image

160 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 113 rodičů
 • Aktivní před 2 dny
 •  střední odborná škola sociální - veřejnosprávní činnost
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Tereza T.

 • (5)
 • 24 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy. Maturitní zkouška. Studentka Vyšší Odborné školy Sociálně Právní (obor: sociální pedagogika). Certifikát za účast v programu „Aktivně do života“ při tvorbě dokumentu Tábor. Národní institut pro děti a rodinu o.s. Certifikát za absolvování pedopsychiatrická péče a práce s neklidnými a nesoustředěnými dětmi – 24h. Certifikát - primární prevence ohrožení rodiny (most moci a bezmoci).

Více...

Hodnocení

Michal Z.11. duben 9:10Hlídání dětí - rodič na portále

Terezku jsme využili na jednorázové hlídání našich dvou dětí. Domluva s ní byla skvělá, na místo dorazila včas a hlídání dětí proběhlo také bez problémů. I když starší dcera (4,5r) ze začátku trochu trucovala, nakonec si k sobě našli cestu a děti byli spokojené. Moc děkujeme a vřele doporučuji.


Eva V.19. únor 22:41Hlídání dětí - rodič na portále

S Terezou jsme velmi spokojeni - jak my rodiče, tak náš syn (7 let). Domluva s ní je výborná, co řekne, to platí. K synovi přistupuje citlivě a vnímá jeho naladění, podle toho mu nabízí aktivity - odpočinkové nebo více akční. Mám důvěru, že je syn dobrých rukou.


Věra T. 2. červenec 17:30Hlídání dětí - rodič na portále

Terka hlídá mého nyní 13 měsíčního syna asi dva měsíce. Odpověděla na můj inzerát na hlídačkách. Na první dojem na mě působila důvěryhodně, klidně a vyrovnaně. Nebála jsem se jí syna, který nebyl předtím hlídaný, svěřit hned na několik hodin. Od začátku probíhalo vše bez problémů, nebylo potřeba jí cokoli dlouze vysvětlovat, vždy si se vším poradí. Zvládla v pohodě i období růstu zubů, kdy byl syn hodně ukňouraný. Je vidět, že má zkušenosti s hlídáním i hodně malých dětí. Syn si jí hned oblíbil, dokáže ho bez problémů několik hodin zabavit a o vše potřebné se postarat. Naposledy, když odcházela, syn k ní natahoval ručičky, kňoural a chtěl jít s ní, to mluví za vše :) Terka se navíc i časově snaží vyhovět mým potřebám, pokud je to aspoň trochu možné. Terku můžu po všech stránkách doporučit.


Tereza R.15. květen 0:05Jiné

Terezka hlídá syna téměř dva roky. Poprvé k nám přišla, když byly Vašíkovi asi čtyři měsíce. Do cizích rukou jsem ho odevzdávala s obavami. Ty mě ale začaly velice rychle opouštět. Terezka to s dětmi opravdu umí. Nejen že Vašíka zaujme při hraní, dohlíží na jeho pitný režim, stravování, umí vymyslet zajímavý program, když je hezké počasí, i když prší. Je velice spolehlivá. A co je pro mě důležité, Vašík ji má moc rád.


Lenka B.28. duben 12:28Hlídání dětí - rodič na portále

Terka je velice spolehliva a zodpovedna. Dceru vyzvedava ze skolky, doprovazi na krouzek, nebo travi cas doma hranim a na hristi. Hodne spolecne tvori z papiru nebo i hraji na fletnu:). Doporucuji.


O mně

Dobrý den milý rodičové,
zkušenosti s dětmi mám každodenní díky mé mladší ségře (už třetí rok ve škole), která je nejen hyperaktivní. Naši příbuzní mě také rádi poprosí o hlídání a vycházíme spolu báječně.
Dostudovala jsem střední odbornou školu sociální v oboru veřejnosprávní činnost. A momentálně se věnuji jak dětem, tak i práci s 3D tiskem u Průša research.
Ve volném čase ráda sportuji, chodím na procházky a také se starám o svou sestřičku..
Nějaký čas jsem byla i osobní asistentka autistického dítěte na základní škole. (3tř.)
Denně jsem doprovázela holčičku do/z školky (s Montessori výchovou)..(4/5let)
U rodin mám další zkušenosti i s dvouletými dětmi, dvojčátky a od úplného miminka (3.měsíce)..
Vyzkoušela jsem i hlidat děti které nejsou moc zvyklé na hlídání, kteří jsou fixovaní na maminku a je těžké se odtrhnout (tak pokud budeme mít vždy všichni 3 dost síly, pochopení a nějaký zrovna "ten" správný přístup/napad, vše se dá zvládnout.) Nakonec i vždy s úsměvem, protože maminka se přece vrátí! ;))
Můžu poskytnout IČO..

Těším se na Vaše hodné i neposedné dětičky. :-)

Kdy má čas

St, ct, Pá odpoledne
Středa odpol. (někdy i celý den)
Některé pondělí rano, ale časově pouze 8-11h
Stačí jen napsat a pokusim se s vami domluvit. :-)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

5 let

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Mám každodenní zkušenost s hyperaktivním dítětem, jsem obeznámena s různými vrozenými poruchami chování.

Dovednosti

Kreslení, malování a Sport

Jazyky

Čeština

Kurzy

- Certifikát o absolvování kurzu Pedopsychiatrická péče a Práce s neklidnými dětmi. + souvislá praxe s nimi na táboře - Certifikát ,,Aktivně do života" - Osvědčení o absolvování kurzu první pomoci dětem - Certifikát ,,Most moci a bezmoci IV" : Primární prevence ohrožení rodiny

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2Kde také bývám: Praha 4