image

250 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 27 uživatelů
  • Aktivní před 24 hodinami
  • Odpovídá do: 3 hodiny
  •  střední obor gastronomie a management
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Hodnocení

Victoria P.31/07/2020Úklid domácnosti

Paní Markéta to opravdu umí. Je výborná, doporučujeme


Eva Š.11/06/2020Úklid domácnosti

Markéta byla první, koho jsem zde oslovila. Odpověděla ihned a ihned jsme se domluvily - původně na "obstarání" mého invalidního táty jednou týdně, zároveň jsme se ještě domluvily na úklid. Jsme nadšení z pečlivosti a přístupu...nadherně dokonale uklizeno, žádný detail nevynechala. Komunikace vynikající, vím ,že se mohu spolehnout a v klidu např.odjet na dovolenou. Markéta je velmi milá a spolehlivá, 100% doporučuji! Eva


Bonita R.06/03/2020Úklid domácnosti

Marketa did a beautiful job cleaning our home. It has not felt so nice in a long time. We appreciate it very much. We look forward to having her help again.


Helge B.01/03/2020Hlídání dětí - rodič na portále

We are booking Marketa regularly for taking care of our kids. Her childcare is on a very professional standard . She is able to respond emptahically to the needs of children. She is a `full service nanny´, that means that she is also doing the housekeeping incl. cooking. Her childcare also includes accompanying the children to appointments.

We are very satisfied with Marketa, also because she can do the communication that is related to everyday life (e.g. doctors, technicians and other service providers).


Vanessa M.14/02/2020Úklid domácnosti

Marketa came to clean my apartment for the 1st time today. All I can say is: OH MY GOD!! She is SO good and she has left my apartment spotless and smelling amazing!!
We've discussed about the amount of hours needed to clean and now I understand why she needs more time to clean... she literally will leave your apartment/ house incredibly clean.
I recommend her 100% for deep cleaning (she will make sure even the most hidden corner os clean!). Satisfaction guaranteed!


O mně

Vážení zájemci, jsem na této stránce nová,ne proto,že nemám zkušenosti, ale až nyní jsem se o ní dozvěděla. Jsem zkušená hospodyně. Zakládám si na kvalitě a úrovni mých služeb, jsem velmi precizní a perfekcionalista. Při úklidu je pro mě důležitá především kvalita a spokojenost klienta.
Pokud by jste měli zájem o recenze, jsem vám ochotna po domluvě s klienty, předat jejich telefonní kontakty k následným dotazům týkajících se úklidu.
Veškeré čistící přípravky a úklidové náčiní / mop, kbelík , smeták , vysavač atd. / má klient.
děkuji za zájem

Kdy má čas

Jsem zdravá, necestovala jsem do infikovaných zemí ani jsem se s nikým z této oblasti nesetkala. Při mé práci používám roušku a rukavice.
Im healthy, wasn ´t in contact with infected persons also was not in infected countires. I wear a veil and gloves.Kalendář naposledy aktualizován před 14 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina a Slovenština

Všechny jazyky, mám na komunikativní úrovni, v Německu jsem žila.

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2