image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 30 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 7 dny
 • Odpovídá do: 1 den
 •  OA Heroldovy sady
 • Kurz první pomoci
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Viktorie K.

 • (4)
 • 18 let
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Obchodní akademie Praha.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Anna H.28/11/2022Úklid domácnosti

Slečna pravidelně uklízí RD. Vše v pořádku, mohu jen doporučit.


Bára K.23/09/2022Opatrování mazlíčků

Slečna Viktorie si s naší kočičkou hned padly do oka, takže jsem mohla být v klidu, že bude v dobrých rukách. Dobré bylo, že Viktorie mohla hlídat i téměř tři týdny v kuse (obvykle obden). Za domluvený příplatek slečna Viktorie zalila i květiny v bytě a na balkoně.
Jen bych uvítala živější a aktivnější komunikaci. Když jsem o to ale požádala, zlepšilo se to.
Takže spokojenost.


Katerina C.15/09/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Slečnu Viktorii jsem oslovila, protože mě zaujal její profil a myslela jsem si, že by si s mými dětmi rozuměla. Ze začátku slečna mile komunikovala a domluvily jsme se, že přijde poznat moje děti a domluvit se, které dny by mohla děti vyzvedávat. V den příchodu najednou "onemocněla rýmou" a za dva dny napsala, když jsem se jí ozvala, že jí nevyhovují dny (přitom jsme se na žádné nedomluvily konkrétně. Psala jsem, že jsme flexibilní). Potřebuji mít jistotu, že paní/slečna hlídání neruší na poslední chvíli a tato komunikace ve mě bohužel nevyvolala důvěru.

Je mi líto, že jsme se s paní Kateřinou nedomluvili. Bohužel nám komunikace nefungovala od začátku. S paní Kateřinou jsme se seznámili ještě v srpnu, uvedla dny, ve které bude potřebovat pomoct. Byly jsme domluvené na konkrétní den, kdy se sejdeme. K mému zklamání paní Kateřina se více neozvala. Mezi tím jsem se začala domlouvat s jiným rodičem. Znovu se mi ozvala až v září, kdy mi začal školní rok. Přistoupila jsem na to, že bychom to mohli aspoň seznámit. Ale den před naším setkáním jsem onemocněla. Myslela jsem si nejdřív, že následující den mi nic nebude. Ale když jsem se ráno probudila s chřipkou a teplotou, tak jsem napsala paní Kateřině, že jsem nemocná a nemohu se s ní a dětmi sejít. Je samozřejmé, že nemocná nepůjdu hlídat, nebo se seznamovat s rodinou, neboť je nechci nakazit. O dva dny později mi paní napsala, že už jsem určitě zdravá a že se sejdeme, přitom já jsem byla stále nemocná, a proto jsem jí odřekla schůzku. Po začátku školního roku se mi zkrátil čas, který mohu věnovat práci. Napsala jsem tedy paní Kateřině, že mi dny nevyhovují, protože stále jsem počítala se dny, které paní uvedla ještě v srpnu. Nakonec jsem jí řekla, že budete lepší, když se domluví s jinou hlídačkou.
Odpověď od hlídačky

Jakub J.16/08/2022Úklid domácnosti

Dobrý den, Viktorku jsme oslovili ke spolupráci opakovaně. Pronajímáme byt a bylo třeba ho několikrát připravit pro nového nájemníka. Viktorie nám vždycky pomohla a byt perfektně uklidila včetně všech možných detailů, vyčistila troubu i lednici, umyla okna a všechno hezky uspořádala. Je na ní opravdu spoleh a mám v ní velkou důvěru, moc díky! Jakub


O mně

Úklid je nedílnou součástí našeho života. Potřebujete pomoct? Ráda Vám pomohu s vysáváním, vytíráním a leštěním podlah a povrchu, dezinfekcí koupelny a kuchyně. Nebojím se ani mytí oken nebo žehlení.

Kdy má čas

Mohu některá odpoledne, jelikož studuji, musím si práci přizpůsobit studiu. Na spolupráci se můžeme domluvit individuálně.Kalendář naposledy aktualizován před 19 dny

Jazyky

Čeština, Španělština a Ruština

Jazykové znalosti češtiny, ruštiny a ukrajinštiny mám na úrovni rodilého mluvčího. Španělština a angličtina na úrovni A2.

Kurzy

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brandýsek, Středočeský krajKde také bývám: Praha 1Jsem studentka, studuji na Praze 10, ale bydlím za Prahou, okres Kladno.