image

100 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 39 uživatelů
  • Aktivní před 4 měsíci
  •  SPŠ stavební
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Hodnocení

S R.11/05/2018Úklid domácnosti

Bohužel paní není příliš spolehlivá. Byly jsme domluvené na úklidu 1x týdně. Za 6 týdnů 3x zrušený domluvený úklid a to buď pozdě večer před úklidem a nebo ten den ráno. Chápu, že se může něco stát, ale asi ne takhle často. Navíc jsme v inzerátu uvedli, že sháníme paní na dlouhodobou spolupráci a po třech návštěvách paní řekla, že bude s úklidy končit. Úklid jako takový tak na půl. Možná bude paní fajn na hlídání, ale úklidy bohužel moc ne.


Bohdana K.17/03/2018Úklid domácnosti

Neuvěřitelně milá a pečlivá, chápavá a přesná. Děkuji!


O mně

Dobrý den; vzhledem k vážnému úrazu mojí dcerky; kdy šlo o život; se změnily moje možnosti; kdy jsem v květnu 2018 musela přestat s pravidelnými úklidy. Omlouvám se za chaos; který vznikl v pravidelných úklidech. Nabízím stále možnost úklidu nárazového nebo např. 1x za měsíc.
Jsem maminka pěti dětí, z toho jsou dvě již dospělé a samostatné. Dosud jsem pracovala na více místech v republice; naposledy v Praze. Mám proto mnoho zkušeností jako hospodyně. Zde není počet mých dětí na překážku; ale naopak je oceněn:-). Navíc- zůstala jsem před časem s dětmi sama a to ze mě udělalo silnou ženu; která dobře zvládá těžké situace. Zvládám bez řečí požadavky na pedanský pořádek i vyklízení letitého velkého nepořádku. Ctím soukromí, i jakkoli odlišné od standartu, zdravotní problémy, umělecké i náboženské projevy; samozřejmostí je mlčenlivost. Mým koníčkem je žehlení. Dělám všechnu práci i velkou špínu, úklid po malování; práci na zahradě či mytí oken; povlíkám postele; věším záclony; mohu i vařit. Mám ráda děti i zvířátka a mohu se současně postarat také o ně. Od podzimu 2018 pracuji jako osobní asistentka u seniorů a nemocných a mohu nabídnout jen pár hodin měsíčně. Odměna za běžný úklid 100 Kč za h., při velké špíně je fér odměnu navýšit až na 150 Kč za h.

Kdy má čas

Dobrý den, nabízím nahodilý úklid a nahodilé, tedy nárazové, hlídání dětí či mazlíčků. Jsem maminka samoživitelka, takže se mi přivýdělek velmi hodí, ale potřebuji k tomu stabilní příjem. Pravidelný úklid 1x za 14 dní je v pořádku.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Plzeň 1