině a okupaci mé rodné Chersonské oblasti jsem byl nucen se přestěhovat na bezpečné místo, takže jsem skončil s rodinou v České republice v Praze. Mohu Vám uklidit byt, vytřít prach, vysát, vytřít podlahy, umýt okna, umýt koupelnu a WC, vyžehlit prádlo, bydlím na Praze 10. Alergie na zvířata nemám. Rád vám pomohu.

Dostupnost

Jsem k dispozici denně od 8:00 do 16:00.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Ruština

Ruština Čeština A2. Rozumím a mluvím trochu česky

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10