image

110 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 7 rodičů
 • Aktivní před 3 dny
 •  Střední zdravotnická škola Nymburk
 •  Jihočeská univerzita, pedagogická fakulta, obor psychologie
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Nikola L.

 • (1)
 • 21 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Modrákovi28. srpen 23:09Hlídání dětí - rodič na portále

Nikol je jednoznačně úžasná. Naši klučíci (8 a 6 let) si ji hned na poprvé oblíbili a stala se jejich starší kamarádkou. Domluva je vždy perfektní a bezproblémová. Nikol se o děti dokáže postarat se vším všudy a hlavně-ani já, ani manžel jsme dětem za celou dobu ani trochu nechyběli.


O mně

Drazí rodičové,
jmenuji se Nikola. Jsem dvacetiletá studentka druhého ročníku psychologie na Jihočeské univerzitě. Už od střední pracuji s dětmi, své zkušenosti s dětmi jsem začala získávat jako pomocnice na dětských akcích až po práci na dětských táborech. Na táborech jsem si prošla práci praktikantky, pomáhala jsem děti vykoupat, nakrmit, přečíst pohádku. Také jsem měla funkci programové vedoucí, kdy jsem měla na starost celotáborové hry a pomáhala jsem s nejmenšími dětmi (4-6let). Poslední dvě léta už vedu svůj oddíl skupinky mladších dětí (8-9 / 6-7letých dětí). Zkušenosti s nejmenšími dětmi jsem nasbírala především díky starání se o mé malé sestřenice a bratrance nebo například z praxe v dětském domově u dětí 2-5let starých dětí. S miminky se učím a baví mě to. Především mám také zkušenosti s pravidelným hlídáním dětí, kdy jsem děti vyzvedávala ze školky/školy, psala s nimi úkoly a zabavila se s nimi na celé odpoledne. S dětmi si dokážu vyhrát a vytvořit skvělý vztah, jsem pro ně kamarádkou, na kterou se těší.
Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu, konkrétně zdravotnické lyceum a během střední jsem si prošla zdravotnickou průpravou. Na vysoké pokračuji v psychologii, která mě zajímala ze všeho nejvíce a pokračuji na pedagogické fakultě, jelikož chci v budoucnu stále pracovat s dětmi. Přes týden jsem k zastižení v Českých Budějovicích, od pátku do soboty v Čelákovicích, kde bydlím a upřednostňuji večerní hlídání.
Děkuji za přečtení a budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi i s vašimi dětmi :)

Kdy má čas

Přes týden od pondělí do čvrtka jsem dostupná v Českých Budějovicích, po domluvě předem i nedělní a čtvrteční večer, případně pátek (aktuální od konce září 2019). Přes víkend a především v létě jsem dostupná v místě mého bydliště v Čelákovicích a vedlejších městech (Lysá, Brandýs atd.)Kalendář naposledy aktualizován před 4 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

3 roky

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Dětské nemoci, Problémy se spánkem a Epilepsie

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Slovenština

Rodná čeština mi nedělá problém, na slovenštinu jsem zvyklá od mala a anglicky se učím od začátku základní školy, mám maturitu z angličtiny na úrovni B2.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: České Budějovice, Jihočeský krajKde také bývám: Čelákovice, Středočeský krajBydlím v Čelákovicích v okresu Praha-východ, kde jsem v zastižení během roku především od pátku do neděle a přes léto na domluvě. Studuji na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde trávím přes rok čas od pondělí do čtvrtka.