Sandra
8 hodnocení
 • 16 let zkušeností s hlídáním
 • 34 let
 • Kladno 1
 • Kontaktovalo ji už 166 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  Střední zdravotnická škola a vyšší odborná zdravotnická škola Karlovy Vary
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Sandra H. PREMIUM

250 Kč/h

 • (8)
 • 34 let
 • 16 let zkušeností s hlídáním


PREMIUM

Když hodnocena, tak 4.0 a výše

Ověření alespoň druhý stupeň

Rezervace bez starostí

Rychlejší díky appce

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Kurz Problematika péče o seniory. Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická, obor Ošetřovatel. Střední odborná škola, obor Podnikání. Průkaz absolventa studijních středisek (Český červený kříž).

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Mariana S.27/05/2024Ověřovací centra

Paní Sandra mi hlídá mého syna Sebastiana. Můj syn si jen tak někoho neoblíbí ,ale u paní Sandry tomu bylo jinak. Moc se na svojí '' hlídací '' tetičku těší a já jsem moc ráda,že zrovna já měla to štěstí a našla paní Sandru. Je velice milá a příjemná jak na dospělé,tak i na děti. Mám v ní opravdovou důvěru a nemám ani nejmenších pochyb ,že by o mého syna nebylo po boku p. Sandry dobře postaráno. Jsem moc ráda , že zrovna já mohu mít po boku takovou skvělou ''hlídací'' tetičku. :) Kateřina F.


ZUZANA J.23/05/2024Úklid

Sandra mi pomohla s manažovaním mojho domu po dobu kým som ho mala na platforme Airbnb a Booking a ja som bola v zahraničí. Je to moja prvá skúsenosť s hlídačkami aj s touto formou poskytovania služieb a mala som obavu a žiadne skúsenosti . Našťastie Sandra je inteligentná, proaktívna, skúsená so skvelými nápadmi a celá spolupráca prebiehala bez problémov , doslova nad očakávania. ďakujem a vrele odporúčam.


Martina B.23/04/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Sandra hlídala mého skoro ročního syna. Chodila s ním hlavně na procházky v kočárku a hrála si s ním. Je velmi empatická a skvěle reaguje na jeho potřeby. Je vidět, že to s dětmi umí.


Mariana S.15/04/2024Ověřovací centra

Paní Sandra mi pohlídala mé dvě dcery ( 3 a 6 let). Už jsem pár tetičkám :) své dcerky svěřila ale pokaždé jsem neměla úplný klid na duši. To nastalo u paní Sandry okamžitě když na holčičky promluvila. Její přístup k dětem je vážně úžasný. Umí děti zabavit, je stále usměvavá, neskutečně empatická a hlavně jde na ní vážně vidět, že je to žena na svém místě. Určitě její sužby budeme využívat častěji. Protože mé dcerky si tetičku moc oblíbily a my také. Takže od teď na pohlídání jedině paní Sandra :). Tereza D.


Jan S.01/04/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Sandra nám pravidelně hlídá dvojčata už od jejich půl roku. Je úžasná a kluci ji milují. Je spolehlivá, vždy chodí včas, je s ní rychlá a bezproblémová komunikace. Nemá s ničím problém a vždy se snaží vyjít vstříc a se vším si poradí, což zvlášť když jde o dvojčata, je potřeba.


Adela S.07/10/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Sandra reaguje velmi rychle, je velmi komunikativni a skvele nam pomohla, kdyz jsme to nejvic potrebovali. S detmi si skvele hraje. Ma stejne stare deti, tak presne vi, co potrebuji. Vzdy prijela vcas a dodrzela vsechny dohodnute terminy.


Stela N.28/08/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní byla uplne úžasná!!syn už v prvý deň nechcel ani domu😁😁😁postaráno uplne skvěle,s klidek sem jela do prace a kdyz budú potrebovať hlidani tak urcite tuhle pani!👍👍👍👍👍


Jitka P.17/06/2023Péče o seniory

Sandra pomahá mamince (97 let) s večerním ukládáním do postele po té, co si s ní povídá a pomahá s drobnými službami. Je velmi empatická, vstřícná a komunikativní. Už teď, po týdnu docházení, si to bez její pomoci nedovedeme představit. Maminka, která je ke všem pečovatelkám velmi kritická, si jí velmi oblíbila. Myslím, že bude stejně skvělá i při hlídání dětí.


O mně

Jmenuji se Sandra a bydlím v Kladně. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Během studia jsem měla praxi v dětském domově a kojeneckém ústavu, kde jsem nasbírala první zkušenosti s hlídáním dětí. Při studiu jsem si udělala sedmidenní kurz první pomoci u Českého červeného kříže. Nabízím hlídání vašich dětí dle vašich požadavků. Nechybí mi nadšení pro práci s dětmi. Ráda připravuji pro děti různé rozvojové aktivity. Jsem trpělivá, spolehlivá, klidná a časově flexibilní. Mám řidičský průkaz a k dispozici vlastní automobil. Jsem maminkou dvou dcer (3,5) kterým se snažím být tou nejlepší maminkou a kamarádkou. Moc ráda dám tuhle péči i vašim dětem. Hlídat mohu přes den, večery, ale i v nočních hodinách. Všední dny i víkendy. Hlídání je možné, jak u vás doma tak i u mě. Nic není překážkou, vše je o vzájemné dohodě. Také není problém dát si společně například kávu, aby jste lépe poznali kdo vám bude o děti pečovat. Věřím, že se domluvíme a budete maximálně spokojeni, jako rodiče před vámi a především děti. Těším se na spolupráci, Sandra.
1 dítě 250/hod
2 děti 350/hod

Dostupnost

Dalo by se říci, že žádný čas není problém. Určitě se domluvíme😊Kalendář naposledy aktualizován před 6 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

3 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Středočeský » Kladno » Kladno » Kladno 1