image

180 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 3 rodiče
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 30 minut
 •  SOU Potravinářské, Masérska škola nižší zdravotník
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborné učiliště potravinářské Střížkov. Kurz pro nižší zdravotnické pracovníky, obor Masér. Řidičský průkaz od roku 2008.

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

Chtěla bych moc doporučit paní Jitku na hlídání pejsků a zároveň jí i tímto ještě jednou poděkovat. Paní Jitka má skvělý přístup jak k pejskům, tak i k majitelům. Nejenom já, ale i můj pejsek byl velice spokojený, až se mu naposled nechtělo domů. Určitě to nebylo naposledy, co jsem se na paní Jitku obrátila. Markéta L.


Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

Moc doporučuji paní Jitku, která nám hlídala našeho jorkšíra. Hned bylo jasné, že s hlídáním má zkušenosti. Opravdu maximální spokojenost. Pavel F.


Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

Super zkušenost! S hlídáním i přístupem jsem byl moc spokojen. Paní je moc milá, vstřícná a bylo vidět, že psy miluje a má bohaté zkušenosti. O pejska bylo skvěle postaráno. Rozhodně doporučuju! Martin V.


Mariana S.24/11/2021Ověřovací centrum

S hlídáním našeho pejska u paní Jitky jsme nad míru spokojeni. Jitka je strašně hodná a moc ochotná, před hlídáním jsme se sešli, seznámili a pejska k ní dávali postupně na den, 2, 3, aby si zvykl. Hlídání trvalo 14 dní a nebyl jediný problém. To, jak se pejskovi věnovala, je neskutečné. Moc si ji a její dceru oblíbil. Chodily nám i fotky a každodenní zprávy, co je nového. Nikomu jinému bych pejska nesvěřila, protože vím, že Jitka je s pejsky nějak propojena a umí to s nimi. Vše bylo v naprostém pořádku a já jí moc děkuji za to, že když potřebuju, tak vím, že pejsek u ní bude v bezpečí. Tereza P.


O mně

Ahoj maminky a tatínkové, jmenuji se Jitka a mám 5ti letou dceru, kterou nade vše miluji ostatně jako všechny dětičky. Zkušenosti s dětmi mám jen s těmi svými, ale myslím si, že jako dvojnásobná vzorná maminka mám zkušenosti dostačující. Momentálně jsem s dcerou v domácnosti a ráda k sobě přiberu další dítko, aby vy jste mohli třeba pracovat. Zvládnu také občasné hlídání večer popřípadě v noci, aby jste si vy udělali krásný večer, pro dcerunku samozřejmě hlídání mám. Jinak mohu hlídat i u vás od 8:30 do 14:00 i to se dá zařídit :)Bydlím ve svém bytě a jako bonus máme 4 měsíční štěňátko, většina dětí štěňátka milují. Zaujala jsem vás? Pokud ano, neváhejte a napište mi, budu se moc těšit na oslovení z vaší strany.

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

žádná zkušenost

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9