image

110 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 11 rodičů
 • Aktivní před asi 8 hodinami
 •  Střední zdravotnická škola Nymburk
 •  Jihočeská univerzita, pedagogická fakulta, obor psychologie
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Nikola L.

 • (1)
 • 21 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Modrákovi28. srpen 23:09Hlídání dětí - rodič na portále

Nikol je jednoznačně úžasná. Naši klučíci (8 a 6 let) si ji hned na poprvé oblíbili a stala se jejich starší kamarádkou. Domluva je vždy perfektní a bezproblémová. Nikol se o děti dokáže postarat se vším všudy a hlavně-ani já, ani manžel jsme dětem za celou dobu ani trochu nechyběli.


O mně

Drazí rodičové,
jmenuji se Nikola. Jsem dvacetiletá studentka druhého ročníku psychologie na Jihočeské univerzitě. Už od střední pracuji s dětmi, své zkušenosti s dětmi jsem začala získávat jako pomocnice na dětských akcích nebo prácí na dětských táborech. Na táborech jsem si prošla práci praktikantky, pomáhala jsem děti vykoupat, nakrmit, přečíst pohádky. Také jsem měla funkci programové vedoucí, kdy jsem měla na starost celotáborové hry a pomáhala jsem s nejmenšími dětmi (4-6let). Poslední dvě léta už vedu svůj oddíl skupinky mladších dětí (8-9 / 6-7letých dětí). Zkušenosti s nejmenšími dětmi jsem nasbírala především díky starání se o mé malé sestřenice a bratrance nebo například z praxe v dětském domově u dětí 2-5let starých dětí. S miminky se učím a baví mě to. Především mám také zkušenosti s pravidelným hlídáním dětí, kdy jsem děti vyzvedávala ze školky/školy, psala s nimi úkoly a zabavila se s nimi na celé odpoledne. S dětmi si dokážu vyhrát a vytvořit skvělý vztah, jsem pro ně kamarádkou, na kterou se těší.
Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu, konkrétně zdravotnické lyceum a během střední jsem si prošla zdravotnickou průpravou. Na vysoké pokračuji v psychologii, která mě zajímala ze všeho nejvíce a pokračuji na pedagogické fakultě, jelikož chci v budoucnu stále pracovat s dětmi. Přes týden jsem k zastižení v Českých Budějovicích, od pátku do soboty v Čelákovicích, kde bydlím a upřednostňuji večerní hlídání.
Děkuji za přečtení a budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi i s vašimi dětmi :)

Kdy má čas

V lednu se můj čas bude odvíjet podle zkoušek, záleží tedy především na domluvě. Přes týden jsem k zastěžení v Českých Budějovicích a o víkendu v Čelákovicích a okolí (především pátek-sobota), případně také v Praze.Kalendář naposledy aktualizován před 4 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

4 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Epilepsie

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Slovenština

Rodná čeština mi nedělá problém, na slovenštinu jsem zvyklá od mala a anglicky se učím od začátku základní školy, mám maturitu z angličtiny na úrovni B2.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: České Budějovice, Jihočeský krajKde také bývám: Čelákovice, Středočeský krajBydlím v Čelákovicích v okresu Praha-východ, kde jsem v zastižení během roku především od pátku do neděle a přes léto na domluvě. Studuji na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde trávím přes rok čas od pondělí do čtvrtka.