Nahrávám...

Michaela K.

100 Kč/hod – hlídání   
(1)

Small 63acd63da36c5274ed348334b759403269006c0e

Aktivní před 25 dny
Odpovídá do: 1 den

Ověření


ověřený e-mail a telefon
Podporujeme

Hodnocení

Misa hlidala nasi 1 a pul rocni dceru skoro denne po dobu 4 mesicu a tak jsme meli moznost ji dobre poznat. Je velice prijemna, spolehliva a snazi se vzdy maximalne vyjit vstric. Nase dcera si ji velice oblibila a casto ji nechtela nechat ani odejit:-) to myslim nejlepe ukazuje na jeji velice laskyplny pristup k detem. Jediny duvod proc u nas ted Misa nehlida je nas odjezd do zahranici, jinak by jsme ji nikdy nepustili:-) Mohu ji vsem vrele doporucit.

— Sylva S. | Hlídání - rodič přes Hlidacky.cz

O mně

Dobrý den,
dovolte mi abych se představila - jmenuji se Michaela a je mi 21 let. Mám vystudovanou střední školu v oboru gastronomie. Jsem spolehlivá, usměvavá, trpělivá a momentálně hlavně hodně flexibilní. Mám velmi ráda děti, ráda si s nimi hraji a výmýšlím pro ně různé zábavné akce - s čímž už mám také zkušenosti (ale zatím jen mezi přáteli, rodinou a jejich přáteli). Dále ráda pomohu s přípravou do školy dětem na 1.stupni základní školy. Mám dva bratry (1 rok a 15 let) - oba dva jsem hlídala od miminka, takže si poradím i s menším dítětem. Dále jsem hlídala i u cizích rodin: Chlapeček, věk 3-5 let - hlídání probíhalo přes den ale i přes noc, také jsem později chlapečka doprovázela na různé kroužky, dále pak chlapeček věk 6 let - hlídání většinou přes noc ale i přes den.

Pokud budete mít zájem o mé služby, ráda se s Vámi sejdu aby jste si sami udělali obrázek.

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheck1 rok
ToddlerbatolataCheck1 rok
PreschoolerpředškoláciCheck1 rok
Schoolerdětský školní věkCheck1 rok
TeennáctiletíCheck1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci, Problémy se spánkem a Problémy s viděním

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Kreslení, malování

Jazyky

Čeština, Ruština a Slovenština

Jsem češka což znamená, že čeština je můj rodný jazyk, se slovenštinou nemám žádný problém perfektně se dorozumím (ještě aby ne, že :) ) a umím popřípadě i slovensky mluvit, Co se týká ruštiny tak tu se aktuálně učím a jsem na úrovni začátečníka.Dále se dorozumím i anglicky pokud je skutečně třeba ale perfektně zvládám asi jen základy, proto si netroufám zde angličtinu vyplnit, většinou rozumím ale časování v angličtině mi dělá trochu problém, nicméně si myslím, že bych se domluvila.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Zvole,Praha 11

,

Zvole,

a

Praha 12

  • Like 21 let
  • Check 3 roky zkušeností s hlídáním
  • Teen Cestovní ruch

Jazyky

Lang cz Lang ru Lang sk
  • Check preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
  • Check Mám vlastní prostory
  • Check Hlídám v domě rodiny
  • Check Je ochotna hlídat 5 dětí

Hlídání při příležitostech

Oslavy, Dovolená, Přes noc a Skupinky dětí