Valéria
5 hodnocení
  • 56 let
  • Ostrava
  • Kontaktovalo ji už 147 uživatelů
  • Aktivní před asi 2 měsíci
  •  obchodní škola
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Šárka A.26/05/2021Úklid

S úklidem i přístupem jsem byla velice spokojená.
Andělová


Lenka S.05/01/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Byli jsme moc spokojení, paní Valerie byla příjemná, milá společnice pro naší babičku, bezproblémová domluva.


Zita Ř.18/05/2019Úklid

Nespolehlivá, za mě velké zklamání. Působila důvěryhodně, ale pozor - zdání klame ☹️

Dovoluji si reagovat na tento koment. Mrzí mne zvláště proto, že jsme se s paní nikdy osobně nesetkaly, nikdy jsem u ní nepracovala a komunikace mezi námi probíhala pouze přes sms. Připouštím, že v komunikaci mohl vzniknout problém, neboť v době prvního kontaktu na začátku dubna přes telefon, jsem byla dlouhodobě nemocná a z tohoto důvodu jsem si opomněla uložit jméno klientky. Její telefon není ani na Hlídačkách.cz. Po nemoci jsem ji proto kontaktovat nemohla. Za toto pochybení jsem se paní omluvila přes email a navrhla jí osobní schůzku. Na nabídku nereagovala. Protože jsem ze strany zájemkyně nebyla kontaktována po dobu cca měsíc a půl, došla jsem k závěru, že si našla někoho jiného. Až v květnu zveřejnila svůj komentář. Ten, jak se ukázalo, nesměřuje k mé práci, ale zádrhelu v komunikaci. Za což se ještě jednou paní Řezáčové omlouvám.
Odpověď od hlídačky

Marie P.30/06/2018Úklid

Velmi spokojená. Na paní Valérii je spolehnutí. Pracuje kvalitně.


Michaela B.05/08/2017Úklid

Spolehlivá, milá, spokojenost


O mně

Mám dlouhodbé zkušenosti s uklízením v rodinách.jednorázové i pravidelné. Jde o běžný úklid nebo generální dle zadání. Možno i po malířích , cena za úklid je ovšem vyšší. Mám ráda pořádek kolem sebe a hlavně čistotu. Z pracovní činnosti vyjímám mytí oken,která jsou špatně dostupná či poškozená.
Cena za běžný úklid se odvíjí od míry zašpinění od 300 Kc za hodinu.Rodinny dům od cca 1700 -2000 Kč. Byt od 1300 Kč dle velikosti.Garantuji dokonaly uklid. Mým mottem je pečlivost. Pracuji nárazově i o víkendech..Jsem spolehlivá a flexibilní.Upředňostňuji Ostravu a blízké okolí.
Děkuji za odezvu.Valérie

Dostupnost

Víkendy mohu hlídat celodenně i v noci,nebo dle potřeby. Prozatím i ostatní dny , nebo dle domluvy.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Ruština a Slovenština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Moravskoslezský » Ostrava » Ostrava » Mariánské Hory a Hulváky » OstravaKde také bývám: Moravská Ostrava a PřívozK zastižení jsem v Ostravě.