Tereza
6 hodnocení
 • 10 let zkušeností s hlídáním
 • 29 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 172 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 7 hodinami
 •  střední odborná škola sociální - veřejnosprávní činnost
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
Jazyky

Tereza T.

280 Kč/h

 • (6)
 • 29 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy. Maturitní zkouška. Studentka Vyšší Odborné školy Sociálně Právní (obor: sociální pedagogika). Certifikát za účast v programu „Aktivně do života“ při tvorbě dokumentu Tábor. Národní institut pro děti a rodinu o.s. Certifikát za absolvování pedopsychiatrická péče a práce s neklidnými a nesoustředěnými dětmi – 24h. Certifikát - primární prevence ohrožení rodiny (most moci a bezmoci).

Ověřen e-mail a telefon

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Ivana J.05/02/2020Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Tereza hlídá našeho syna od jeho šesti měsíců (nyní mu je rok a půl). Tereza je velmi spolehlivá (nikdy nezrušila hlídání) a o našeho Martínka se pěkně stará. Vždy když se vrátíme zpět domů je spokojený a usměvavý.


Michal Z.11/04/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Terezku jsme využili na jednorázové hlídání našich dvou dětí. Domluva s ní byla skvělá, na místo dorazila včas a hlídání dětí proběhlo také bez problémů. I když starší dcera (4,5r) ze začátku trochu trucovala, nakonec si k sobě našli cestu a děti byli spokojené. Moc děkujeme a vřele doporučuji.


Eva V.19/02/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S Terezou jsme velmi spokojeni - jak my rodiče, tak náš syn (7 let). Domluva s ní je výborná, co řekne, to platí. K synovi přistupuje citlivě a vnímá jeho naladění, podle toho mu nabízí aktivity - odpočinkové nebo více akční. Mám důvěru, že je syn dobrých rukou.


Věra T.02/07/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Terka hlídá mého nyní 13 měsíčního syna asi dva měsíce. Odpověděla na můj inzerát na hlídačkách. Na první dojem na mě působila důvěryhodně, klidně a vyrovnaně. Nebála jsem se jí syna, který nebyl předtím hlídaný, svěřit hned na několik hodin. Od začátku probíhalo vše bez problémů, nebylo potřeba jí cokoli dlouze vysvětlovat, vždy si se vším poradí. Zvládla v pohodě i období růstu zubů, kdy byl syn hodně ukňouraný. Je vidět, že má zkušenosti s hlídáním i hodně malých dětí. Syn si jí hned oblíbil, dokáže ho bez problémů několik hodin zabavit a o vše potřebné se postarat. Naposledy, když odcházela, syn k ní natahoval ručičky, kňoural a chtěl jít s ní, to mluví za vše :) Terka se navíc i časově snaží vyhovět mým potřebám, pokud je to aspoň trochu možné. Terku můžu po všech stránkách doporučit.


Tereza R.15/05/2017Jiné

Terezka hlídá syna téměř dva roky. Poprvé k nám přišla, když byly Vašíkovi asi čtyři měsíce. Do cizích rukou jsem ho odevzdávala s obavami. Ty mě ale začaly velice rychle opouštět. Terezka to s dětmi opravdu umí. Nejen že Vašíka zaujme při hraní, dohlíží na jeho pitný režim, stravování, umí vymyslet zajímavý program, když je hezké počasí, i když prší. Je velice spolehlivá. A co je pro mě důležité, Vašík ji má moc rád.


Lenka B.28/04/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Terka je velice spolehliva a zodpovedna. Dceru vyzvedava ze skolky, doprovazi na krouzek, nebo travi cas doma hranim a na hristi. Hodne spolecne tvori z papiru nebo i hraji na fletnu:). Doporucuji.


O mně

Dobrý den milý rodičové,
zkušenosti s dětmi mám každodenní díky mé mladší ségře (od 15 let) , která je nejen hyperaktivní, a také již díky mému malému synovi . Naši příbuzní mě také rádi poprosí o hlídání a vycházíme spolu báječně.
Dostudovala jsem střední odbornou školu sociální v oboru veřejnosprávní činnost. Před vlastním dítětem jsem se věnovala hlavně dětem, ale i práci s 3D tiskem u Průša research.
Ve volném čase ráda sportuji, chodím na procházky a momentálně se starám o sveho syna (ještě na rodičovské d.).
Nějaký čas jsem byla i osobní asistentka autistického dítěte na základní škole. (3tř.)
Denně jsem doprovázela holčičku do/z školky (s Montessori výchovou)..(4/5let)
U rodin mám další zkušenosti i s dvouletými dětmi, dvojčátky a od úplného miminka (3.měsíce)..
Vyzkoušela jsem i hlidat děti které nejsou moc zvyklé na hlídání, kteří jsou fixovaní na maminku a je těžké se odtrhnout (tak pokud budeme mít vždy všichni 3 dost síly, pochopení a nějaký zrovna "ten" správný přístup/napad, vše se dá zvládnout.) Nakonec i vždy s úsměvem, protože maminka se přece vrátí! ;))
Můžu poskytnout IČO..

Těším se na Vaše hodné i neposedné dětičky. :-)

Dostupnost

Přijímám hlídaní:
1) Doprovod na kroužky
2) ..tam kde si mohu vzít syna (3roky obcas sebou) dopoledne nebo odpolende
(maly spi jeste pres den, ale klidne v kocarku ) dopoledne zkoušíme školku (jsem případně nektery den více volná nebo odpoledne i se synem :)
..nebo krátké časově úseky na domluvě)
3) případně večer u nás doma (do 21h)
Stačí napsat a pokusim se s vami domluvit. :-)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

10 let

batolata

10 let

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Mám každodenní zkušenost s hyperaktivním dítětem, jsem obeznámena s různými vrozenými poruchami chování.

Dovednosti

Kreslení, malování a Sport

Doučování dětí

Český jazyk

Jazyky

Čeština

Kurzy

- Certifikát o absolvování kurzu Pedopsychiatrická péče a Práce s neklidnými dětmi. + souvislá praxe s nimi na táboře - Certifikát ,,Aktivně do života" - Osvědčení o absolvování kurzu první pomoci dětem - Certifikát ,,Most moci a bezmoci IV" : Primární prevence ohrožení rodiny - Certifikát: Vývoj dítěte předškolního věku - Certifikát: Rozvoj hrubé motoriky a pobyt dětí venku

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 4Kde také bývám: Praha 2Jsme na Praze 4 (Budějovická- Kačerov)