Veronika
11 hodnocení
 • 37 roků
 • Brno
 • Kontaktovalo ji už 68 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 5 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Gymnázium (8 leté)
 •  Mendelu, ekonomická fakulta, obor manažersko-ekonomický
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 1 dítě
 •   Oslavy
 •   Přes noc
Jazyky

Veronika K.

230 Kč/h

 • (11)
 • 37 roků

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně - Ekonomika a management, magisterské studium

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Eva M.04/09/2023Opatrování mazlíčků

Veronika počas 4 dní strážila nášho psíka, ktorého sme po prvýkrát nechávali na dlhšiu dobu s niekým iným. Naša počiatočná neistota, či všetko prebehne v poriadku, bola úplne zbytočná. Psík sa mal u Veroniky skvelo, bolo o neho výborne postarané a pri vyzdvihnutí sa zdalo, že sa mu ani nechce odísť :) Pravidelne sme dostávali fotky a informácie. Veronike ďakujeme a radi sa na ňu obrátime aj v budúcnosti.


Monika S.17/08/2023Opatrování mazlíčků

Verča hlídala 9 dnů mýho pejska, vrátil se vyvýletovaný, spokojený a vyklidněný. Výborná domluva, určitě se na ní příště zase obrátím. Doporučuji :)


Mariya A.15/08/2023Opatrování mazlíčků

Služby Veroniky vřele doporučuji. Domluva a hlídání mé kočičky proběhly bez problému. Denně jsme dostávali fotky a zprávy o průběhu návštěvy. Maximální spokojenost.


Kateřina G.26/07/2023Opatrování mazlíčků

Veronika je naprostý profesionál a neumím si představit nikoho, komu bych raději svěřila péči o psa. Potřebovala jsem po dobu delší dovolené pohlídat jedenáctiletého kern teriéra , který byl dosud zvyklý pouze na domácí prostředí a není příliš přizpůsobivý. Protože psí hotel nepřicházel v úvahu, poptala jsem hlídačky a s Veronikou jsme se dohodly nejprve na zkušebním víkendu a následně na dobu celé dovolené. Všechno od počáteční komunikace, přes perfektní domluvu až po samotný průběh hlídání bylo skvělé. Veronika dokázala vyřešit zcela věcně a v klidu jakýkoliv problém, pejskovi připravila velmi pestrý program přizpůsobený věku, temperamentu a počasí a díky jejímu klidu a empatii to pejsek zvládnul zcela bez stresu z nové situace. Veroniku mohu jen vřele doporučit.


Nigara A.13/07/2023Opatrování mazlíčků

Veronika took care of my cat for a whole week. She was incredibly polite and kind. Not only did she exceed my expectations, but she also brought toys to play with my cat. What's even more wonderful is her genuine love for animals. We are beyond satisfied and truly grateful to have found Veronika!


Anna S.10/07/2023Opatrování mazlíčků

Slečna Veronika se nám 2 týdny denně starala o naši kočičku. Bylo to poprvé co jsme kočičku opustili a měli tedy velké obavy. Ty byly ale zbytečné, protože Veronika všechno perfektně zvládla, s kočkou se už při druhé návštěvě skamarádily a denně nám posílala fotky, videa a hlavně zprávy o průběhu návštěvy. Veronika to se zvířátky moc umí, je spolehlivá, zodpovědná a velmi vstřícná. Děkujeme Veroniko za všechno! Aňa


Michala G.10/07/2023Opatrování mazlíčků

Veronika hlidala nasu fenku Lunu (8 mes. stene/pubertak) - s jej zodpovednym pristupom sme boli spokojni aj my aj Luna. Potrebovali sme ju pohlidat na 2 noci/3 dni - dopredu sme sa dohodli najprv na celodennom hlidani, spolocnej prechadzke a az sa obe spoznali stravila Luna u nej 2 noci. Luna je velmi energicke stena a zacina byt tvrdohlava pubertacka a Veronika s priatelom jej poskytli nadstandartne vyzitie - bola na vylete, zabehala si a dokonca spolu vyrazili aj k vode. Veronika sa drzala nasich rad a instrukcii a podavala nam pravidelne spravy ako sa Luna ma. V pripade potreby sa s nami radila a doptavala zda nejaku aktivitu Luna pozna a ako reaguje. Kedze to bolo prvykrat co bola bez nas na dlhsie ako 1 noc, tak sme to velmi ocenili. Verim, ze Luna svojou akcnostou a hravostou dala Veronike zabrat, ale hlidani zvladla na vybornu a Luna sa nam vratila vyzita a prijemne unavena :) Este raz dakujeme a vrelo doporucujeme :)


Eva J.02/06/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Veronika je skvělá- milá, zodpovědná, jsem vděčná že se mi na inzerát ozvala... Verčo díky moc :-)


Romana H.25/04/2023Opatrování mazlíčků

Služby Veroniky můžu vřele doporučit. Rychlá domluva, je naprosto spolehlivá, v ničem nebyl zádrhel. Hlídala moje zvířata u mě doma, 4 dny. Kočky i stará fenka byly v naprosté pohodě, když jsem se vrátila. Velká spokojenost.


Viktorie V.12/04/2023Úklid

Veronika uklízí v naší firmě kancelářské prostory. Veronika je milá a domluva s ní byla velmi rychlá. Při úklidu je precizní, vždy si všimne i toho nejmenšího smítka. Díky ní máme dokonale čisté kanceláře a cítíme se zde o to lépe.
Veroničiny služby mohu doporučit všema deseti.


Vladimír B.19/03/2023Úklid

Verčiny služby považuji za ideální! Velmi rychlá domluva, nadstandardní ochota a vstřícnost, solidní a spolehlivé jednání. Při úklidu je neskutečně pečlivá a nezastaví se ani na okamžik :-)


O mně

Ráda Vám pohlídám dítko, když si potřebujete udělat svoji chvilku - zajít na kosmetiku nebo masáž, nakoupit, zasportovat, večer do divadla,... zkrátka když potřebujete vydechnout, vypnout a být chvíli sama (se) sebou. Preferuji spíše odpolední/večerní hodiny (jsem zaměstnaná na plný úvazek), ale nárazově je možné domluvit se i dopoledne.

Pohlídám tedy nemluvně/batole; dítě předškolního roku bych zabavila více aktivně - u Vás doma hrou/pohybem/tvořením/povídáním, venku návštěvou dětského hřiště/procházkami; nejlépe tím, co dítě přirozeně baví a dělá rádo.
Buď přijdu k Vám domů nebo s dítkem vyrazíme ven, nejlépe do přírody.
Zvládnu pohlídat dítě i s domácím mazlíčkem (psem/kočkou), případně dítě odvézt/vyzvednout z kroužku (Vaším autem; vlastním ŘP sk.B).

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

1 rok

předškoláci

1 rok

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Jazyky

Čeština a Slovenština

angličtina na komunikativní úrovni, procvičit slovíčka nebo běžné fráze zvládnu :-) slovensky rozumím, mám přítele Slováka :-)

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Královo Pole