Hana
1 hodnocení
 • 55 let
 • Světice
 • Kontaktovali ji už 2 rodiče
 • Aktivní před 3 dny
 •  Pedagogicka skola Boskovice
 •  Univerzita Karlova, obor Specialni pedagogika
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
Jazyky

Hana V.

400 Kč/h

 • (1)
 • 55 let
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, obor Vychovatelství pro speciální zařízení. Řidičský průkaz skupiny B od roku 1994. Kurz Montessori. Vzdělávací seminář Spiraldynamik.

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Mariana S.10/05/2024Ověřovací centra

Paní Hana se dětem věnuje skutečně naplno (i když jsou ostatní již unaveni), její pozitivní energie je nakažlivá a dítě hravou formou učí. Úžasné je, že se nestydí na veřejnosti s dítětem projevovat, tedy nahlas zpívají a hrají různé hry. Zároveň dokáže nastavit pravidla, která se dodržují a respektují. Byla jsem u toho, když dítě rozmluvila a řeklo svá první slova nebo kdy dokázala dosyta nakrmit dítě, které nikdy moc nejedlo. Její výhoda je zkušenost nejen v praxi a studiu pedagogické fakulty, ale také zkušenost s dětmi
vlastními, již dospělými. Tudíž prošla všemi vývojovými fázemi a zkouškami co by rodič. Zná různé fígle a komunikaci mladistvých a dokáže dítě vtipně motivovat a domluvit se s ním. Též vysvětlit učební látku tak, aby si ji dítě pamatovalo. Tak učila mého tehdy 13ti letého syna dějěpis. Moji oba synové (11let a 14let) ji mají rádi a doslova mi na otázku, jaká Hanka je, řekli toto:„je podnikavá, akční, naslouchavá a rozumí dětem a je s ní sranda, jo a má nekonečno energie, je to stálý dítě.“ To myslím mluví za vše. Jaromíra C.


O mně

Dobrý den

Jsem máma dvou dospělých dětí a vždy jsem se věnovala dětem svým i jejich kamarádům. Naplňovalo mě to.
Nyní mé děti žijí svůj život a než nastoupím dráhu babičky, opět se věnuji malým dětem.

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu obor Pedagogika předškolniho věku a následně Karlovu Univerzitu obor Speciální pedagogika.
Pracovala jsem 2roky v mateřslé škole ve smíšené třídě s dětmi od 2 -7mi let.
V zahraničí jsem se 7měsíců věnovala 8mi letému chlapci - rodiče byli často pracovně mimo, tedy jsme spolu byli neustále. Hráli si, učili se, jezdili do školy i na výlety, ... Navíc jsem se starala i o chod domácnosti v době nepřítomnosti rodičů.
2měsíce jsem se věnovala autistickému děvčátku a připravovala ji na vstup do klasické základní školy.
Rok a půl jsem se několik dnů v týdnu (včetně víkendů) věnovala 2letému chlapečkovi. Hrami, výlety i návštěvami muzeí a jinými aktivitami jsme spolu trávili většinou minimálně půl dne několikrát týdně.
Několik měsíců jsem se dvakrát týdně po dobu od rána do odpoledne věnovala 1,5letým dvojčátkům. Nová slova, písničky, schovávané a procházky (často i k soukromé zoo se zvířátky) byly většinou náplní společného času.
Rovněž jsem byla chůvou pro sourozence - pět a devět let. S touto rodinou jsem byla každé odpoledne v pracovní dny, celý den o víkendu a celé dny během rodinných pobytů do zahraničí.

Sportuji, chodím do divadla i kina, kreslím, čtu a mám ráda procházky a ráda se učím novým věcem. To vše implementuji do času s dětmi, kdy s ohledem na zájmy a potřeby jednotlivých dětí rozšiřuji jejich schopnosti, zkušenosti, podporuji je aby zkoušely nové možnosti a své schopnosti.
V neposlední řadě přijíždím k dětem vlastním autem, které lze využít i ke společným cestám, výletům.

Radost dětí je spokojeností rodičů. A právě na rozzářených očích Princezen a Malých Princů mi velmi záleží.

Těším se na Vás,

Hanka

Dostupnost

Pondeli + streda + patek cely den, po domluve operativne vecery. Vikend s priplatkem. Mam auto k dispozici, tedy vylety kamkoli nejsou problem.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

2 roky

předškoláci

1 rok

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Slovenština a Maďarský

Cesky jazyk + slovensky jazyk = rodny Madarsky jazyk = bezna konverzace Anglictina = zakladni uroven/ ucim se

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Středočeský » Říčany » Světice, Středočeský kraj