- 2 roky zkušeností s hlídáním
- 18 let
- Strašnice
- Aktivní před asi 16 hodinami
- Naše Lyceum Praha
- preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
- Hlídám v domě rodiny
- Je ochotna hlídat 3 děti
- Oslavy
- Dovolená
- Skupinky dětí
Damya D.
250 Kč/h
- 18 let
- 2 roky zkušeností s hlídáním
Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)
kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti
Ověřena identita
O mně
Jsem momentálně ve 4. ročníku Střední školy kde studuji Psychologii a Pedagogiku, je mi 18 let a v budoucnu chci pracovat s dětmi buď jako pedagog ve škole, a nebo jako dětský psycholog. Miluji děti a hrozně ráda se o ně starám. Tancuji závodně street dance už od malička a ráda sportuji:)
Měla jsem praxe ve 2.,3.,4., a 5. třídě ve škole. Už jsem také pracovala ve školce kde jsem hlídala děti a také vedla pro ně kroužek. Učila jsem také děti ve škole, vedla tanecňí a sportovní kroužky pro děti ve věku 4-12 let.
Obvyklá dostupnost
Zkušenosti s hlídáním
nemluvňata
žádná zkušenost
batolata
1 rok
předškoláci
2 roky
dětský školní věk
2 roky
náctiletí
2 roky
Zkušenost se speciálními požadavky
Hyperaktivita, Problémy se spánkem a Speciální potřeby
Dovednosti
Tanec/pohybová aktivita a Sport
Tancuji závodně už od malička a obecně mám moc ráda sporty, ráda trávím čas s dětmi a vařím :)
Kurzy
Momentálně studuji psychologii a pedagogiku, učila jsem děti od věku 3-14 let, hlídala jsem děti ve školce a i u jiných rodin doma, také jsě vedla různé kroužky pro děti jako tanečky nebo sportovní či malovací kroužky. Pracovala jsem s dětmi kteří byli hyperaktivní a nebo potřebovali jiné speciálni potřeby a přístup:)
