image

100 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 20 rodičů
  • Aktivní před 7 dny
  • Odpovídá do: 11 hodin
  •  Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
  • Kurz první pomoci
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Hodnocení

jolana b. 5. listopad 22:19Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Ráda bych se touto cestou podělila o zkušenosti s Verčou. T.č. se s Verčou známe asi půl roku. Přes prázdniny k nám docházela na hlídání i 3 x týdně. Máme 1,5 letá dvojčata a dcerku 7 let. Všichni ji máme moc rádi. Verča má obrovský talent a cit pro komunikaci s dětmi tohoto věku, dokáže jednat samostatně a předvídat situace, zároveň však respektuje náš - resp. můj - mateřský přístup k dětem. Nesoudí, nerozdává nevyžádané rady. Je tu pro vás, aby vám pomohla. Práci s dětmi si užívá. A ony to cítí. Zázrak. Je velmi spolehlivá, neuvěřitelně skromná, milá a pracovitá, diskrétní. Často jsme ji požádali i o úklid v domácnosti a vše vždy proběhlo v pořádku. Je pro mne velkou úlevou vědět, že se na Verču mohu spolehnout. Když nebyla Veronika k dispozici, pozvala jsem si na pomoc někoho jiného, nebo jsem tu měla i výpomoc kamarádek - ale Verča je pro nás nenahraditelná. Doufáme, že Verča na nás nezapomene a bude nás navštěvovat i v budoucnu. Je to totiž skvělá teta. (Dcerka souhlasně a s úsměvem kývá...:)


Stanislav A.31. říjen 12:10Úklid domácnosti

S Verčou jsme se domluvili již na pravidelném úklidu. Je opravdu pečlivá. Za nás doporučujeme a děkujeme Verče za pomoc!


O mně

Uklízím ráda, asi jako každá žena, a baví mě, když je všude čisto a pořádek. Nedělají mi problém domácí práce, jako je žehlení, luxování, mytí oken, auta, utírání prachu. Několikrát do roka jezdím za dědou na chalupu a celou ji uklízím. Od mytí oken, utírání prachu, luxování, mytí kuchyně, koupelny a WC, až po sekání trávy. Ráda Vám pomohu s úklidem. Zkušenosti s úklidem v cizí rodině mám. (Přes týden jsem v Ústí nad Labem, o víkendu ve Frýdlantě.)

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Němčina

Na střední škole jsem odmaturovala z německého jazyka. V Německu bych se dorozuměla. Řekla bych, že jsem na pokročilejší úrovni jazyka.

Kurzy

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Frýdlant,Kde také bývám: Praha 8Preferuji nyní Liberec a Frýdlant, občas Praha. :)