image

120 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 16 uživatelů
  • Aktivní před 16 dny
  •  Zdravotnická škola Kladno
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Hodnocení

Katarína K.15/01/2020Úklid domácnosti

Velmi neseriózní jednání. Slečna Veronika po osobním setkání, na kterém byla i její maminka a na kterém jsme se společně domluvili na hlídání a úklidu i způsobu jakým bude prováděn spolu s termínem nástupu, nakonec v esemeskách vše odvolala bez udání jakéhokoliv relevantního důvodu. Na slečnu Veroniku jsme spoléhala a počítala sni. Nebyla ochotna dát kontakt ani na maminku, se kterou jsem byla domluvená a se kterou jsme si "padly do oka" , že bude chodit hlídat a uklízet i ona ( sama bez dcery). Důvody nepředání kontaktu byli taky chabé. Měla jsem pocit, že úklid na rozdíl od hlídání by pro slečnu Veroniku byl náročný, že se jí pracovat v podstatě nechce. Je otázka proč potom na portálu |odkaz skryt| má nabídku úklidu... Hlídání v našem případě (dvojčata) by bylo taky pracné a tak od toho ustoupila, i když uvádí, že hlídá i tři děti najednou.
Tuto hlídačku a uklízečku nemohu doporučit.

Pokud pro Vás není relevantní důvod lepší nabídka v místě mého bydliště, o které jsem se mimochodem zmiňovala na osobním setkání tak po tom tedy nevím co by to bylo. Navíc i některé Vaše informace nebyli úplně souhlasný s realitou, pro příklad hlídání pár hodin týdně, ze kterých na konec vzniklo několik dní týdně...Kontakt na maminku jsem Vám nedala, protože jsem věděla, že beze mě by k Vám nejezdila i jsem Vám to napsala (psala jsem Vám to proto, protože jste mi nezvedla telefon) do oka padla tak možná ona Vám :D ;) a také doufám, že všichni víme, že čísla se nerozdávají cizím lidem jen tak na požádání. Nicméně i tak děkuji za další hodnocení, já mám klientelu a maminky, které o mě vědí a jsou se mnou spokojeni, což si myslím, že i na základě jejich hodnocení jste měla zájem o hlídání. A to, že se mi nechce pracovat je tedy velmi úsměvné.
Odpověď od hlídačky

Vanda M.27/06/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Skvělá a milá slečna, na kterou se mohu vždy spolehnout s plnou péčí o mého synka, od cca 1. roku života, perfektní péče a velmi milý a přátelský přístup :) doporučuji velmi :)


Kateřina N.14/05/2019Úklid domácnosti

S paní Veronikou M. byla rychlá a příjemná komunikace, pomáhala mi s úklidem. S jejím přístupem i odvedenou prací jsem moc spokojená. Doporučuji spolupráci s ní.


Jindřiška H.05/10/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Veronika, je flexibilní, syn si ji hned zamiloval, s dětmi to umí, má přirozený respekt. Můži jen doporučit.


O mně

Mé zkušenosti s úklidem v cizích rodinách jsou bohužel minimální ale jsem zodpovědný, svědomitý, cílevědomý a pracovitý člověk a dělám vše jak nejlépe umím.

Kdy má čas

většinou můžu po-ct v dopoledních hodinách az do večera


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

anglický jazyk - začátečník

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Slaný, Středočeský krajKde také bývám: Louny, Ústecký krajjsem dostupná na všech místech