image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 20 rodičů
 • Aktivní před 11 dny
 • Odpovídá do: 4 hodiny
 •  Obchodní akademie
 •  TUL, fakulta textilní, obor textilní marketing
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
Jazyky

Šárka V.

 • (3)
 • 27 let
 • 11 let zkušeností s hlídáním

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

pro zobrazení textu je třeba aktivovat

Hodnocení

Michaela P.04/03/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Šárka je výjimečná chůva. S menšími pauzami nám pomáhala s dětmi rok v kuse každý den, a to od rána do večera. Musím uznat, že má nervy ze železa, protože máme 3 děti, přičemž nejstarší jsou 3, 5 roku. Šárka je spolehlivá, poctivá a trpělivá. Dokáže zklidnit situaci, vše dětem vysvětlit. Také je kreativní a ráda tráví čas s dětmi venku. Nevím, jestli opět najdeme někoho tak ochotného, jako byla ona. Takže jí patří za nás velké díky!


Marek H.26/04/2016Úklid domácnosti

Naprostá spokojenost, slečna Šárka je spolehlivá, pečlivá, komunikace funguje na sto procent. Mohu co nejlépe doporučit!


Lucie21/02/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Šárka je velice svědomitá, pečlivá, ochotná a milá. Syn je po dni s ní klidný, spokojený, usměvavý.


O mně

Dobrý den,
starání se o děti mě provází celý život. Začala jsem již v poměrně nízkém věku hlídáním svého bratra, což považuji svým způsobem za samozřejmost, kterou se učí spolehlivosti a zodpovědnosti.

Za ta léta hlídání jsem nasbírala zkušenosti s péčí o děti všech věkových kategorií. Díky hlídačkám jsem se dostala k opatrování novorozenců a učila se je správně držet a chovat, hrát si s nimi a zabavit je, přebalovat a po několika měsících i krmit.

Nejčastěji mě rodiče žádali o pomoc u nemluvňat, která jsem hlídala při prvních pokusech chodit a objevovat svět. Je neuvěřitelné na kolik míst umí děti vlézt a jak rychle.

Batolata jsem zabavovala hraním si s jejich oblíbenými hračkami, výlety po okolí do přírody, ať už v kočárku, nebo po svých, zábavným tvořením z čehokoliv. Líbí se mi jejich nadšení pro svět a život okolo, jak rádi poznávají nové.

Děti školkového věku jsem ráno chystala a odváděla a někdy i vyzvedávala ze školky jak bylo potřeba. Děti už vědí co mají rády, takže aktivity jsem vymýšlela spolu s nimi ať to vyhovuje všem.

Školáky jsem často vyzvedávala, vodila na kroužky nebo domů. Dohlédla jsem na školní přípravu a úkoly na další den.

U náctiletých už není moc co hlídat, takže aktivita, kterou jsem s nimi dělala, bylo buď doučování, nebo jsem byla s nimi doma jako parťák (často taky jako kuchařka :D) ve volném čase, když rodiče byli na služební cestě.

V domácnostech jsem i vařila, uklízela a starala se o děti i přes noc.

Dva roky jsem strávila v Německu, kde jsem poznávala jinou kulturu, při této příležitosti jsem si nenechala ujít velmi zajímavou zkušenost s hlídáním právě již náctileté slečny, která byla hendikepovaná a měla diagnózu Angelmanova syndromu.

Hlídání dětí již po té době považuji za součást svého života. Jsem ráda za každou zkušenost, kterou tímto získám a za každou rodinu, kterou poznám a mohu se její originalitou inspirovat. Často navážeme milý přátelský vztah, který pokračuje, i když děti již mou péči nepotřebují.

Se mnou přichází do domácnosti větší klid a pohoda. Snadno a rychle se se mnou domluvíte, spolehlivě plním na čem se dohodneme, jsem dochvilná a flexibilní.

Při kontaktování přes telefonní číslo prosím zasílat sms nebo zprávy přes whatsapp.

Kdy má čas

Dle domluvy


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

6 let

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

6 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Jsem učenlivá a jsem pro každou novou zkušenost, mám praxi v péči o dítě se syndromem šťastného dítěte.

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jsem trpělivá, dávám dětem místo pro jejich fantazii a nápady. Pomohu s věcmi do školy a učením. Mám ráda výlety do přírody a snažím se s dětmi pobývat určitý čas i venku. Dle získaných zkušeností nechávám děti hrát si, jak jsou zvyklé, a jak jim to vyhovuje, tak aby si neublížily. K ničemu je nenutím a nespěchám na ně. Přistupuji ke každému individuálně a uvědomuji si jeho potřeby.

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Angličtina na komunikativní úrovni a němčina základní znalost.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Česká Lípa, Liberecký kraj