image

180 Kč/hod

 • Kontaktoval ji už 1 rodič
 • Aktivní před 2 dny
 •  vyučena kuchařka s maturitní zkouškou Provoz Cest ruchu
 •  ne
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Iva S.

 • (1)
 • 52 let
 • 31 let zkušeností s hlídáním

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

O mně

Jmenuji se Iva. Dětem se pracovně věnuji pět let. S dětmi pracuji na ŽL. Jsem mámou dvou dospělých dětí a poprvé babičkou. Plním si sen od chvíle, co jsem se rekvalifikovala na Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.
V počátku moji službu vyhledaly rodiny s dětmi se speciálními potřebami a já jsem se začala více vzdělávat, a zajímat o problematiku neurovývojových poruch. Stala jsem se asistentkou pedagoga, pracovala jsem v MŠ jako ŠA a nyní jsem na škole základní jako AP. Mimo rodinu nejčastěji hlídám batolata, ale obstarávala jsem od 2 měs. miminka až po slečnu 14 let. V době relaxace dětí mohu po dohodě pomáhat v domácnosti. Při pobytu v jiné rodině se věnuji i zvířátkům. Moje vybavení pro hry a podporu vývoje dětí je nadstandartní a srovnatelné se školkou. Zkušenosti mám i z hlídání na svatbách. Děti odrůstaji, rodinkám se mění plány 🤗. Já i nadále čekám na nabídku snů. Dlouhodobá pravidelná spolupráce, snad se potkáme 👋.
Dlouhodobá spolupráce zatím nejdelší čtyři roky chlapeček s vývojovým postižením (zde fota nemám),
další víc jak tři roky, teď už i s druhým sourozencem (v rodině i u mne, občas výlet divadélko, občas ve společnosti neokoukaných kamarádů),
potom více jak dva roky v rodince hlídání 1x za týden + následně smluvené hlídání společně se sousedovic slečnou.
A dva roky hlídání dvojčátek 2x týdně (po těch se mi opravdu stýská).
Přibližně patnáct rodin v blízkém i vzdáleném okolí využilo mou službu většinou na rok, některé se stále nárazově hlásí, a hlídám třeba když rodiče jedou do Prahy do divadla. Pár fotek i zde v galerii.

Kdy má čas

Aktuálně mohu přibrat Vaše ratolesti na SPOLEČNÉ HLÍDÁNÍ už jen u mne každé PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ ODPOLEDNE. Taxu za tuto formu hlídání samozřejmě zvýhodňuji, protože se každému dítěti nemohu věnovat na 100%. Kontaktujte mne nejlépe po 13h nebo emailem. Krátkodobě uvolněné termíny (lázně, rehabilitační pobyty, dovolené) zveřejňuji na své stránce Chůva Iva na f.b.Kalendář naposledy aktualizován před 2 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

5 let

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Problémy s viděním a Speciální potřeby

PAS, Disfázie, Westův syndrom, ADHD.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Tvoření doplňků, dekorací. Příroda. V poslední době jóga.

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Slovenština

Aktivně čeština. Nepoužila jsem téměř nikdy němčinu, ze které jsem maturovala. Anglicky jsem se učila před cca čtyřmi roky. Později jsem hlídala v bilingvní aj/čj rodině, kde potřebovali hlavně češtinu. Rozumím dobře slovensky a dobré základy mám z ruštiny.

Kurzy

Kurz první pomoci jsem absolvovala v rámci rekvalifikace na chůvu. Jsem lektorkou Kojeneckých masáží IAIM. Mám osvědčení z kurzů a přednášek na téma předškolní děti, neurovývojové poruchy, ADHD, Aplikovaná behaviorální analýza.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Mnichovo Hradiště, Středočeský krajKde také bývám: Všeň, Liberecký krajHlídám nejen doma ve Lhoticích, a protože jsem mobilní jezdím do rodin v Pískové Lhotě, na Všeni, v Mnichově Hradišti, v Michalovicích a jinde.