image

110 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 90 uživatelů
  • Aktivní před 24 hodinami
  •  obchodní škola
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Lenka S.05/01/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Byli jsme moc spokojení, paní Valerie byla příjemná, milá společnice pro naší babičku, bezproblémová domluva.


Zita Ř.18/05/2019Úklid domácnosti

Nespolehlivá, za mě velké zklamání. Působila důvěryhodně, ale pozor - zdání klame ☹️

Dovoluji si reagovat na tento koment. Mrzí mne zvláště proto, že jsme se s paní nikdy osobně nesetkaly, nikdy jsem u ní nepracovala a komunikace mezi námi probíhala pouze přes sms. Připouštím, že v komunikaci mohl vzniknout problém, neboť v době prvního kontaktu na začátku dubna přes telefon, jsem byla dlouhodobě nemocná a z tohoto důvodu jsem si opomněla uložit jméno klientky. Její telefon není ani na Hlídačkách.cz. Po nemoci jsem ji proto kontaktovat nemohla. Za toto pochybení jsem se paní omluvila přes email a navrhla jí osobní schůzku. Na nabídku nereagovala. Protože jsem ze strany zájemkyně nebyla kontaktována po dobu cca měsíc a půl, došla jsem k závěru, že si našla někoho jiného. Až v květnu zveřejnila svůj komentář. Ten, jak se ukázalo, nesměřuje k mé práci, ale zádrhelu v komunikaci. Za což se ještě jednou paní Řezáčové omlouvám.
Odpověď od hlídačky

Marie P.30/06/2018Úklid domácnosti

Velmi spokojená. Na paní Valérii je spolehnutí. Pracuje kvalitně.


Michaela B.05/08/2017Úklid domácnosti

Spolehlivá, milá, spokojenost


O mně

Mám dlouhodbé zkušenosti s uklízením v rodinách.jednorázové i pravidelné. jde o běžný úklid,ale také po malířích či zednících.Mám ráda pořádek kolem sebe a hlavně čistotu. Z pracovní činnosti vyjímám mytí oken,která se otevírají ven či jsou extrémně vysoká.
Cena za běžný úklid se odvíjí od m2 plochy. Generální a sváteční úklid je s přirážkou. Okna se oceňují zvlášť. Vždy zhodnocuji náročnost úklidu. Věřím, že se dohodneme.Pracuji nárazově i o víkendech.Pracovala jsem např. v domácnosti právníka či univerzitního profesora. Volejte..Jsem spolehlivá a flexibilní.Upředňostňuji Ostravu a blízké okolí.

Kdy má čas

Víkendy mohu hlídat celodenně i v noci,nebo dle potřeby. Prozatím i ostatní dny , nebo dle domluvy.Kalendář naposledy aktualizován před 24 hodinami
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Ruština a Slovenština

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Mariánské Hory a HulvákyKde také bývám: Moravská Ostrava a PřívozK zastižení jsem v Ostravě.