image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 70 rodičů
 • Aktivní před asi 2 hodinami
 • Odpovídá do: 6 hodin
 •  Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
 •  Univerzita Jana E. Purkyně, Ústí nad Labem
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
Jazyky

Veronika M.

 • (2)
 • 24 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Hodnocení

jolana b.05/11/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Ráda bych se touto cestou podělila o zkušenosti s Verčou. T.č. se s Verčou známe asi půl roku. Přes prázdniny k nám docházela na hlídání i 3 x týdně. Máme 1,5 letá dvojčata a dcerku 7 let. Všichni ji máme moc rádi. Verča má obrovský talent a cit pro komunikaci s dětmi tohoto věku, dokáže jednat samostatně a předvídat situace, zároveň však respektuje náš - resp. můj - mateřský přístup k dětem. Nesoudí, nerozdává nevyžádané rady. Je tu pro vás, aby vám pomohla. Práci s dětmi si užívá. A ony to cítí. Zázrak. Je velmi spolehlivá, neuvěřitelně skromná, milá a pracovitá, diskrétní. Často jsme ji požádali i o úklid v domácnosti a vše vždy proběhlo v pořádku. Je pro mne velkou úlevou vědět, že se na Verču mohu spolehnout. Když nebyla Veronika k dispozici, pozvala jsem si na pomoc někoho jiného, nebo jsem tu měla i výpomoc kamarádek - ale Verča je pro nás nenahraditelná. Doufáme, že Verča na nás nezapomene a bude nás navštěvovat i v budoucnu. Je to totiž skvělá teta. (Dcerka souhlasně a s úsměvem kývá...:)


Stanislav A.31/10/2017Úklid domácnosti

S Verčou jsme se domluvili již na pravidelném úklidu. Je opravdu pečlivá. Za nás doporučujeme a děkujeme Verče za pomoc!


O mně

Dobrý den, jmenuji se Veronika. Vystudovala jsem na pedagogické škole v Liberci obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Měla jsem delší dobu praxi ve školce, kde jsem si děti oblíbila. Baví mě s nimi zpívat, cvičit, malovat či kreslit nebo chodit na procházky a povídat si s nimi. Dostudovala jsem na vysoké škole v Ústí nad Labem magisterský obor, na pedagogické fakultě, a to v oblasti speciální pedagogiky - logopedie. Mám mladší sestru, se kterou ráda hraji deskové hry nebo chodíme do přírody a sportujeme. Mám ráda hudbu, knihy, sport a hraji pro radost, teď už spíše jen příležitostně, na klavír a flétnu.
Upřednostňuji spíše časy a data hlídání po vzájemné dohodě. Zkušenosti s hlídáním cizích dětí mám.
Nyní pracuji ve školce a jako speciální pedagog v SPC. Věnuji se logopedii.

Kdy má čas

Mohu spíše úterky, středy a čtvrtky odpoledne, po vzájemné domluvě.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

2 roky

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

5 let

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Alergie na potraviny a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Věnuji se logopedii.

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 8Kde také bývám: Praha 1Po domluvě by bylo možné hlídat úterky, středy či čtvrtky v odpoledních hodinách. Okolí Národního divadla, anebo Kobylisy.