image

100 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 88 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 9 dny
 •  kuchař-čišník
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu řídit
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Markéta T.

 • (8)
 • 27 let
 • 11 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vyučená v oboru Kuchař-číšník pro pohostinství. Řidičský průkaz skupiny B, B1 a AM, platný od 4. 5. 2015 - aktivní řidička.

Více...

Hodnocení

Lenka D.14/02/2018Ověřovací centrum

Markéta hlídala nepravidelně mojí dceru od půl ročního miminka až do 3 let . Moje dcera si jí velmi zamilovala nikdy jsme neměli sebemenší problém . Jako hlídačku jí mohu vřele doporučit.
Ludmila P.


Lenka D.14/02/2018Ověřovací centrum

Markétka zbožńuje děti je to na ní vidět . Můj syn (3) je velmi stydlivý a nedůvěřivý ale Markétka si velmi rychle získala jeho důvěru umí jeho i ostatní děti dokonale zabavit a má plno nápadů . Naopak já si na ní cením toho že je trpělivá a umí si udržet chladnou hlavu . Eva P.


Šárka V.09/05/2017Ověřovací centrum

Markéta T. nám hlídá dceru již několik měsíců, jsme s ní velmi spokojeni, je trpělivá, s dcerou si hezky hraje, ráda s ní chodí ven, není líná jí dávat na nočník, je flexibilní vůči našim požadavkům na dobu hlídání. Velice jí doporučujeme.

Karolína B.


Sára L.21/12/2016Ověřovací centrum

S Markétou T. jsme se poprvé společně sešli v kavárně s dětským hřištěm a už tehdy mi bylo jasné, že to Markéta s dětmi umí. Synové, kterým za normálních okolností chvilku trvá, než se seznámí, ji po prvním setkání přijali za dobrou kamarádku a vždycky se upřímně radují, má-li k nám přijít. I mé odchody u mladšího syna ( 2,5 let) probíhají naprosto bez problémů, protože ví, že se mu Markétka bude věnovat, povídat si, hrát...Oceňuji na ni zejména to, že podporuje u dětí jejich fantazii a není u ní problém si hrát s dětmi a hromadou kostek třeba na zloděje. Jindy mě zase překvapí, že s dětmi maluje obrázky vodovkami a schovají si je na "výstavu". Má hravou duši, proto ji mají děti rády. Já si cením i její spolehlivosti a dochvilnosti. Mám i větší pocit jistoty, když vím, že má kurz první pomoci. Takovou chůvu jsem si pro své syny přála, jsem ráda, že ji máme a můžu ji jen doporučit.

MUDr. Ivana S.


Šárka V.05/05/2017Ověřovací centrum

Markéta pro nás hlídala děti v roce 2016 - 2017, jak ve školce, tak v domácnosti.
Byla jsem s ní a s jejím přístupem velice spokojená.
U rodičů i dětí byla oblíbená.
Je zodpovědná, dochvilná, spolehlivá.
Děti si umí získat i se o ně dobře postarat. Je komunikativní, přátelská a loajální.
Mohu jí s čistým srdcem doporučit.

Pavla C.


Marie F.08/12/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Markéta se stará již měsíc o moji 3 měsíční holčičku. Hlídá jí několik dnů v měsíci. Péči o moje miminko zvládá s přehledem, klidem a profesionalitou. Holčičce se věnuje naplno. Malá je usměvavá a v noci pěkně spinká.
Je vidět, že Markéta si s ní celý den hraje, chodí s kočárkem na procházky, což některé chůvy nedělají. Chůvu Markétu mohu všem maminkám doporučit. Vaše dítě bude v perfektních rukách.


Denisa K.07/09/2016Ověřovací centrum

Markéta T. hlídala mojí dcerku přibližně od 1 roku do 2,5 let. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla naprosto spokojená. Markét si uchovala dětskou duši a proto si s dětma skvěle rozumí.
Ohledně výchovy se držela mých přání a způsobů. Nemá potíže při hlídání vícero dětí najednou. Je komunikativní , usměvavá, podnikavá, a fantasticky vaří. Navíc je flexibilní, což jsem velice ocenila, při lehce chaotickém způsobu našeho života. Moje dcerka se na Markét vždy těší a to je dle mého názoru to největší doporučení.
Zuzana M.


Denisa K.07/09/2016Ověřovací centrum

Markéta T. , mi pomáhala nárazově a velmi flexibilně s péčí o mé 3 syny (13,5,2). V době mé rekonvalescence po nemoci (cca 10 měsíců.) Její pomoc a vstřícnost mi velmi pomohla. Kluci si Markétu oblíbili a nadále v případě potřeby počítám s její pomocí .
Dana T.


O mně

Dobrý den, milí rodiče :-)
mám ráda děti proto s nimi i ráda trávím čas . S hlídáním dětí mám 7 letou zkušenost, začala jsem hlídat ve svých 9 letech kdy, jsem se starala o svou půl roční sestřičku kdy rodiče chodili do práce až do dnes kdy mám už vlastního cvrčka .
Mám kurz první pomoci u dětí . Řidičský průkaz skupiny B není problém děti vyzvedávat čí doprovázet do školy/školky autosedačku podsedák mám.
Ráda trávím volný čas v přírodě a taky se snažím s dětmi chodit hodně ven kde, vymýšlíme společně různé hry samozřejmě záleží na počasí když prší a jsme doma hodně zpíváme malujeme stavíme lego záleží taky na dítěti co ho baví :-) moje zájmy jsou focení malování, čtení, hraní divadla ,vaření (není problém po domluvě s domácími obědy,svačinou) psychologie, lidi kolem sebe. Hraju na hudební nástroje zobcová flétna a nyní se učím na piano.
Ráda studuji pedagogiku můj sen je časem založit soukromou školku.
Myslím že i my dospělí se máme od dětí čemu přiučit .

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

6 let

předškoláci

5 let

dětský školní věk

7 let

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Němčina

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: České Budějovice, Jihočeský krajKde také bývám: Český Krumlov, Jihočeský kraj