Monika
13 hodnocení
 • 36 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 87 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 16 hodinami
 • Odpovídá do: 6 hodin
 •  Masarykova škola práce Letovice
 •  Mytí oken
 •  Mytí auta
Jazyky

Monika B.

210 Kč/h

 • (13)
 • 36 roků
 • covid-19 vakcína

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Daniel V.28/08/2023Úklid

S Monikou jsme se domlouvali na úklidech bytu už měsíc dopředu. Jednalo se o specifický úklid mezi odjezdy a příjezdy hostů bytu, který pronajímáme přes turistům v době naší dovolené, takže jsme neměli ani možnost se osobně setkat. Všechny informace ohledně našich požadavků a způsob převzetí klíčů jsme domluvili jen po telefonu. Monice jsme se jen připomněli 2 dny předem. Dorazila vždy v domluvený den a čas, byt bezvadně uklidila a připravila pro nové hosty, klíč vrátila na domluvené místo. Vše na 100%, domluva, úklid, uschování klíče, i další domluvené detaily. Můžeme jen doporučit, spolehlivá, komunikativní slečna, určitě se na ní budeme obracet znovu.


Irena W.03/07/2023Úklid

Monika came exactly on time. She is dependable, kind and hard working person. I will be hiring her again.


Marie R.19/06/2023Úklid

Slecna byla u me na uklid a umyti oken prvne. Domluva s ni byla od zacatku rychla, vstricna a zodpovedna. Jeji profesionalni pristup k praci se potvrdil i po prichodu do bytu na cas. Rychle se zorientovala ve vsem co bude potreba udelat a hned se pustila do prace. Vse peclive a pritom rychle uklidila. Navic je velmi prijemna.


Hana P.12/06/2023Úklid

Slečna Monika přišla včas (dokonce o 5 min. dříve). Byla u nás poprvé, ihned zmapovala kolik máme oken a skel a pustila se do práce. Měla umyto ještě dříve než byl domluvený čas, tak jsem jí poprosila ještě o umytí sprchového koutu. Během úklidu jsme si i hezky popovídaly. Za mě bylo vše na jedničku 😊👍🏼


Eva A.30/05/2023Úklid

Paní Monika byla dnes u nás poprvé na úklidu RD. S úklidem jsme velice spokojení, na čem jsme se domluvily, to bylo bez problému uděláno. Domluvily jsme se na pravidelném úklidu.


Karolína Š.28/05/2023Úklid

Monika u mě byla uklidit byt a byla jsem maximálně spokojená. Mohu jen doporučit. Velmi jsem ocenila její preciznost a smysl pro detail. Nic nevynechala a byla rychlá. Vysoce doporučuji!


Iva P.24/05/2023Úklid

Mohu jen doporucit. S Monikou se urcite nevidime naposledy.


Marie G.05/05/2023Úklid

S paní Monikou jsem moc spokojená, vše je krásně čisté. Při odchodu si ještě všimla trochu prachu na lustru a vrátila se ho utřít :-)
Budu ráda za další výpomoc!
Děkuji!


Mariana L.04/05/2023Úklid

Slečna Monika bola veľmi milá, krásne a dôsledne mi uklidila byt po maľovaní. Prijemne sme v rámci uklidu trochu konverzovali a z celkového uklidu som mala veľmi pozitívny pocit takže som bola so slečnou Monikou veľmi spokojná :)


Irena K.03/05/2023Úklid

S paní Monikou jsem byla moc spokojená. Domluva byla výborná, paní Monika je velmi příjemná a komunikativní, dorazila přesně na čas a perfektně uklidila domluvenou část. Dokonce se vrhla na vršek kuchyňských skříněk, na které jsem se už pěkně dlouho nedostala a s kterými jsem původně ani nepočítala. Zůstala i o něco déle, neboť úklid byl docela náročný. Doporučuji a paní Monice děkuji.


Klári S.29/03/2023Úklid

S paní Monikou proběhla velmi blesková a jasná domluva. Úklid trval cca 3 hodiny a včetně umytí oken pečlivě uklizený celý byt. Doporučuji :-)


Aneta K.26/03/2023Úklid

S úklidem jsem byla moc spokojená. Monika je milá a pečlivá. Skvěle odvedená práce. Určitě doporučuji


Christian T.23/03/2023Úklid

Arrived on time, was very friendly, good English and an energetic worker! Made do when some supplies were missing. Would happily have her back for more work and would recommend her to anyone :)


O mně

S úklidem se setkávám každý den jak ve své domácnosti, tak domácnostech jiných lidí. Zkušenosti mám jak v domácnostech, hotelích tak i v kancelářích. Ve Vaší domácnosti Vám ráda zajistím běžný úklid jako je utíraní prachu, vysátí, vytření podlah, vyprání a vše co běžný úklid splňuje. Jako svou silnou stránku beru preciznost, takže prach za televizním stolkem Vám opravdu nezůstane. Při úklidu vždy používám Vaše prostředky. Moje hodinnová sazba je 210- Kč/hodina a nerozlišuji jestli se jedná o úklid bytu či například umytí oken.Momentálně preferuji úklid domácností nebo krátkodobých pronajmů nebo kanceláří, ale bohužel už nemám kapacitu pro pravidelné úklidy(1xtýdně).Dále bych Vás poprosila, protože se dopravuji MHD, aby jste měli pochopení pokud Vaši nabídku odmítnu pokud je to hodinu od mého bydliště. Děkuji za přečtení a budu se těšit na případnou spolupráci. Monika

Dostupnost

Jsem k dispozici dny od 8 do 17.00.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Slovenština

Fotografie

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10