Daniela
3 hodnocení
 • 3 roky zkušeností s hlídáním
 • 21 let
 • Brno
 • Kontaktovalo ji už 26 rodičů
 • Aktivní před 3 dny
 • Odpovídá do: 5 hodin
 •  Slezské gymnázium Opava
 •  Filozofická fakulta, Obecná pedagogika
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Filozofická fakulta MU obor Pedagogika - student, Slezské gymnázium Opava

Ověřen e-mail a telefon

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Adéla K.05/04/2024Opatrování mazlíčků

Daniela mi hlídala malého tříletého pejska Donnyho. Nemůžu jí dostatečně vynachválit:) Nachodila s ním spoustu kilometrů, posílala fotky, ze kterých bylo vidět, že se má Donny moc krásně! Bez problému zvládla všechny jeho nálady a postarala se o něj moc hezky. Můžu jedině doporučit!:)


Katka T.03/04/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Danielka pravidelně hlídá našeho 3-letého syna. Vždy, když se vracím z práce domů, už z chodby slyším, jak se oba skvěle baví a smějí se. Na tetu se pokaždé těší a často vypraví příhody, které společně zažili. Bez problémů malého zvládá i uspat, což je u nás doma téměř nadlidský úkol. Danielka je spolehlivá, na čem se domluvíme bez vyjimky platí. Je přátelská, milá, nekonfliktní a má krásný vztah k dětem.
Za dobu, co je Danielka u nás, už není “jen” tetou na hlídaní, ale i rodinnou známou, s níž si vždy i po hlídání rádi povídáme.
Právě jsem se ptala, co by o ní řekl náš syn. A tady je odpověď: “Teta Danielka je milovaná. (A kdo ji miluje?). Přece já!”


Eva D.30/03/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Daniela k nám už rok chodí na školní přípravu mých dvou specifických dětí. Je jedním slovem skvělá. Doufám, že nám ještě chvilku nedá košem, protože najít tak trpělivou a splehlivou pomocnici je velice těžké. Je přátelská, milá, komunikativní a důsledná. Ač její příchod znamená pro děti učení a přípravu do školy, vždycky se na ni těší a společně zvládnou úkoly, logopedii i cvičení na klavír. Mohu ji tedy více než doporučit.


O mně

Jmenuji se Daniela a je mi 21 let. Vystudovala jsem Slezské gymnázium v Opavě. Momentálně studuji na Masarykově univerzitě obor obecná pedagogika. Hlídáním dětí se zabývám už od prvního ročníku střední školy, kdy jsem chodila každý týden pomáhat do MŠ pro postižené děti. Už několik let dělám vedoucí na táborech pro děti z pěstounských rodin, ale i pro obyčejné děti bez větších potřeb. O víkendech jsem hlídávala děti z pěstounských rodin, kde jsem musela absolvovat školení a psychotesty. Hlídávám děti zhruba od 2 do 15 let. Zatím se mi nestalo, že bych si s nějakým dítětem nerozuměla a byl by mezi námi problém. Těším se na případné nabídky hlídání i doučování!

Dostupnost

celý týden dle domluvy


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

3 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Hraní divadla, stolní hry, aktivity venku, vyrábění, tvoření, naučné slovní hry

Jazyky

Čeština, Španělština a Slovenština

S angličtinou jsem na tom poměrně dobře, mám odmaturováno, takže mám automaticky úroveň B2, certifikát na vyšší úroveň jsem si zatím nedělala. Španělštinu mám taky odmaturovanou, doučování bych zvládla, ale na certifikát se zatím nechystám.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Jihomoravský » Brno-středKde také bývám: Vítkov, Moravskoslezský krajJsem hlavně v Brně.